Artuss Kaimiņš filmē arī pats sevi un savu draudzeni kailus

Artuss Kaimiņš

Deputāts Kaimiņš, izrādās, ir patiešām apsēsts ar savu kameru.

Kā tagad noskaidrojies, deputāts  ar savu agresīvo uzbāzību un ieslēgto kameru mīl pārsteigt ne tikai savus kolēģus un amatpersonas, bet, piemēram, arī savu guļošo draudzeni, filmēt, kā viņa par to dusmojas un kaila skrien uz tualeti.

Tāpat Kaimiņš nekautrējas filmēt arī pats sevi. Un, kā jau tas mūsdienās mēdz gadīties, ja jūs kaut ko esat uzfilmējis – pat ja varbūt tikai savām vajadzībām – tad tas ātrāk vai vēlāk taps publisks.

Puaro.lv ir saņēmis veselu lērumu ar Kaimiņa videoierakstiem. Mums nav ne jausmas, vai tā ir paša deputāta kārtējā ekshibicionisma izpausme vai kādu viņa nelabvēļu darbs. Tas arī nav tik svarīgi. Gan jau šie ieraksti tagad klīdīs pilsētā, kā jau tādos gadījumos tas parasti notiek.

Jāsaka – neko citu, kā vien to, ko mēs par viņu tāpat zinām, šie ieraksti neatklāj – dzērājs, muldoņa un… nu ļoti mīl savu kameru.

Pēc rūpīgākas izpētes mēs arī jūs, iespējams, iepazīstināsim ar interesantākajiem fragmentiem, kas atklāj deputāta personību.

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

48
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Skaudri patiesi
Skaudri patiesi

Puaro kļūst par kasjauns filiāli,vai var būt esat kasjauns?Man absolūti neinteresē ne Kaimiņa,ne savu kaimiņu,ne arī jūsu-žurnālistu kailfoto.Smieklīgi un zemiski reizē par to šausmināties!

cik gan zemu var krist sieviete
cik gan zemu var krist sieviete

Visvairāk izbrīna, ka tomēr atrodas kāda tūdalu kaza, kura gatava šitam siekalniekam apakšā pagulties!

iveta
iveta

Ak jēziņ, cik neveiksmīgs nomelnošanas raksts, kauns par autoru un puaro.lv
.