Tieši par satura tirgošanu atlaistā Latvijas Radio valdes locekle būs vislabākā Latvijas Televīzijas galvenā redaktore

Latvijas radio

Latvijas Televīzija

Latvijas Televīzija atklātā konkursā izvēlējusies un Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei ievēlēšanai galvenā redaktora amatā izvirzījusi Sigitu Roķi.

Latvijas Televīzija galvenā redaktora amata kandidāti izvēlējusies konkursa kārtībā un atbilstoši Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likumā noteiktajam LTV valde ir nosūtījusi aicinājumu Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ievēlēt Sigitu Roķi galvenās redaktores amatā uz pieciem gadiem.

Sigitai Roķei ir daudzu gadu pieredze žurnālistikā, kā arī mediju galvenās redaktores amatā. No 2015. līdz 2017.gadam viņa bija Latvijas Radio valdes locekle satura attīstības jautājumos, pirms tam – ziņu aģentūras “BNS-Latvija” valdes priekšsēdētāja un galvenā redaktore.

Sigita Roķe līdzdarbojusies Latvijas Mediju ētikas padomes izveidē un ētikas kodeksa izstrādē, piedalījusies konsultācijās par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likuma izstrādi. Sigitai Roķei ir Latvijas Universitātē iegūts sociālo zinātņu maģistra grāds.

Sigitas Roķes mērķis galvenās redaktores amatā ir nodrošināt visaugstāko LTV satura kvalitāti. Viņa ir pārliecināta, ka LTV jāspēj noturēt un piesaistīt labākos žurnālistus un multimediju speciālistus, sasniegt iespējami lielāku auditoriju dažādās platformās, kā arī uzrunāt dažādas sabiedrības grupas.

LTV atklātajā konkursā ir guvusi pārliecību par kandidātes profesionalitāti un spēju veikt galvenā redaktora pienākumus. Valdes loceklis Ivars Priede: “Galvenā redaktora pozīcija ir ļoti būtiska, lai Latvijas Televīzija turpinātu augt un attīstīties par spēcīgu sabiedrisko mediju, turot stingru redakcionālo mugurkaulu un kalpojot sabiedrībai.”

SEPLP balsojums par LTV izvirzīto kandidāti gaidāms janvāra sākumā.

Sabiedriskā elektroniskā plašsaziņas līdzekļa galvenais redaktors atbild par redakcionālās politikas veidošanu un īstenošanu, ir atbildīgs par sabiedriskā elektroniskā plašsaziņas līdzekļa redakcionālajiem lēmumiem. Redakcionālu lēmumu pieņemšanā viņš ir neatkarīgs no sabiedriskā elektroniskā plašsaziņas līdzekļa valdes. Konsultējoties ar sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu ombudu, galvenais redaktors izstrādā un apstiprina plašsaziņas līdzekļa redakcionālās vadlīnijas.

Savulaik rakstījām: Sigitas Roķes īsziņas: liela daļa radio izmanto dienesta stāvokli, piezīdušies un barojas – Puaro.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
biete
biete

labākā iespējamā izvēle,kad vajag āzi par dārznieku

Yes
Yes

Sieviete ni Balviem.