Pēc aiziešanas no darba VID bijusī amatpersona īsā laikā kļūst par patieso labuma guvēju 7 uzņēmumos ar aktīvu kopsummu 8,4 miljoni

korupcija

Nav taisnība tiem, kuri apgalvo, ka Latvijā īsā laikā nav iespējams no tukšinieka kļūt par bagātnieku. Tam pierādījums – kāda bijusī VID amatpersona, vēsta TV24 raidījuma “STOPkadri” ar Armandu Puči.

Amatpersona no darba VID aiziet 2018. gadā un, kā to nosaka likums, darba attiecībām beidzoties, iesniedz VIDam amatpersonas deklarāciju. Tajā redzams, ka personas uzkrājumi kontā (noapaļojot) ir 6500 EUR (alga) un uzkrājumi skaidrā naudā 14 200 EUR, kapitāldaļas uzņēmumos un īpašumu personai nav.

Turpretī pēc pāris gadiem – 2022.gadā, šī

bijusī VID amatpersona, kas no darba VID aizgāja ar pieticīgu “rokassomiņu”, ir kļuvusi par patieso labuma guvēju 7 uzņēmumos,

kas 2021.gada pārskatos (pārskati par 2022.gadu vēl nav pieejami) fiksē šādu kopējo bilanci: aktīvu kopsummu 8,4 miljoni EUR, 2,3 miljoni “dzīvas” naudas kontos, kā arī nekustamo īpašumu bilances vērtību 1,6 miljoni.

Varbūt mantojums? Varbūt loterija? – bijušās VID amatpersonas labklājības līmeņa brīnumaini straujās paaugstināšanās noslēpumu mēģina atminēt raidījuma vadītājs A.Puče.

Lai viestu skaidrību, kā ir iespējams tik ātri kļūt stāvus bagātam, Puče sola raidījuma skatītāja vēstuli, kurā šis viss izklāstīts, nodot personīgi rokās ģenerālprokuroram Jurim Stukānam, kurš uzaicināts piedalīties raidījumā “Kārtības rullis” pirmdienas vakarā.

Fragments no TV24 raidījuma “STOPkadri”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


15
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Asdf
Asdf

7 nobaroti siventiņi nebija deklarēti.

Ivars
Ivars

Tā nu tas ir, un tā tam jābūt… Nedzīvojam taču āfrikā…

Zvaigzne
Zvaigzne

Tā ir klasika! Koruptīvi- mafiozā struktūra, kuras labākie eksemplāri saņem mantojumus no mammām skolotājām, izveido neticamus biznesus un ir ar neticamu veiksmi loterijās, nu kāds, protams, arī pārcenšas un viņu nošauj, toties vientiešus dzenā par neuzskaitītām ogām un sēnēm.

ivars
ivars

Un jūs vēl gribat izslēgt no apgrozījuma krievu valodu, te bez sulīgas krievu leksikas pat neiztikt!!!

Zoja
Zoja

Ja,loti interesanti,un kas bus turkmak..,.,.

krievu kultūra
krievu kultūra

Padomisms vēl nav Latvijā izskausts.

Piekritu
Piekritu

Jā ,melis ,cekas stukacs atkal raujas pie šprices

Stienis
Stienis

Štukānam? :))))))))))

vienkārši
vienkārši

Ļoti latviska izaugse privātajā sektorā un nekādu pārcēlumu uz sievas māti un viņas villu.

Anete Džabati ex Sončika
Anete Džabati ex Sončika

Es tā nau

Čakša Timura meita
Čakša Timura meita

Tas pa krieviski nav ?

grrr
grrr

Vai burts “ķ” vairs neeksistē? Padomija aizliedza?

Ieva Džerlija meita Jaunzeme (Romeiko)
Ieva Džerlija meita Jaunzeme (Romeiko)

Cerams, ka tas VID darbinieks neizrādīsies Jura boijfrends

students
students

Interesanti kur bija policija, jo tik ātri tādu biznesu var uzstumt, ja tirgo zagtus artefaktus, ieročus, cilvēkus un narkotikas, kā arī tagad Krievijai mikročipus.

Buy & Sell
Buy & Sell

Principaa pareizs domu gaajiens, Student. Tomeer shai gadiijumaa laikam tikusi tirgota informaacija. Vai arii tieshi informaacijas sleepshana, tas viens un tas pats. Standarta V I D ruupals….