Katram trešajam Latvijas iedzīvotājam šogad pasliktinājusies finansiālā situācija

nauda ekonomika

TV3 raidījums “900 sekundes” aptaujā pētījis, kā kopš šā gada sākuma mainījusies Latvijas iedzīvotāju finansiālā situācija.

14% Latvijas iedzīvotāju ir norādījuši, ka kopš 2023. gada sākuma viņu mājsaimniecības finansiālā situācija ir uzlabojusies, savukārt vairāk nekā divas piektdaļas jeb 44% iedzīvotāju – ka tā nav mainījusies.

Nedaudz vairāk kā viena trešdaļa jeb 36% iedzīvotāju ir norādījuši, ka kopš gada sākuma viņu mājsaimniecības finansiālā situācija ir pasliktinājusies.

6% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā.

Avots: TV3

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
visiem būs
visiem būs

Nevajag satraukties – arī par parējiem valdība gādās. Gan visi kārtīgi izjutīs. Protams , izņemot politiķus, augstos ierēdņus, dakterīšus un padomju čļenus