Znotiņa žurnālam pastāsta par pirms četriem gadiem viņai piedāvātu kukuli

Ilze Znotiņa

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ir pievērsis uzmanību bijušās Finanšu izlūkošanas dienesta priekšnieces (FID) Ilzes Znotiņas žurnālā “Ieva” paustajiem apgalvojumiem par 2018.gadā saņemtu kukuļa piedāvājumu un rīkojies atbilstoši kompetencei, sākot resorisko pārbaudi, informēja birojā.

Znotiņa pirms vairākām dienām publicētajā intervijā minētajam žurnālam norādījusi: “Pirmajā mēnesī FID amatā man tika piedāvāts kukulis, un mana rīcība bija vienīgā un pareizā tādā situācijā – kukuļa piedāvātājs ātri un skaidri saņēma rezultātu par šo piedāvājumu, un pēc tam nekad man vairs kukulis nav ticis piedāvāts.”

Znotiņa plašāk minēto nekomentēja, tostarp, vai vērsusies KNAB. “Šī ir informācija, ar ko nevaru nekādā veidā dalīties. Viss izdarīts tā kā vajadzēja izdarīt, taču nekādas detaļas es diemžēl nevarēšu sniegt,” uzsvēra Znotiņa.

Znotiņa FID (toreizējā Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta) vadītājas amatā stājās 2018. gada 1. jūnijā. Šogad viņai beidzās pilnvaru termiņš.

Znotiņa pieteicās FID priekšnieka atlases konkursā un uzvarēja. Valdība atbalstīja viņas virzīšanu iestādes priekšnieces amatā uz vēl vienu termiņu, taču Saeima noraidīja viņas kandidatūru.

Znotiņa trešdien apliecināja, ka, iespējams, varētu kandidēt atkārtoti uz FID vadītājas amatu.

“Nav jau jauns konkurss izsludināts un cik saprotu, tad ir iecere to darīt tikai pēc jaunā Saeimas sasaukuma. Es ļoti apzinos, ka varu kandidēt vēlreiz, un ļoti iespējams, ka to arī darīšu,” norādīja Znotiņa.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Vāvere
Vāvere

Znotiņai mute kā krāsns, tāpēc arī cenšas tos kukuļus iekša bāzt!

Reizniece
Reizniece

Ar kuru vietu strādā Znotiņa.

Reņģe
Reņģe

Tā zivs ir tik puvusi, ka vēl vienu termiņu smirdēt nevar ļaut.

monitors
monitors

Zakatistov, ej strādāt, filozof. Nesēdi tiktokā visu laiku

reirs
reirs

Zakatistov, kad liksi galdu par pieņemšanu vienotībā? Pirts no tevis un draiskules

kaimiņš
kaimiņš

Kakadistovs pats gatavs atdoties, bet draiskules nevienam neatmaksās!

Āne
Āne

akcijas mēģina paaugstināt sieviešu žurnālā – ja nu 100 galvas tomēr pārbalso? Galu galā alga lielāka kā valsts prezidentam un kam gan nē?

knābs (apčurātais aisbergs)
knābs (apčurātais aisbergs)

Mēs uzsākām pārbaudi ar mērķi kaut ko piešūt Znotiņai. Piemēram – neziņošanu par kukuļa piedāvājumu, vai kaut ko tam līdzīgu. Jā, saņēmām pasūtījumu no cienījamiem cilvēkiem. Tāda dzīve, neko darīt. A kam tagad viegli?

levitkucins
levitkucins

Kā viņa var kandidēt vēlreiz? Tak vienreiz jau noraidīja! Vaidzēs mainīt satversmi. Ja viņa apstiprinās, atlaidīšu saeimu un likvidēšu visu satversmes tiesu!

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

riebīgā Znotiņa, cerams, ka nākošā saima viņu akal neiecels par priekšnieci. Traucē tik visiem