220 milj. armijas pārtikas iepirkums: viena amatpersona atbrīvota no amata

Pamatojoties uz Aizsardzības ministrijā veiktās dienesta pārbaudes rezultātiem un disciplinārlietas izmeklēšanas komisijas atzinumu, vienai amatpersonai, kas saistīta ar Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centra (VALIC) veikto iepirkumu “Loģistikas pakalpojums par pārtikas piegādi NBS vajadzībām”, piemērots disciplinārsods – atbrīvošana no amata, vēsta portāls Sargs.lv.

Disciplinārlietas izmeklēšanas komisija savā atzinumā šīs amatpersonas rīcībā konstatējusi disciplinārpārkāpumu, kas saistīts ar amata pienākumu nepildīšanu, kā rezultātā ir nodarīts būtisks kaitējums valsts interesēm.

Konkrētā amatpersona jau iepriekš bija atstādināta no amata uz disciplinārlietas izmeklēšanas laiku.

Amatpersonas vārds netiek atklāts, taču iepriekš vēstīts, ka atstādināts tika iepirkuma komisijas vadītājs, nu jau bijušais NA biedrs Ēriks Ezeriņš un kāda NBS amatpersona.

Kā zināms, reaģējot uz izskanējušo informāciju masu plašsaziņas līdzekļos, aizsardzības ministre Ināra Mūrniece (NA) uzdeva veikt pārbaudi par VALIC veiktā iepirkuma “Loģistikas pakalpojums par pārtikas piegādi NBS vajadzībām” rezultātu atbilstību iepirkuma mērķim, kā arī citus šī iepirkuma tiesiskos aspektus. Dienesta pārbaudē vērtē ar šo iepirkumu saistīto amatpersonu atbildību.

Avots: sargs.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jeblonskis
Jeblonskis

Ai, takš būtu 1kārši likušies mierā un tērējuši otkatus!
Līdz nākamajām vēlēšanām sūdsmadzenes būs aizmirsušas!

:)))
:)))

Tādu tieši vajadzēja godā celt. Apsviedīgs vecis. Viens pats visu degungalā par 220 citroniem biznesu uztaisa