Tiks ierobežota gājēju un transportlīdzekļu satiksme Juglas un Biķernieku ielu rotācijas aplī

satiksme

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka saistībā ar tirdzniecības centra IKEA būvniecības darbiem un kopējā Juglas un Biķernieku ielu ceļu mezgla pārbūves darbiem laika posmā no sestdienas, 7.oktobra, līdz 22.oktobrim tiks slēgta gājēju kustība un ierobežota transportlīdzekļu satiksme Juglas un Biķernieku ielu rotācijas aplī.

Gājēju kustība tiks slēgta Biķernieku ielas ietves labajā pusē, 200 m garā posmā virzienā no Juglas ielas uz Stopiņiem. Sakarā ar minētajiem darbiem tiks pārcelta sabiedriskā transporta pieturvieta “Bērnu slimnīca Gaiļezers” 300 m  atpakaļ virzienā uz centra pusi – jaunā pieturvietas atrašanās vieta būs Biķernieku ielas posmā starp Kaivas un Juglas ielām.

Tāpat saistībā ar komunikāciju izbūves darbiem tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Juglas un Biķernieku ielu rotācijas aplī – tiks sašaurinātas rotācijas apļa braukšanas joslas un mainīta tā trajektorija.

Iedzīvotājiem būs jārēķinās ar apgrūtinātu satiksmi minētajā vietā, iespēju robežās aicinām iedzīvotājus izvēlēties citus maršrutus.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar