Aukle nocērt bērnam galvu, aizdedzina dzīvokli un draud uzspridzināties

aukle

Asinis stindzinoši notikumi šorīt risinājušies Maskavā: aukle nocirtusi mazulim galvu, aizdedzinājusi dzīvokli un draudējusi uzspridzināties, vēsta ārvalstu plašsaziņas līdzekļi.

Pirmdienas rītā kādā daudzdzīvokļu namā Maskavā izcēlies ugunsgrēks. Ieradušies notikuma vietā, ugunsdzēsēji atraduši degošajā dzīvoklī 3 – 4 gadus veca bērna līķi bez galvas. Policija, kas nekavējoties tika izsaukta, izvirzījusi versiju, ka bērnu nogalinājusi aukle.

Sieviete aizturēta pie metro pieturas „Oktjabrskoje poļe” (Октябрьское поле), kur viņa stāvējusi ar nogalinātā bērna galvu rokās un, kā ziņo vairāki avoti, izkliegusi slavinājumus dievam arābu valodā.

Vēlāk kļuvis zināms, ka aukle četrus gadus veco meitenīti nogalinājusi, aizdedzinājusi dzīvokli un no nozieguma vietas aizbēgusi. Metro viņu apturējis tiesībsargājošo iestāžu darbinieks un lūdzis uzrādīt personas apliecinošus dokumentus, taču sieviete izrāvusi no somas nocirsto bērna galvu un kliegusi, ka tūlīt uzspridzināsies.

Kā tiek ziņots, aukle – slepkava ir 38 gadus vecā Uzbekijas pilsone Gulčehra Bobokulova. Izmeklētāji nekavējoties norīkojuši sievietei psihiatrisko ekspertīzi. Pratināšanā aukle pavēstījusi, ka bērnu noslepkavojusi tāpēc, ka viņu piekrāpis vīrs, taču nav spējusi paskaidrot, kā tas saistīts ar ģimeni, kurā strādāja par aukli.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Express

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz