Tiesa liek deputātam Feldmanam par neslavas celšanu izmaksāt “Kaspersky Lab” 2000 EUR kompensāciju

JKP

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa ir apmierinājusi antivīrusu izstrādātāja “Kaspersky Lab” prasību pret 13.Saeimas deputātu Krišjāni Feldmanu (JKP) par neslavas celšanu un viltus apgalvojumiem, liekot Feldmanam izmaksāt 2000 eiro kompensāciju uzņēmumam, kā arī segt tiesāšanas izdevumus.

Uzņēmuma izplatītajā preses paziņojumā norādīts, ka Feldmanam būs jāsedz tiesāšanas izdevumi, kas sasniedza 6045 eiro. Tāpat politiķim būs jāpublicē savas publikācijas atsaukšana, kā arī atvainošanās uzņēmumam.

Spriedumu var pārsūdzēt 20 dienu laikā.

Feldmans norāda, ka līdz paredzētajam termiņam aprīļa sākumā pārsūdzēs tiesas lēmumu. Deputāts arī apgalvo, ka lieta saistīta ar to, ka “Krievijas oligarhs Jevgēnijs Kasperskis esot izdevis pilnvaru vērsties pret mani kā politiķi”. Feldmans pauda, ka pilnvarojumu par viņa pārstāvēšanu esot uzrādījis Kasperska pārstāvētais advokātu birojs Latvijā.

Politiķis skaidroja, ka iesniegtā prasība pret viņu tika “samudžināta” un nepatiesi ticis norādīts, ka daudzi cilvēki iepazīstas ar attiecīgā emuāra saturu. Parlamentārietim šāds spriedums ir bijis pārsteigums, jo deputāts neuzskata, ka būtu jāsoda par šāda viedokļa paušana, ņemot vērā arī, ka viņš ir izteicies par daudziem ar ģeopolitiku saistītiem jautājumiem. Feldmanu arī darot uzmanīgu situācija, kad Latvijas tiesa liek pārskaitīt naudu “uz Maskavu [Krievijas prezidenta Vladimira] Putina oligarha uzņēmumam”.

“Kaspersky Lab” pret Feldmanu vērsās tiesā saistībā ar viņa privātajā emuārā publicēto rakstu “Izlūks ar segvārdu “Antivīruss””.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,TwitterYoutube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Ilžuks.
Ilžuks.

Nu tagad viss skaidrs kāpēc Bordānelis ir uzsūtījis Rīgas pilsētas pārdaugavas tiesai pārbaudi un, iespējams, jau izdara spiedienu uz tiesnešiem.

Doma
Doma

Dīvaina deputātiņa pieeja, ka jātiesā pēc politiskas vajadzības, nevis likuma.
Šādi brīži dod cerību, ka likumība nav vēl mirusi.

Partijas Amors
Partijas Amors

Seksists!