Mūrniece atklāj armijas pārtikas iepirkuma lietā atstādinātās amatpersonas

Aizsardzības ministre Ināra Mūrniece (NA)

Komentējot armijas pārtikas iepirkuma lietu, aizsardzības ministre Ināra Mūrniece (NA) Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” atklāja divas amatpersonas, kas atstādinātas saistībā ar šo iepirkumu.

“Esmu pieņēmusi lēmumu atstādināt no amata pienākumu pildīšanas divas amatpersonas, kas vistiešāk ir saistītas ar šo iepirkumu – iepirkuma komisijas vadītāju un NBS amatpersonu, kas bija deleģēta kā atbildīgais cilvēks par šo iepirkumu,” atklāj Mūrniece.

Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centra (VALIC) organizētā iepirkuma “Loģistikas pakalpojums par pārtikas piegādi NBS vajadzībām” komisijas vadītājs bija pašreizējās aizsardzības ministres Ināras Mūrnieces (NA) partijas biedrs Ēriks Ezeriņš.

Ezeriņš vairs nav partijas “Nacionālā apvienība” biedrs, jo izstājies no partijas, norāda Mūrniece. 

“Arī Aizsardzības ministrijā ir pieņemti lēmumi, bet joprojām turpinās pārbaudes attiecībā uz citām amatersonām, kas piedalījās šajā iepirkumā un parakstījušas šo līgumu. Tās ir NBS amatpersonas, kas pārstāv konkrētas iestādes, kā arī finansisti,” pauž aizsardzības ministre.

Šobrīd Ēriks Ezeriņš ir atstādināts no pienākumu veikšanas uz pārbaudes laiku.

Vienlaikus pret abām uz laiku atstādinātajām amatpersonām ir uzsākta disciplinārā izmeklēšana.

Kā zināms, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ir parakstījis rezolūciju, ar kuru Aizsardzības ministrijai uzdots vērtēt iespējas lauzt līgumu par pārtikas piegādi Latvijas armijai ar iepirkumā uzvarējušo uzņēmumu “Zītari LZ”, vienlaikus nodrošinot pārtikas apgādes nepārtrauktību, pavēstīja premjera birojā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Avots: LTV

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Toričelli
Toričelli

Varbūt izdotos sākt arī stradāt un samazināt laiku frizierim un klačošanai? Smukums jau tāda pārejoša lieta, bet laiks vismaz kaut ko apgūt- saīsinās.

Kirpičinskis
Kirpičinskis

Nacionālā Zaglēnu Apvienība. Un perdeļi par tiem zaglēniem balso un jūsmo. Ībļu tauteles atbireļu.

Hugo
Hugo

Soda par iepirkuma veikšanu, et līgumu nav lauzuši. Ja jau tik slikts iepirkums, ka meklē grēkāžus, tad kāpēc šis līgums vēl darbojas?

Jaut
Jaut

Vai tās personas atļāva Bārbijai publicēt savus personas datus ?

Kas notiek?
Kas notiek?

Tiešām? Vai Latvija ir tik bagāta valsts, ka var atļauties šādus ministrus?
Vai kāds zina ietvaru vārdiem: “lielāks uzraudzības princips”?
Bez jebkāda jēgpilna pamatojuma un skaidrojuma jāveido jaunas iestādes?
Vai NA nebija iepriekšējā valdībā?

deputāts hosams
deputāts hosams

Kurš pielika lindai klāt vīrieti? Liekat apakaļ to pediņu

Astotā Marta
Astotā Marta

Linda koķetē ar Ināru. Tas ir jauki