Putina personīgo ārstu komandā – vairogdziedzera vēža speciālists: žurnālistu pētījums atklāj Krievijas diktatora veselības problēmas VIDEO

Putins veselība

Krievijas pētnieciskās žurnālistikas izdevums “Projekt”, ko Krievijas varasiestādes iekļāva “nevēlamo organizāciju” sarakstā, piektdien publicējis plašu materiālu par Putina veselības stāvokli.

Pētījumā atklāts, ka Putins un citas augstākās Krievijas amatpersonas iecienījušas īpašas ārstnieciskās vannas, kas tiek piepildītas ar ekstraktu, kas iegūts no Altaja staltbriežu ragiem, un savā tuvumā tur mediķu komandu, kas nemainīgi viņu pavada visos braucienos.

Pavasarī, kad šie ragi vēl aug, tie esot mīksti un piepildīti ar asinīm, bet vietējie ļaudis tic, ka šim ekstraktam ir ārstniecisks efekts. Putinu ar briežu ragu “asins vannām” esot iepazīstinājis tagadējais aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu.

Vairākas Putina veselības problēmas, kā atklāj pētījums, ir saistītas ar viņa aizraušanos ar jāšanas sportu. Kā žurnālistiem stāsta kāds Putina paziņa un un viņa administrācijas darbinieks, Putins kāda treniņa laikā izkritis no segliem , kā rezultātā Krievijas prezidents “pat nevarējis nostāties uz kājām”, tāpēc izgājis ilgu ārstniecības kursu. 2012.gada 4. novembrī, Krievijas Tautas vienotības dienā, KF televīzijas kanāli rādīja kadrus no ziedu nolikšanas piemiņas vietās Sarkanajā laukumā, kurā piedalījās arī Putins un patriarhs Kirils. Televīzijas demonstrētajos sižetos Putins tikpat kā nebija redzams, jo viņš stipri kliboja. Pēc tam Kremlis vienu pēc otra atcēla Putina oficiālos izbraukumus un saīsināja to pasākumu norises laiku, kuros viņam bija jāpiedalās.

Tāpat arī divtūkstošo gadu vidū Putins pēc Šoigu ieteikuma sāka aizrauties ar Altaja briežu ragu vannām, kam alternatīvā medicīna piešķir izcilas dziednieciskās spējas.

Šoigu, kurš toreiz vēl bija ārkārtas gadījumu ministrs, aizveda Putinu uz Altaju un pārliecināja par Altaja briežu ragu vannu brīnumaino dziedināšanas spēju. Tas tik ļoti iedvesmoja Putinu, ka viņš pēc tam vēl vairākkārt devās uz Altaju, lai gremdētos šādā vannā. Šī un citas tautas medicīnas jaunības saglabāšanas metodes kļuva populāras arī citu augstāko amatpersonu aprindās – Maskavas mērs Sergejs Sobjaņins, “Gazprom” vadītājs Aleksejs Millers un viņu “galms” arī piekopa vannošanos. Kā apgalvo kāds “Projekta” aptaujātais liecinieks, vismaz reizi gadā no Altaja uz Maskavu ar lidmašīnu tiek atvestas tilpnes ar briežu pantu ekstraktu.

Trešā pētījuma daļa ir veltīta mediķiem, kas pavada Putinu visos viņa braucienos. Tiek apgalvots, ka Putins ir Prezidenta lietu pārvaldes Centrālās klīniskās slimnīcas samērā pastāvīgs klients – ierodoties viņu sagaida slimnīcas vadība, bet pēc tam rūpes par Krievijas vadoni tiek uzticētas speciāli Putinam piekomandētiem ārstiem. Viens no viņiem ilgu laiku bija Dmitrijs Verbovojs (Дмитрий Вербовой) — pēc visa spriežot, reanimatologs (internetā atrodama informācija, ka viņš ir autors neatliekamās palīdzības pamācībai smagu saslimšanu, traumu un saindēšanās gadījumos).

Pēc kāda laika šī speciālā ārstu komanda sākusi ierasties pie Putina patstāvīgi – ar lidmašīnu tika nogādāti viņa rezidencēs un pavadīja braucienos.  Piemēram, 2017.gadā, kad Putins guva traumu pēc hokeja mača Sočos, sanatorijā “Rusj” («Русь»), kas ir KF prezidenta administrācijas struktūrvienība un atrodas netālu no Putina Soču rezidences, apmetās Konstantīns Sims (Константин Аркадьевич Сим), traumatologs-ortopēds, prezidenta pastāvīgais ārsts.

No pētnieku atklātajiem dokumentiem izriet, ka tādi mediķi kā Sims ieradās speciāli pie Putina, jo datumi sakrīt vai nu ar Putina oficiālajām vizītēm Sočos, vai ar laiku, kad viņš bija pazudis no sabiedrības redzesloka.

No šiem dokumentiem izriet, ka vēl 2016.-2017.g. Putinu Sočos regulāri pavadīja piecu ārstu komanda. Dažreiz bijis arī lielāks skaits mediķu: 2016. gada 25.novembrī Putins Kremlī tikās ar aktieri Stīvenu Sīgalu, bet pēc tam pazuda līdz 1.decembrim. Tajā laikā Kremļa mājaslapā bija publicēti iepriekš ierakstīti paziņojumi par notikušām telefonsarunām,  bet Soču sanatorijā “Rusj” apmetās 12 ārstu komanda. Viņu vidū — neiroķirurgi un rehabilitācijas speciālisti, no kā var secināt, ka Putinam tika veikta operācija.

Paši biežākie Putina pavadoņi — otolaringologi Aleksejs Ščeglovs (Алексей Щеглов) un Igors Jesakovs (Игорь Есаков), kā arī ķirurgs Jevgēnijs Selivanovs (Евгений Селиванов). Ščeglovs Sočos četru gadu laikā Putinu apmeklējis 59 reizes un bijis viņam līdzās 282 dienas, Selivanovs — 35 reizes un 166 dienas. Selivanovs – ķirurgs ar specializāciju onkoloģijā, aizstāvējis doktora disertāciju par tēmu “Diagnostikas un ķirurģiskās ārstēšanas īpatnības  vairogdziedzera vēža gadījumos cilvēkiem gados un sirmā vecumā” («Особенности диагностики и хирургического лечения больных раком щитовидной железы пожилого и старческого возраста»).

Putins arī publiski ir izrādījis interesi par vairogdziedzera vēža problēmām. 2020.gada jūlijā viņš tikās ar Krievijas Nacionālā medicīnas pētnieciskā institūta endokrinoloģijas centra vadītāju Ivanu Ģedovu (Иван Дедов), kurš stāstīja viņam par to, ka vairogdziedzera vēzis ir ļoti bieži sastopams.

Tāpat arī ir vispārzināma ārkārtīgi piesardzīgā Putina attieksme pret savu veselību koronavīrusa pandēmijas laikā. Pandēmijas saasinājuma brīžos lielākā daļa Putina tikšanos noritēja ar videosakaru palīdzību, bet tiem nedaudzajiem, kuriem bija atļauts tikties ar viņu personīgi, bija obligāta divu nedēļu karantīna un fekāliju analīze.

Kremlis noliedz, ka Putinam varētu būt veselības problēmas

Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs noliedzis izskanējušo informāciju, ka Putinam ir nopietnas veselības problēmas un viņu skāris vairogdziedzera vēzis.

Atšķirībā no ASV, kas regulāri publicē detalizētu pārskatu par prezidenta Džo Baidena veselības stāvokli, Kremļa saimnieka veselības stāvoklis un iespējamās kaites ir rūpīgi sargāts noslēpums. Tādēļ “Projekt” žurnālistiem nācies balstīties uz netiešu informāciju, piemēram, cik un kādi ārsti regulāri apmeklē Putinu.

Krievijā vidējais paredzamais vīriešu mūža ilgums ir nepilni 67 gadi. “Projekt” norāda, ka 7. oktobrī Putinam būs 70 gadu jubileja.

Viņa priekštecis Boriss Jeļcins šajā vecumā jau bija atkāpies no amata, Leonīds Brežņevs bija zaudējis darbaspējas, Staļins pārcietis otro insultu, bet Jurijs Andropovs tik ilgi nemaz nenodzīvoja.

Putins gan ir apņēmības pilns palikt amatā vismaz līdz 2036. gadam, tādēļ ļoti rūpējas par savu veselību.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


19
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Cerams, ka utainais fašists drīz nosprāgs un mirdams ilgi mocīsies lielās sāpēs.

kastrēt Pūķinu !
kastrēt Pūķinu !

Visi krievu mužiki cieš no tā mazā jampampiņa agresivitētes.

Latvijas patriots
Latvijas patriots

Nosprāgs šis, ko tad vateņi iesāks?

circenis
circenis

Diez vai sekos arī materiāls par klintonītu aprindu iecienītākajām izpriecām un eliksīriem? Staltbriežu ragu ekstrakta vannas varētu nobālēt. Kopumā ņemot varētu būt līdzīgas kvalitātes raksts.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Tu domā par zīdaiņu asiņu dzeršanu? Kā jau senāk teicu, kristieši ir sātanisti, bet sātanisti ir kristieši. Vladimirs Putins ir sātanists no pareizticīgo baznīcas, kas izlīdis no skapja.
Maskavas patriarhāts ir sātanisma perēklis. Sātans ir kristietības jājamzirdziņš.
Ar cieņu pret rodnovjeriem un Slāvu Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

antons
antons

tāslavenā ungāru grāfiene mazgājās vannā ar meiteņu asinīm. Vldimir, mācies

tā ir
tā ir

vot,vot, man jau visu laiku tas šoigis šķita aizdomīgs

Latvijas patriots
Latvijas patriots

Ko, šis jau nosprādzis?

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Sergejs Šoigu nekur nav manāms. Laikam viņš ir jau nosprādzis. Tas ir karmisks sods. Dievs Veļes (Бог Велес) ir sodījis Sergeju Šoigu par liekulību, nekrietnību, militārismu, meliem, zagšanu un meža zvēru spīdzināšanu.
Ar cieņu pret Dabas Māti, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

ruksis
ruksis

Šoigs ir nodevis savu tuviešu tēvu. Drātējot krievietes, cilvēki zaudē savu identitāti. Paskatieties uz Zariņu un Elksniņu.

vai dieniņ
vai dieniņ

vai tad Zariņam arī sieva krievuška?Tā jau domāju…

antons
antons

Nav taisnība. Lai gan mans sakars ar krievieti ilga tikai 2 reizes, tas bija abpusēji patīkams, un nekādu identitāti es nejūtos zaudējis.

daniels krītamākaite pauļuts
daniels krītamākaite pauļuts

A, kur pats galvenais?!! Vai putins ir slimojis ar kovid19? Vai viņam ir bijis pozitīvs tests uz kovid19? Vai viņš ir vakcinējies pret kovid19? Ja ir, ar kādu vakcīnu? Vai kremlī visi nēsā maskas? Auduma vai FFP2? Vai viņš mazgā rokas, vai regulāri dezinficē? Es kā medicīnas speciālists varu noteikt diagnozi. Kardiovaskulārā disonance ar kliedēto sepsi. Anamnēze un mieža grauds, puņķu nesarecēšana.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Putinam ir n-tie dubultnieki. Normāls cilvēks nevarētu katru dienu gozēties pa TV bez atvaļinājumiem. Bet diktators Putins katru dienu dod vaļā jaunas atklāsmes. Ja viņš ikdienu filmējas, tad pa kuru laiku viņš guļ, ēd, kakā un čurā? Putins ir staigājošs bulšits!!!
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(

antons
antons

covid ir tik briesmigs,? Es zinu laikam 2 cilvēkus, kas no tā nomiruši, bet mani tuviniekiir pārcietuši jau2 reizes, es pats nezinu, 2 reizes taisīju testu, negatīvi nu jā, sieviņai bija švaki, 4 dienas, bet viņa nemira nost, tikai gulēja sacīja, ka viss sāp(60 gadi).

antons
antons

Ak jā, mazmeitiņai arī Covids bija uzbrucis- viņai 5 mēn., tempertūr a 1 dienu

Bla bla bla
Bla bla bla

Lasot šīs slima suņa murgus, rodas iespaids, ka pilnīgi jebkurš bomzis var aizbraukt uz Kremli, pajautāt, kā Putinam šodien klājas, un viņam sīkumos izstāstīs visus valsts noslēpumus. Pat Andris Kudors pēdējā laikā ir šokēts par stulbumu, kas ir pārņēmis Latvijas informatīvo telpu.

Skolnieciņš
Skolnieciņš

Vai Tu pats esi vesels?

Bla bla bla
Bla bla bla

Tas nāk no cilvēka, kura komentāri tiek pastāvīgi dzēsti. Pēdējais tika dzēsts burtiski vakar. Lol.

Ej iedzer savas zāles un vairs nekad nerunā par garīgās veselības problēmam.