Gulbis iet Bondara pēdās – metas glābt mantu ar laulību līguma palīdzību

Juris Gulbis

Četras dienas pēc tam, kad atklātībā nonāca ziņas par apsūdzības uzrādīšanu SIA Tet (iepriekš Lattelecom) valdes priekšsēdētājam Jurim Gulbim, viņš meties glābt ģimenes mantu ar laulību līguma palīdzību.

Kā rāda Lursoft datu bāze, 29. oktobrī – četras dienas pēc šo ziņu parādīšanās medijos – Juris un Dace Gulbji noslēguši laulāto mantisko attiecību līgumu, kas vēl pēc piecām dienām – 4. novembrī ir ticis oficiāli reģistrēts.

Noslēgts mantas „glābšanas” gadījumiem klasisks līgums par laulāto mantas šķirtību, nosakot, ka „mantas šķirtība attiecas uz katra laulātā jebkuru īpašumā esošo mantu – manta, kas iegūta viņu laulības laikā, uz kāda no laulāto vārda, pēc šī līguma noslēgšanas paliek katra tā laulātā īpašumā, uz kura vārda tā reģistrēta bankās vai publiskās reģistra iestādēs – Zemesgrāmatā, Ceļu satiksmes drošības direkcijā, Komercreģistrā vai citās iestādēs, kā Latvijā, tā ārpus tās”.

Kā zināms, 25. oktobrī parādījās ziņas, ka prokuratūra J. Gulbim un vēl četrām personām ir uzrādījusi apsūdzības par iespējamu līdzdalību krāpšanā digitālās televīzijas ieviešanā, SIA Tet nodarītos zaudējumus vērtējot vairāk nekā 7,58 miljonu eiro apmērā.

Prokuratūras viedoklis ir – J. Gulbis izmantojis tagadējā Tet īpašnieku un padomes uzticību, lai nepamatoti un noziedzīgi iesaistītu digitālās televīzijas projektā uzņēmumu Hannu Digital – bēdīgi slavenās kompānijas  Kempmayer tiesību pārņēmēju.

Pats J. Gulbis apgalvo, ka apsūdzības neesot pamatotas, taču, kā redzams, sekojot Mārtiņa Bondara pēdās, drošības pēc tomēr veicis priekšdarbus, lai notiesājoša sprieduma gadījumā vismaz daļa ģimenes mantas paliktu neskarta.

Tiesa, ir apšaubāmi, vai šāda metode var palīdzēt, ņemot vērā, ka laulību līgums noslēgts jau pēc apsūdzību uzrādīšanas.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
bio produkts
bio produkts

ar ien’\akumiem ap miljonu gadā – izvēle jau te nav liela Bezkompromisa tiesiskuma Patalandijā

Ligita
Ligita

Nu redz, kā sacīt jāsaka, te nu atkal vajag 2- viens , kas tā izdara un otrs, kas to apstrīd. Bet kas tad apstrīdēs, būs tāpat kā Bondaram, neviens jau pat neapstrīdēja.

HaHa
HaHa

Un pareizi dara. Te ir LV, te visiem pareizi izglītotajiem veiksmīgajiem cilvēkiem nekā nav un nekas nepieder, bet dzīvo labi. 2013 gadā biju beidzis studijas, mēģināju izveidot uzņēmumu – jaunība, optimisms, bet pēc tā kā vid apčakarēja, bija skaidrs ka bezjēdzīgi mēģināt pierādīt savu taisnību. Visu nomaksāju vidam, esmu tīrs oficiāli. Bet no tā izdarīju secinājumus, un tos ievēroju. Nekāda sadarbība ar vid, nekādi nodokļi, vismaz ne šajā valstī. Ja ir izvēle iepērkos tur kur nesit čeku. Tas ir principa jautājums un sekas tam ka mani apčakarēja. Un dzīvoju ļoti labi.

Zibsnis
Zibsnis

Un iepērkoties tur, kur nesit čekus, zinu, ka manis izdotās naudas daļa netiks izķiņķēlēta bezjēdzīgos iepirkumos, bet nonāks tālākā uzņēmuma, ģimenes un vides ap to attīstībā un sakārtošanā!

Vaida
Vaida

Bezkompromisa tiesiskumā drošs, jau daudzu iestaigāts celiņš. Visi laimīgi, arī sārtvaidzis.

Bondariks
Bondariks

Nekā inovatīva.Tipveida gājiens šādos gadījumos.