FOTOGALERIJA: Latvijas valsts vadītāji 25. ziemas olimpiskajās spēlēs

Sportisti, treneri, funkcionāri un Latvijas valdības spice – Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs un premjerministre Evika Siliņa – ar pavadošo personālu devušies uz Itāliju, kur 6.februārī tika atklātas 25. ziemas olimpiskās spēles. Latvija tajās pārstāvēta ar vēsturē lielāko delegāciju – 68 sportistiem.

 Foto autors: Romāns Kokšarovs, Latvijas Olimpiskā komiteja

Kā liecina informācijas Valsts prezidenta mājaslapā, plānota prezidenta dalība Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidentes Kērstijas Koventrijas rīkotajās darba vakariņās, Itālijas prezidenta Serdžo Matarellas rīkotajā pieņemšanā, Latvijas Olimpiskās komitejas un Latvijas vēstniecības Itālijā rīkotajā pieņemšanā, kā arī Latvijas goda konsulāta Lombardijas reģionā atklāšanā.

Tāpat prezidents apmeklēja olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju, plāno būt Milānas un Kortīnas Olimpiskos ciematos, tikties ar Latvijas olimpiešiem, kā arī apmeklēt Latvijas sportistu startus biatlona jauktajā stafetē, kamaniņu sporta vīriešu un sieviešu vieninieku sacensībās, šorttreka vīriešu 1000 metru sacensībās, daiļslidošanas vīriešu īsajā programmā, kā arī Latvijas vīriešu hokeja izlases spēli.

Valsts prezidents Rinkēvičs olimpiādē ieradies kopā ar trim pavadošajām personām – Valsts prezidenta kancelejas vadītāju Gundu Reiri, ārlietu padomnieku Edvīnu Severu un protokola vadītāju Sabīni Švāni-Stankeviču

Uz ziemas olimpiskajām spēlēm devusies arī premjerministre Siliņa

Foto: Romāns Kokšarovs, LOK

Gan Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, gan premjerministre Evika Siliņa un izglītības un zinātnes ministre Dace Melbārde (“Jaunā Vienotība”) iekļauti Latvijas Olimpiskajā delegācijā “Milāna–Kortīna 2026” kā goda viesi. 

Olimpiskās spēlēs Siliņa ir kopā ar trim pavadošajām personām no viņas biroja – tā vadītāju Ievu Zībergu, konsultanti protokola jautājumos Skaidrīti Zarāni un konsultanti digitālās komunikācijas jautājumos Paulu Muiziniku.

Premjerministre tostarp izmantoja izdevību, lai pievienotos mūsu hokeja izlasei treniņā un nodemonstrētu arī savas dotības uz ledus.

Savukārt Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) kā par sportu atbildīgā institūcija valstī pārstāvēta gan olimpisko spēļu atklāšanas, gan spēļu noslēguma ceremonijā. Uz atklāšanas ceremoniju devies IZM parlamentārais sekretārs Dāvis Mārtiņš Daugavietis bez pavadošajām personām, bet noslēguma ceremoniju apmeklēs ministre Dace Melbārde ar vienu pavadošo personu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Subscribe
Paziņot par
guest

1 Comment
jaunākie
vecākie populārākie
Inline Feedbacks
View all comments
Gada glezna
Gada glezna
12 s. atpakaļ

Nekas jauns. Dzīres mēra laikā. Tā starp citu var pieminēt gan dzelzceļa, gan lidsabiedrības taukainās afēras.