Liepnieks: Vai Latvenergo par 100 miljoniem pirks… ieceri?

Īsumā par to, kāpēc valstij nepietiek naudas veselības aprūpei, pedagogiem un citām akūtām vajadzībām. Vai tiešām “Latvenergo” par 100 000 000 eiro pirks ieceri, jautājumu uzdod rakstnieks Jurģis Liepnieks.

AS Latvenergo ir Latvijas valstij piederošs elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanas un tirdzniecības, elektroenerģijas sadales, kā arī dabasgāzes tirdzniecības uzņēmums. Kopš 2003. gada Latvenergo piedāvā arī telesakaru risinājumus uzņēmumiem, paskaidrots Vikipēdijā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Poga
Poga

Latvenergo ir Latvijas lielākais Ukrainas kara sponsors un šādu tādu valstsvīru tēriņu apmaksātājs….. tāpēc mums tā elektrība tāda padārga ar visiem Daugavas Hesiem…..

banku komisārs Šlesers
banku komisārs Šlesers

Putjina Rietumu bankai ir jāpaspēj legalizēties Latvijā (Eiropas Savienībā), pirms viņai būs “pašjālikvidējas”

linda abu meri
linda abu meri

Valsts ekonomikai jātiek transformētai. Tas ir ierakstīts valdības deklarācijā. Palasi