Sigitas Roķes īsziņas: liela daļa radio izmanto dienesta stāvokli, piezīdušies un barojas

Latvijas radio

Kā izrādās, ne tikai NEPLP pārstāvji ir uzskatījuši, ka Latvijas radio tiek pārvaldīts slikti. Bijusī Latvijas radio valdes locekle Sigita Roķe, izrādās, par situāciju bijusi vēl daudz kritiskāka.

Kā informē raidījums DeFacto, Roķe naktīs sūtījusi NEPLP padomes loceklim Ivaram Āboliņam īsziņas ar patiesi satraucošu Latvijas radio situācijas vērtējumu.

Te Sigitas Roķes 2. marta īsziņa Ivaram Āboliņam (saglabāta oriģinālrakstība).

 “Es te baigi domaju. Ta gan nav iszinu saruna. Man taja kopsapulce beidzot baigi gribetos pateikt, ka liela dala radio izmanto dienesta stavokli, liela dala piezidusies radio un barojas. Bet tas bus skandals, kaut patiesi. Vinos, nez, var vel sirdsapzinu atmodinat, vai ari tur ir liela dala tikai labas izdzivosanas cina, vai varbut godigie atmostos? Nav tur visi ar puvi, bet ka to vinu balsi pamodinat? Te organizaciju psihologu vajag… “

Komentāri, kā mēdz teikt, lieki.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ūja
ūja

Kurš tad baktērijām par puvi sūdzas!

Priekulis
Priekulis

Lauku sieviete no Balviem atbrauca uz Rīgu gavēt un nebaroties.

Antikomunists
Antikomunists

Nav brīnums, ka kamēr viņa šādi domāja, tikmēr NEPLP ticēja, ka viņa varbūt ir īstā kaut ko mainīt. Kad nostājās puves pusē, tad ari viss mainījās.

Bobis
Bobis

Komentāri tiešām lieki. Piebildīšu vien, ka šāda “puve” sastopama tik daudzās vietās, kur var piezīsties valsts lielajai “krūtij” kā to savulaik apzīmējis V.Rudzītis.