Liepnieks: Kas ir Lato Lapsa?

Lato Lapsas vārds pēdējā laikā publiskajā telpā izskan visai skaļi. Kas viņš īsti ir, stāsta rakstnieks Jurģis Liepnieks.

Video minēto Jurģa Liepnieka ievadu Lato Lapsas grāmatai Koloborants var izlasīt šeit: Kolaborācijas pretīgais vieplis – Puaro.lv .

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


13
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
inguna neminska
inguna neminska

Lapss ir liberalizējušās Pampālijas Dons Kihots. … VISAUGSTĀKĀS RAUDZES CILVĒKS – vienu gribētos pateikt : lai Dievs tādiem stāvētu klāt . – Mēslu ta JŪRA, kur pēc čečenu izkvēpināšanas “haritonovščina” vairāk nepiedalās . … Vai citā līmenī ? … Visādā ziņā Lapss ir kaut kur “čistopjuis” un sēž savās sarkanajās līnijās … viens pret mēslu kaudzi. …. VIENS JAU VIENS PA LIELAM . ….. Ne jau velti “likumīgie zagļi” – kas savulaik pret likumīgajiem valdīkļiem bija kā VIENS VILKS PRET VIENU SESKU – neizgaismoja nevienu sev tuvu cilvēku ….

Lola
Lola

Aaa sk. Kad Lapsa nosauc citus par krāniem tad tā ir rokošā žurnālistika.
Kad Lapsam pajautā, kas Tev maksā un tu pats arī esi krāns. Tad tas ir uzbrukums.

Vilks
Vilks

Jā bijušie čekisti un kolaboranti Latvijā varēja un var atļauties jebko. Arī šobrīd visur jūtama viņu ietekme. Piemēram – Runāt par dzīvajiem ir bīstami, bet savā laikā vienas farmācijas kompānijas īpašnieks visu klātbūtnē smēķēja (arī ko aizliegtu), lietoja kokaīnu, pārdzērās, ka bija jāiznes no Silvanola ballītes… Dzērumā un narkotiku reibumā “iznīcināja” vairākas iegādātas mazās kompānijas, atlaida vadošos darbiniekus. Nekas viņu neierobežoja izņemot organisma detoksikācijas robežas. Labi, ka ir drosmīgie, kas atspoguļo patiesību.

Kirovs
Kirovs

Lipmans?

Dana
Dana

Pilnībā atbalstu Liepnieka viedokli !

levits meijeres dēls
levits meijeres dēls

Lapsas (vai kāds nu viņam tur uzvārds) kļūda bij draudzēties ar sovaku bandīteli mišku uļmanu, kuram izskatās ka būs jāsapūst cietumā.

Lembergs
Lembergs

Vai tad es neko labu neesmu izdarījis?

Hamlets
Hamlets

Kuš labāks? Čekisti vai komunisti? Tāds ir smagais latvāņu jautājums.

latvāņu tautumeita baibiņa strautmanīša
latvāņu tautumeita baibiņa strautmanīša

Bet vai ir viegli būt jaunai? Kam atdoties? Tāds ir jautājums.

domburiņš
domburiņš

Tad jau labāk būt puišmīlim

kā tur ir
kā tur ir

Laikam LL klājās pavisam švaki, ja reiz JL meties viņu aizstāvēt. Taču gribētos JL pajautāt, kāpēc LL tik ļoti pārdzīvo, ja ar viņu izrīkojās tā pat, kā viņš izrīkojās ar citiem? Te es domāju negatīvās publicitātes veidošanu.

Vimba
Vimba

Tu muļķis, vai izliecies? Tiešām neredzi stšķirību! Tam nav nekāda sakara ar publicitāti!!!!

Apinis
Apinis

Pietiek, über alles !