Aktrise Šarlīze Terona izskatās pēc tantes – uzbarojusies par 20 kg

Šarlīze Terona

Aktrise Šarlīze Terona (41)  šobrīd vairs nav to slaido un graciozo zvaigžņu kategorijā, kurai vēlas līdzināties daudzas meitenes. Terona nu atgādina “tanti no tautas”, jo pieņēmusies svarā par divdesmit kilogramiem.

Šarlīze Terona

Tomēr šoreiz svara pieaugums ir radīts apzināti – aktrise iejūtas jaunā tēlā. Šarlīze Terona šobrīd filmējas režisora Džeisona Reitmana komēdijā “Tully“. Tas ir stāsts par kādu vientuļo māmiņu, kas cenšas sagādāt saviem trijiem bērniem labus materiālos apstākļus un uzsākt biznesu.

Šarlīze Terona

Darbu pie šīs lomas Terona uzsāka jūnijā. Filmēšana notiek Kanādā. Paparaci filmēšanas laukumā uzņemtās bildes ļauj pārliecināties, cik ļoti savas jaunās lomas ietvaros ir pārvērtusies aktrise.

Šarlīze Terona

Jāpiebilst, ka arī agrāk aktrise jau daudzkārt ir eksperimentējusi ar savu izskatu un svaru. Tā 1999.gadā viņa novājēja par 13 kilogramiem, lai atveidotu no vēža mirstošu galveno varoni filmā “Saldais novembris”. Toreiz Terona svēra tikai 40 kg.

Šarlīze Terona
Šarlīze Terona filmā “Monstrs”

Trīs gadus vēlāk – 2004.gadā – aktrise pieņēmās svarā par 14 kg, lai filmētos lentā “Monstrs”, par ko vēlāk saņēma “Oskara” balvu.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar