Kariņš par VID skandāliem: “Sistēmā ir puvekļi, kas jāravē ārā. Jāspiež, kamēr izravē visus!”

Beidzamajā laikā publiskajā telpā parādās daudz informācijas par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) “pasūtījumu galdu”, tostarp bijušie darbinieki stāsta, ka iespējams pat pasūtīt lietas pret konkrētajiem cilvēkiem.

Šo jautājumu TV24 raidījumā “Nedēļa. POST SCRIPTUM” komentēja premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV).

Fragments no TV24 raidījuma “Nedēļa. POST SCRIPTUM”

“VID pēdējā gada laikā ir parādījušies arī vairāki publiski skandāli, kur KNAB darbību rezultātā tika atklātas milzu korupcijas un nelikumības. Mums iekšā sistēmā kaut kur ir puvekļi, tos ir jāatrod un jāravē ārā,” saka Kariņš.

“Ravējot ārā, ja sāk spiest vienu, tas sāk dziedāt. Jāspiež, kamēr izravē visus!”

Anita Daukšte, raidījuma vadītāja, jautā, kas notiks, ja tas viss aizies līdz politiskajai elitei? Vai Kariņš pieļauj domu, ka tā varētu notikt?

Premjers atbild, ka šādu situāciju nevar iedomāties, taču viņam arī šķiet, ka patiesība agri vai vēlu vienmēr parādās.

“Mēs kā valsts esam nobrieduši tik tālu, esam stiprinājuši mūsu tiesībsargājošās iestādes. Tas, ko viņi spēj, es pats reizēm esmu mēms un lepns, ka tik attīstītā valstī dzīvojam,” norāda Kariņš.

Viņš arī uzskata, ka visam ir jānāk gaismā. Nav ko šausmināties. Tagad ir jāravē viss sliktais ārā, jo pēc tam mēs visi varēsim dzīvot labāk.

Visu interviju var noskatīties ŠEIT.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: XTV

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
kalašnikovs
kalašnikovs

galvenais puveklis valstī esi tu!

Sarkanā pakaļa
Sarkanā pakaļa

Bet sistēma pūst no galvas , no dubultpilsoņiem !