103 gadus vecs veģetārietis: Nebija tā vērts!

veģetārietis

Kāds 103 gadus vecs vīrs, kurš, iespējams, patiešām pagarinājis dzīvi, neēdot apstrādātus gaļas produktus, atzinies, ka nožēlo šo lēmumu.

103 gadu vecumu sasniegušais Rojs Hobss nekad nav ēdis desas, šķiņķi vai angļu tik iecienīto asins pudiņu. Izņēmums – vienas vienīgas brokastis ar desiņām, kuras viņš joprojām atceras kā satriecošu gardumu.

“Esmu vairāk nekā gadsimtu vecs. Daļēji tāpēc, ka sevi pakļāvu ekstrēmai paškontrolei attiecībā uz kāri pēc gaļas. Kārdinājumu piedzīvoju daudzkārt. Reiz Birmingemas stacijā neizturēju un patiešām nopirku burgeri. Jau siekalodamies cēlu pie mutes, bet tā arī nepagaršoju ne kumosa,” atceras Hobss.

“Tikai vienu reizi, kad komandējumā nakšņoju viesnīcā, padevos mirkļa vājumam un pabrokastoju pēc sirds patikas. Es apēdu 14 desiņas! Pēc tam divas stundas gulēju gultā – nosvīdis, bet līksms.”

Hobss atzinies, ka, neskatoties uz tik iespaidīgu dzīves ilgumu, viņš joprojām domā par gaļu ar nožēlu: “Tagad esmu vecs, un, godīgi sakot, tas ir draņķīgi. Bet mieloties ar steiku jau ir par vēlu, jo man nav zobu. Ja varētu pagriezt atpakaļ laiku, kad biju jaunāks, es sev teiktu: ēd arī burgerus un gaļas pīrāgus. Tādā zemā rēga balsī, lai izklausītos pārliecinošāk.”

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The Dailymach

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
janis
janis

Gaļražotāji un burgerkingi zūd peļņa, tāpēc vajag šādas reklāmas postot…