Kad reiz tiks papurināta bezkaunīgā barotne akciju sabiedrībā „Rīgas Siltums”?

Rīgas siltums

Būtu pēdējais laiks papurināt bezkaunīgu barotni akciju sabiedrībā Rīgas Siltums. Darbinieki jau trešo gadu ar izstieptām rokām gaida kaut niecīgu algas pielikumu. Atbildes tās pašas – naudas nav, tarifs, visādi algu pētījumi tiek ražoti atkal un atkal, un visu laiku viss tiek atlikts, jo naudas neesot ne kapeikas. Un tad ir tāda barotne, kas saucas uzņēmuma padome.

Allaž tajā ir saimniekojuši politiskā gala cilvēki ar desmit amatiem, kuri saistībā ar siltuma lietām nav redzēti nekur. Kaut kā viņi ir izshēmojuši, ka uz viņiem neattiecas valsts kapitālsabiedrību noteikumi, jo, lūk, Rīgas Siltums  pieder uz pusēm valstij un pašvaldībai.

Ja reiz tā, tad nosaka sev lielākās algas valstī – vēl lielākas par tādiem pašiem amatiem Latvenergo, Latvijas Valsts mežos un citos lielos uzņēmumos.

Bet nu vēl nav gana, un ar šī jaunā gada atnākšanu grāmatveži saņem uzdevumu pārrēķināt padomes algu – nu jau 4600 eiro mēnesī! Cilvēkiem, kas vispār nenāk uz darbu, kamēr uzņēmums vairs nespēj aizpildīt katlu māju operatoru vietas, kur par nakts darbu piedāvā 1800 eiro mēnesī.

Nu kā gan tas nāk, ka nabadzīgais Rīgas Siltums maksā saviem politiķu piesūcekņiem vairāk nekā bagātais Latvenergo? Vai tā nav satriecoša bezkaunība? Turklāt ļaudis runā, ka tos ciparus nosakot sev paši, bez attiecīga domes lēmuma.

Avots: Pietiek

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Atgādinājums
Atgādinājums

Bet kapēc gan tiem pajoliem būtu jāpieliek pie algas, ja viņi tāpat katru dienu iet uz to darbu?

Auce
Auce

Krati vai nē – padome 5 čļeni jau nekustīgi par to kas tur aikšā gaudo un valde arī vēl 5 politdarbinieki vai tad sliktizēž un maz saņem, ka jāsatraucas?

Jefiņš
Jefiņš

Jebkuri monopoli ir slauktuves un RS slauc jau no paša sākuma. RS sen jau bija partiju govs tesmenis tāpat kā Latvenergo.