Ko jums parasti nestāsta par BDSM

sekss

Ne viens vien pāris ir piedzīvojis brīdi, kad seksuālajās attiecībās kaisle sāk zust, iestājas rutīna un kļūst garlaicīgi. Var, protams, tā vietā, lai nodotos kaislīgam seksam, aprunāt kaimiņus vai risināt krustvārdu mīklas, taču var arī uzkarsēt asinis un attiecības, izmēģinot jaunas pozas, lomu spēles vai pat BDSM.

sekss

Pat tie, kuri nav skarba seksa piekritēji, tīri labprāt piekrīt erotiskai sasiešanai vai vieglai iepliķēšanai, kas, starp citu, piederas šim nestandarta baudas gūšanas veidam BDSM.

Daudzi, izdzirdot piedāvājumu izmēģināt BDSM, sāk skaļi protestēt. Taču iespējams, ka tas ir nezināšanas dēļ. Sabiedrībā valda maldīgi uzskati par šo seksuālās baudas gūšanas veidu. Ir laiks uzzināt to, par ko tramvajā nerunā.

 

sekss

Sekss un BDSM

Lielais vairākums ļaužu, kuri kaut ko dzirdējuši par BDSM, ir pārliecināti, ka šis seksuālās baudas gūšanas veids ir vienkārši sekss ar noteiktu tematiku un atribūtiem. Loģiski būtu domāt, ka tamlīdzīgiem gultas priekiem būtu jānoved pie laimīga iznākuma. Taču ne vienmēr tā ir. Pāri, kas praktizē BDSM, parasti vienojas par striktu robežu, vai seksuāls kontakts notiks vai nē. Seksologi ir vienisprātis – tas ir atkarīgs galvenokārt no katra personīgajām vēlmēm. Taču arī bez dzimumkontakta BDSM var būt kaislīgs, juteklisks un novest līdz orgasmam.

 

sekss

Ne tirāni, ne varmākas 

Daudzi mēdz domāt, ka cilvēki, kuri seksuālo baudu gūst piekopjot BDSM, arī ikdienā klīst apkārt, žvadzinādami ķēdes un plīkšķinādami pātagas. Tomēr nē – viņi neuzvedas kā tirāni un varmākas. Tāds uzskats ir absolūti aplams un ļoti nepatīkams visiem BDSM piekritējiem. Šīs nodarbes galvenais likums nosaka, ka tikai un vienīgi katrs pats ir noteicējs, piedalīties vai nē BDSM.

bdsm6

Lai atšķirtu pieļaujamo no nepatīkamā, eksistē tā dēvētie stopsignāli, ar kuriem procesu var nekavējoties pārtraukt. Par stopsignāliem kalpo kāds noteikts vārds, žests vai kustība. Tas ir pirmais, par ko pāris vienojas pirms šādu seksuālo nodarbju uzsākšanas. Tāpēc tas, ļauties BDSM vai nē, ir katra paša brīva griba. Turklāt ikdienas dzīvē cilvēki, kuri priekšroku dod šādam seksam, uzvedas pilnīgi adekvāti.

 

bdsm7

“50 Greja nokrāsas” 

Filma “50 Greja nokrāsas” daudzus pārus iedvesmoja izmēģināt BDSM, tomēr gan filmā, gan grāmatā par šo sfēru ir pateikts gaužām maz.  Šādu seksuālo attiecību pati būtība ir atainota samērā precīzi, taču BDSM neaprobežojas tikai ar rokudzelžiem un iepliķēšanu.  Šai sfērai ir diezgan daudz atzaru, par ko ne grāmatā, ne filmā nav minēts ne pušplēsts vārds.

 

bdsm8

Drošība

BDSM var būt tikpat bīstama nodarbe, cik darbs akmeņogļu šahtā. Tāpēc pāriem ir jāpievērš pienācīga uzmanība drošības tehnikai. Pirms tāda seksa uzsākšanas, viss ir detalizēti jāizrunā. Tāpat nedrīkst ķerties pie lietas, neko par to nezinot – pirms tam ir kaut kas jāpalasa par BDSM. Tas partneriem ļaus palikt dzīviem.

bdsm9

Šīs subkultūras galvenie principi ir drošība, saprāts un brīvprātība, kurus pārkāpt nedrīkst nekādā gadījumā.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz