TV3 “sensacionālais” paziņojums par Arņa Cimdara, iespējams, viltoto C-19 vakcinācijas sertifikātu izrādījušies meli

Arnis Cimdars

Šī gada 22.oktobrī Latviju pāršalca ziņa par pāragri mūžībā aizsaukto bijušo Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāju Arni Cimdaru, kura dzīves pavedienu pārrāvis Covid-19. Divas dienas vēlāk TV3 ziņās tika paziņots, ka Arnim Cimdaram, iespējams, bijis viltots Covid-19 sertifikāts. Lai gan ģimene to kategoriski noliedza un lūdza nepatieso informāciju atsaukt, TV3 to neizdarīja, solot turpināt pētīt šo “gadījumu”.

Valsts policijā tika uzsākta resoriskā pārbaude saistībā ar TV3 Ziņu raidījumā izskanējušo, ka bijušais CVK priekšsēdētājs Cimdars mediķiem, iespējams, uzrādījis viltotu vakcinācijas pret Covid-19 sertifikātu.

Tagad VP ir pabeigusi resorisko pārbaudi un nav guvusi apstiprinājumu šai informācijai.

Valsts policija (VP) nav guvusi apstiprinājumu, ka bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs Arnis Cimdars mediķiem būtu uzrādījis viltotu Covid-19 sertifikātu.

Piektdienas vakara TV3 ziņu raidījumā skaidroja, ka policijas apkopotā informācija liecina – Cimdars nav uzrādījis vakcinācijas sertifikātu ne slimnīcā, ne Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Tāpat arī Nacionālā veselības dienesta datu bāzē nav ieraksta par vakcinācijas faktu.

TV3 savā ziņu raidījumā piektdienas vakarā atvainojās Cimdara piederīgajiem.

Cimdara meita Daira Januša 23.oktobrī informēja, ka Cimdara ģimene uzskata, ka izskanējusī informācija ir bijusi nepatiesa un neprofesionāla.

Ģimene uzsvēra, ka Cimdara rīcībā nav bijis viltots Covid-19 vakcinācijas sertifikāts, jo gan pirms saslimšanas ar Covid-19, gan slimības gaitā Cimdars skaidri un atkārtoti paziņoja saviem ģimenes locekļiem un ārstējošajam personālam, ka viņš nav potējies pret Covid-19.

Paziņojumā presei Cimdara piederīgie akcentēja, ka pēc saslimšanas ar Covid-19 un nonākšanas slimnīcā, Cimdars neslēpa, ka tic veiksmīgai izslimošanai un iegūs imunitāti dabīgā ceļā.

Ģimenes ieskatā Cimdaram nebija nekāda loģiska iemesla vai ieguvumu, lai iegūtu viltotu Covid-19 vakcinācijas sertifikātu, maldinot ģimenes locekļus un medicīnas darbiniekus, kā arī kopējais konteksts liecinot par viņa stingru turēšanos pie iepriekš pieņemtās nostājas – iegūt imunitāti dabīgā ceļā.

Papildus tam, “e-veselības” sistēmā nav ieraksta par to, ka Arnis Cimdars būtu veicis vakcināciju pret Covid-19, uzsvēra Cimdara ģimene.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Cimdarveidīgie
Cimdarveidīgie

Ja ba da ba dū.

Sandra
Sandra

Publiska atvainoshanas gimenei, ar lieliem urtiem un kartiga, nevis petita kaut kur sturos