5 negaidītas pazīmes, ka vīrietis ir lielisks mīlnieks

sekss

Sekss ir svarīga attiecību sastāvdaļa, taču daudziem pēc pirmās tuvības ar potenciālo partneri ir nācies piedzīvot vilšanos, kaut gan visādi citādi šis cilvēks pilnībā atbilst meklētajam ideālam.

Speciālisti uzskata, ka noteikt, vai vīrietis ir labs mīlnieks, var nemaz neliekoties ar viņu gultā. Ir tikai jāpievērš uzmanība dažām lietām viņa uzvedībā.

 

Kustības

Tas, kā cilvēks kustas, atklāj dažas lietas par viņa seksualitāti, uzskata eksperti.  Piemēram, ja vīrieša kustības ir pārliecinātas un nosvērtas, tas norāda uz to, ka arī gultā viņš izturēsies cienīgi. Turpretī, ja vīrietis sarunājoties nemitīgi dīdās un knosās, vai, gluži pretēji, stāv sastindzis kā sāls stabs, arī intīmajās attiecībās viņš būs vai nu pārāk aktīvs, vai izteikti pasīvs.

 

Tieksme eksperimentēt

Eksperti uzskata – ja cilvēks ir pārlieku konservatīvs sīkumos, viņš būs tāds arī seksā. Tāpēc mīlēties ar šādu partneri drīz vien kļūs pagalam garlaicīgi.  Tai pašā laikā šādi cilvēki bieži vien intīmajā sfērā izrādās arī ar diezgan izvirtušām prasībām, kuras mēdz rūpīgi slēpt. Cita lieta, ja vīrietim ir nosliece uz avantūrām un nestandarta risinājumiem. To var pārbaudīt, viņu vienkārši provocējot vai izsakot spontānu priekšlikumu. Intīmajās attiecībās neiztikt bet kompromisiem, kad partneri pielāgojas viens otra prasībām, tāpēc nevajadzētu atstāt bez ievērības, ja uz sievietes ierosinājumu vīrieša atbilde ir: „es vienmēr daru tā, un ne citādi”.

Smarža

Arī tas, kā partneris smaržo, var kalpot kā norāde uz to, vai viņš būs jums piemērots seksā. Receptori par pievilcīgu uzskata cilvēku, kura genotips ir maksimāli atšķirīgs no mūsu. Ja jums patīk, kā pat bez parfīma smaržo jūsu potenciālais izredzētais, tas tikai pastiprinās uzbudinājumu tuvības brīdī.

 

5-negaiditas-pazimes-ka-virietis-ir-labs-gulta1

Skūpsts

Daudzi mēdz skūpstīties jau pirmajā randiņā. Un tas nav peļami, jo skūpstoties var rasties priekšstats par to, vai vīrietis ir labs mīlnieks. Svarīgi, lai pēc skūpsta būtu patīkama sajūta, bet pats process – harmonisks un radītu vieglu uzbudinājumu. Turpretī, ja vīrietis skūpstās kā pusaudzis, tad arī gultā viņš uzvedīsies kā nenobriedis tīnis.

 

Atturība

Emocionāli ieturēti vīrieši prot kontrolēt savas vēlmes. Tāpēc pirmajā randiņā noteikti nesāks izteikt komplimentus par sievietes krūtīm vai dibenu. Interese par jums nedrīkst skart intīmo sfēru, jo, tikai iepazīstot cilvēku, iespējams ņemt vērā visas nianses un padarīt seksu par neizmirstamu baudas mirkli.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz