Swedbank atņem bērnam Ziemassvētkos 66% no viņa sakrātās naudiņas

swedbank atņem bērnam

Kā Swedbank atņem lielāko daļu no divus gadus veca bērna “cūciņas” satura, ko mazulis krājis no vecāku un vecvecāku dotās kabatas naudas, lai Ziemassvētkos sev varētu nopirkt kāroto dāvanu, savā Facebook lapā stāsta bērna saniknotā māmiņa.

”Mēs gribējām nonākt civilizētā valstī, bet nonācām Latvijā!” – tā kāds bēglis izteicās LTV1 intervijā 2006. gadā. Šodien es sajutos tāpat Swedbankā. Man ir kauns par šīs valsts iekārtu, izvaroto sistēmu un neierobežoto ņirgāšanos par šīs valsts pilsoņiem, nodokļu maksātājiem un visiem citiem iedzīvotājiem. Man ir kauns, ka manu pasi rotā uzraksts ”latviete”. Tad, tālajā 2006. gadā, man šķita, ka tā ir nekaunība augstākajā pakāpē – divkājainie, kuri nezina, kā pods izskatās, atļaujas manu mītnes valsti par ”banānu republiku” zākāt. Ziniet, šodien es jutos tik pazemota, ka biju gatava izrunāties visu tautu valodās un tik skaļi, ka dažs labs operdziedātājs varētu atvaļināties.

Situācija sekojoša: Ieeju Swedbankā ar veselu kasti monētu naudas, ko mans bērns visu gadu krājis (Ommis, Mā, mamma, tētis u.c. kādreiz iedod naudiņu končām, nauda paliek pāri un viss iet cūciņā) un esmu priecīga, jo zinu, ka tur ir daudz. Svars nemelo. Ziemassvētkos bērns sev pats pie plaukta varēs nopirkt to, ko sirds ļoti kāro.

Ziniet, cik tur bija? 21,96 eiro melnajās un dzeltenajās jeb 1, 2, 5, 10, 20 centu monētās. Ziniet, cik mans bērns drīkstēs iztērēt pie mantu plaukta? 10,93 eiro – 2,13 eiro = 8, 80 eiro. Kāpēc? Tāpēc, ka tagad naudas maiņa notiek sekojoši: automātā saberam monētas, tas monētas saskaita un izdod čeku ar summu un svītru kodu. Ar to tad dodamies pie personāla un iemainām pret naudu, BET automātiski tiek iekasēta komisijas maksa 71 cents par 50 monētām. UN naudu nevar piešķirt skaidrā naudā, bet TIKAI ”uzlikt” uz kartes, par ko, protams, automātiski iet nost vēl 2,13 eiro – komisija par neskaidras naudas darījumu.Tātad absurds jau ir faktā, ka mainot tikai 1 centa monētas, man vēl ir jāpiemaksā, bet mainot 2 centu monētas man bankai ir jāatdāvina 71% no naudas un VĒL jāsamaksā komisija, lai kāds man viņu ieskaitītu kontā 2,13 eiro!!! Man vienīgajai liekas, ka tā ir nekaunība?

Apsveicu, aizrijieties ar divgadnieka gadu krāto naudiņu, lai jums tā iesprūst vienā vietā. Es bērnam atdošu iztrūkstošo daļu no naudas, ko nemaksāšu šai zagļu bandai nodokļos.

Es neprasu šai valstij pabalstus, es necīnos par katru centu, bet atdot to, ko esmu godīgi nopelnījusi, es netaisos! Man no šīs valsts vairs nevajag neko, tāpat kā no visām šīs valsts iestādēm, bet arī no manis NEKO neprasiet. No manis neviens nekad NEKO nedabūs! Šis gadījums bija pliķis sejā, lai atjēgtos, ka kopējā atbildība un kopējais naudas maks ir kapitālistu, monopolu un oligarhu ierocis pret parastu mirstīgo. Ja es izlemšu nopirkt veļasmašīnu pa 500 eiro, tad es iešu maksāt ”bleķenē”, jo mainīt to ir neizdevīgi un neviens nav tiesīgs man atteikt, nauda ir un paliek nauda! Man vienalga. Es atmetu pieklājību, pretimnākšanu un sapratni. Es dzīvoju tā, kā man ir izdevīgi. Un tāpat ir ar nodokļiem. Jā, es liešu mašīnā degvielu, jo es bez tās nevaru pārvietoties no punkta A uz punktu B. Es iegādāšos pārtiku u.c pakalpojumus un preces. Bet manī ir nulle motivācijas iegūt legālus ienākumus un par tiem atdot lauvas tiesu kopējam makam. Ceļu savā ciemā uzlējām pa savu naudu, par citiem ceļiem lai muļķi maksā. Savus vecākus pensijas vecumā pabarošu, pārējos lai baro viņējie, savus bērnus izglītošu – pārējie lai mācās kā sanāk, medicīnas pakalpojumi arī maniem diviem mazuļiem ir maksas. Kultūra no manis nosūc iegādājoties CD, ejot uz teātri u.t.t. Tā var turpināt mūžīgi… es savu artavu atdošu, bet brīvprātīgi un tā, kā es uzskatīšu par vajadzīgu.

Mans novēlējums jums Ziemassvētkos un Jaunajā gadā ir: pārstāt būt par Pinokio un dzīvot muļķu zemē, kur visi stāsta, ka berot naudu zemē, tur izaugs naudas koks. Nē, atstājiet naudiņu kabatā un valdiet pār to paši! Esiet nekaunīgi un pastāviet par savām interesēm. Mēs dzīvojam valstī, kur jāatstāj terminatora iespaids, lai ar tevi komunicētu cilvēcīgi, un jāuzrīko īsta drāma, lai tevi nesamītu kājām!”

 

Otrdien Swedbank Puaro.lv lapā sociālajā tīmeklī Facebook atgadījumu komentējusi šādi:

Mums ir ļoti žēl, ka nezinājām, ka filiālē saņemtās monētas ir bērna krājkasītē sakrātā nauda. Un atvainojamies, ka mūsu darbinieks neizskaidroja situāciju un nepiedāvāja alternatīvus risinājumus – iztērēt naudu tādā pat veidā, kādā tā sakrāta (izdarot pirkumu ar skaidro naudu) vai iespēju maksimāli samainīt monētas pret papīra naudu Latvijas bankas kasē, kur tas ir bez maksas. Jo skaidras naudas, sevišķi monētu, apstrādes un darījumu pašizmaksa ir augsta un tāpēc tai visās komercbankās, tai skaitā Swedbank, tiek piemērota atbilstoša komisijas maksa.
Esam privāti sazinājušies ar klienti un atvainojušies par notikušo starpgadījumu, kā arī atgriezīsim viņai par pakalpojumu ieturēto komisijas maksu. ”

Piezīme: Swedbank peļņa 2014.gadā ir 113 000 000,00 eiro, vēstīts bankas tīmekļvietnē.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


328
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
grāmatvedis garāmskrienot
grāmatvedis garāmskrienot

… oho,te izskatās Swedbankas treknais gals konkrēti ir pavēlējis visiem struktūras vergiem troļļus uzspēlēt. Nožēlojamie klaķieri ar savu dresētāju pasūtījuma komentāriem ! Suck visa tā augļotāju alkatība. Jo sevišķi Latvijā.

anglijaa
anglijaa

Anglijaa automati savienoti ar bankomatu – ieber monetas un uzreiz tavaa konta ieskaita, masina visu izdara, nekadas komisijas maksas.
Plus bankas ir bagatakas iestades pasaulee – visa nauda kas tiek iekaseeta domaju kapeiku skaitisanu drosi var nosegt 10x – viniem vienkarsi vel vairaak gribas tadel kaash cilvekus.
Nav ko te vecakus zakat un par moralem runat ka pareizi ka nepareizi, tas viens cilveks, uztraucaties par sisteemu kas juus izmanto un nelauj jusu valstij augt zogot motivaciju cilvekiem ar sadiem gajieniem. Var jau teikt ka nav liela lieta bet beigu beigaas meers ir pilns jo visu laiku kaja tiek prieksaa likta.

sss
sss

Nespēju noticēt, ka divgadnieks apzināti krāj naudu, kuru viņam dod pieaugušie. Tik mazs bērns neiet viens uz veikalu pirkt končas, tāpēc stāsts par ietaupītajiem līdzekļiem ir neticams. Izskatās, ka ir viena histēriska sieviete, kas pati metusi naudu burkā un nu ārdās.
Vienu gan par svedbanku varu pateikt sliktu. 3.līmeņa pensiju fondā ieguldītie līdzekļi nedod nekādu peļņu. Ir tikai zaudējumi – par uzturēšanu vai kā to tur sauc. Maksāju arī bankā Citadele, tur gan noguldījums nes peļņu. Nelielu, bet peļņu. Pēc jaungada saņemšos un pārtraukšu attiecības ar Swedbank 3. līmeni.

Anna
Anna

Esmu šokēta par komentāriem. Ja tos tiešām ir sarakstījuši Latvijas iedzīvotāji, tad kļūst skaidrs, kādēļ Latvija ir novesta līdz tādam līmenim.. Aitu bars, kas blēj aizvilkdamies vienotā unisonā ar saviem cirpējiem.

Visdrīzāk tie tomēr ir banku ierēdņu komentāri, darba laikā, kad nav ko darīt, jo viņu darbu padara automāti un internetbankas :)

aa
aa

Komentāros liekas, ka visiem bankas klerkiem bijis jāuzraksta viens komentārs. Nu neticu, ka mātēm un tēviem gribētos, lai bērna pirmā krājkasītes tukšošana šāda izvērstos. Un banku procenti par visiem darījumiem pēc kārtas arī ir neadekvāti. Un valsts nostāja, ka visiem jābūt kontam tīri ir banku lobēšana. Es principā pret to neiebilstu, bet tad lai tā ir Latvijas valsts banka nevis kaut kāda sia vai as no kuras pēc tam mani kontrolē visi kam nav slinkums.

Lasītāji
Lasītāji

Iemetot googlē histēriskās autores Lindas Mišēvicas vārdu, uzrādās ka sieviete ar tādu vārdu uzvārdu strādā(jusi) Valsts kasē!!! Ja tā ir tā pati, tad iedomājieties kāds zināšanu un izpratnes līmenis par valsts nodokļu, banku sistēmu utt. ir valsts ierēdņiem, turklāt tādiem, kas paši saistīti ar finanšu jomu!

opis
opis

BANKAS RIKTĪGI – ieliek monētu aparātu, tas saskaita sadala izsniedz čeku par operāciju un tad norij par komisiju pusi naudas –

To ziedoto naudu arī tad sanāk no veikaliem – pie skaitīšanas norij bankas

Ezis UK
Ezis UK

Jā Svedbankai vajadzētu atbraukt paskatīties uz monētu automātiem veikalos ,kur to var izdarīt pa velti! Un naudu par iemaksu bankas kontā! Es savu kontu šajā bankā slēdzu 7 gadus atpakaļ un neesmu kļūdījies.
Latvijas iedzīvotāji ,nelaujiet sevi apzagt ,šo afēristu vietā izvēlieties citu banku.

Latviete
Latviete

Ko var sagaidīt no valsts kopskatā, ja tās pilsoņi ir tik truli, kā raksta autore. Zin tikai kā sūdzēties un vaimanāt. Nez kur šai kundzītei dzīvot, kur visu dod par brīvu. Labāk iepazisties ar bankas noteikumiem, nekā bezadbildigi nodot sava bērna naudu citu rokās. Un, ja banka atgriež vienam, tai jārēķinās, ka jāatgriež arī citiem. Otrkārt, bankai nav nekāda sakara ar valsti. Treškārt, visur pasaulē iekasē naudu bankās par monētu nodošanu. Ceturtkārt, ir ari citas valstis, kur medicīna bērniem maksā, kuras nebūs nav burkānu republikas. Piemēram, Amerikā, vizīte ir $70-$100. Un, ja gribi sūtīt bērnu sportā, jārēķinās ar lētākais $10… lasīt vēl »

Revolucionārs
Revolucionārs

Vai jūs salidzinat suuda ameriku ar Latviju,tur tak algas maksaa,un pabalstus lai tu vari nopirkt bernam visu,nevis nabagmaajaa latvijaa kraajkasiiti beernam atdot bankai,kas jums ar galvu?

aaa
aaa

pats amerikā maz esi bijis? zini cik lielu stresu parastajiem iedzīvotājiem nozīmē fakts, kad uz dažām dienām nav veselības apdrošināšanas, kas katru mēnesi maksā pārsimt dolārus (ja paveicas ar polisi un slimošanas vēsturi)? Dotajā gadījuma ir saprotams, kāpēc raksta autore ir uzvilkusies, bet swedbankai nav sakara ar valsti un bankās ir diezgan skaidri nosacījumi kā kas darās – padomā pats, ja tev piederētu maza banka, vai tu tērētu SAVU naudu, lai klientam nebūtu jāmaksā par komisijām, kas rodas apstrādājot naudas darījumus? Ir viegli klaigāt ka visi ir zagļi un kropļi, kamēr pats nonāk līdzīgā situācijā un saprot kāpēc tā notiek.… lasīt vēl »

Es
Es

Tu prāta invalīds esi-swedbankai rodas zaudējumi no tā,ka es viņai dodu savu naudu,viņi to var aizdot uz procentiem un nopelnīt-paskaties cik pagājušo gadu swedbanka nopelnīja!!! Absurds es katru mēnesi savu algu ieskaitu kontā,bet ja izņemu vairāk par 400€ mēnesī skaidrā naudā-man par to jāmaksā,jo viņuprāt tik daudz es nedrīkstu tērēt! Kas tas par idiotismu un kas jūs par nolādētiem idiotiem,kuri aizstāvat šos miljardierus! Jāmaksā par to,ka esmu iedevis savu naudu bankai,lai viņi ar to varētu nopelnīt,bet kad gribu paņemt tikai to kas mans,man atkal par to jāmaksā! Idiotu bars-bankas nav jūsu draugi!

Ezis UK
Ezis UK

Veikalos šajos automātos nekas nav jāmaksā par monētu samainīšanu pret banknotēm. Nevienā bankā neesmu maksājis par skaidras naudas iemaksu ,vai izņemšanu,jo “latvietei”būtu jāsaprot ,ka banka rīkojas ar manu noguldīto naudu un jo vairāk noguldu un esmu apmierināts ,jo viņai labāk.Protams ,ka šīs maiņas prasa izdevumus,bet šinī gadījumā šīs Latvijas bankas nekaunīgi izmanto savus klientus,plēšot naudu par lietām ,kas citur par brīvu.Jā un cik noguldījumu % ir šai bankai?Man 5% gadā Lloyd.

Revolucionārs
Revolucionārs

Nakošais būsi tu pats škandaalists,tik jāpagaida!!!
Kad pašu atstās pliku….

Oskars Keišs
Oskars Keišs

Sv! Par truluma līmeni jau nu katrs pats vainīgs, bet tas, ka bankas ar katru gadu aizvien vairāk “uzsit cenu” ir skaidrs – man jāmaksā par savas (!) naudas izņemšanu un pat par ieskaitīšanu kontā! Tad jau labāk zeķē – kā vecais Miķelsōns. Un Swedbanka (Hanzabanka) iet šo plutokrātu arjergardā – tā sāka šādas naudas iekasēšanu gadus 3-5 pirms Skandinaviska Enskilda bank – SEB…

nátrux
nátrux

Visám bankám ir táda pat politika- sícenes mainísánai uzlikt baigo ce’n’niku. Bet- kad zvaníju uz Latvijas banku, tad at’suva ar tekstu, ka síceni pret papíru vispár nemaina, neesot táds pakalpojums. Tad nu beru veikalos, cik var jo nezinu nevienu, kas baigi fanotu par ‘so lielo, smago monétu çupas svaru. Bet ir likums, ka veikals VAR ne’nemt síceni, ja tev ir vairák par 50 monétám. Tá lúk.

-_-
-_-

Nopietni?
Un kāds būs nākamais skandāls?

Kasiere lika samaksāt par nopirktajām precēm?

es
es

kāds sakars šai bankai ar valsts iekārtu vai Latviju? Tas, ka pēcpuse smaga apstaigāt vairākas banku filiāles (vai apzvanīt un uzzināt pakalpojuma izmaksas) tad tā ir autores problēma ne bankas – kur avs, tur cirpēji…

Latvijas pilsonis.
Latvijas pilsonis.

Piekrītu.Man vienkārši nav vārdu.ka Latviju varētu tā “apdirst” man pat sapņos nav rādijies.Priekš kā?- Priekš “sůda” pārs melnajiem centiem(1,2,5 centiem).Man kauns tās mātes vietā.

LIDOTĀJS
LIDOTĀJS

Kāds pazīst to mātiti?Es gribētu ar viņu parunāt!Šitādus cilvēkus aizūtit uz korumpēto krievju.Un tad lai paķikst cik grūti.

Šodien nestrādaju.
Šodien nestrādaju.

Piekrītu lidotājam!Vajag tadas slamp*s aizūtit ar saviem melnajiem centiem uz debilu krieviju pie tiem krieviem!

lol
lol

Tiešām, tagad ne vien krieviem teiksiet “čemodan, vokzal, rossija”, bet arī savējiem? Universāls risinājums :D

Ezis UK
Ezis UK

Latviju viņa nav “apdirsusi” pat ne uz 1/2 cik Latvijas”valsts”apdiršs jebkuru ,kas nav “valsts”darbinieks. Latvijā ir 300 000 “valsts”sektorā strādājošo un tikai 500 000 reāli strādājošo. RS plēš Londonas cenas par Sudānas pakalpojumu,ar īsu maršrutu 2X,intervāli gari 10x,maršrutu blīvums 3x mazāks salīdzinot ar Londonu,bet pa to pašu cenu. Tā kā lido uz mīļo Krievzemi ,vēl jau uz Sudānu tur arī ir sliktāk ,kā Latvijā,bet idiot runa ir par to ,kāpēc pieciest tādas lietas?! Tu esi mazohists?

meitenele
meitenele

Piekrītu MAMMAI!
Man ir divgadnieks un nedzer viņš colu un čipsus ēd,j nočiepj. Kādas končas????
Meitene savācies,es bankas vietā nebūtu tev atvainojusies. Un šie uzsaucieni? Liecina,ka kārtējais tautas pārstāvis,kurš nemaksā nodokļus,bet pēc pensijas ķērks.
No offence,bet man kauns savukārt,ka tu esi latviete.
P.s. arī tautību var mainīt.,piemēram,par nenomaksātajiem nodokļiem tu vari pretendēt uz Kanādas pilsonību par 50 tūkstošiem.
Laimīgu jauno pērtiķa gadu!

pravietis
pravietis

Topik gavno, avtor mudak

viltots
viltots

Ir divi varianti:
Vai nu šis raksts ir “fake”, lai atkal varētu barot cilvēkus ar reklāmām kamēr lasa šajā bedrē.
otrs. Ja pieņemam ka raksts ir iespējams ir īsts-kādēļ jāiet uz banku, lai mainītu tik mazu naudas summu? protams ka tur ir komisija, un protams ka būs jāmaksā komisija par komisijas maksāšanu, tā pat kā Citaģelā. Beidziet raudāt, domājiet ar galvu!

traks
traks

Raksts ir daļēji patiess, bet nav tādas uzvilkšanās vērts. Pilnīgi iespējams, ka ”mazo” cilvēciņu emociju uzkurināšanai. Tas sen ir izskaidrots, ka banka ņem komisijas naudu par sīcenes maiņu, tāpēc, arī veikali negrib lielos apjomos viņu pieņemt. Es šo jautājumu risinu – izmainu bērna sīceni pret savu papīra, pēc tam pa druskai veikalos iztērēju. Tāpēc jau nav Latvijas valsts jānomelno. Neviens jau mēs neesam ”balti un pūkaini”.

Ezis UK
Ezis UK

Papīra pietrūks lai Latvijas “valsts”padomijas laiku “tikumus”aprakstītu.

Ilmār!
Ilmār!

:D DECEMBRIS 29, 2015 23:49 hahh tāpēc,ka māte ir pamuļķe pieņemsim to kā normu atdod bankai virs 50% komisiju par neko :D Raksts ir par bankas nekaunību! Tas ko viņa tur par valsti bauro,tas ir viņas delīrijs,kas nav īsti jāņem vērā! Acīmredzot trakā bija sacepusies kā jau jūs visas to darat un nomurgoja uz nebēdu! Gaidam laikus kad ieejot bankā par ieejas maksu būs jāmaksā komisija,izskatās,ka tu to viegli uzņemsi un būsi pagodināta atdot savu naudu šiem žīdu kantoriem par to,ka tu nes viņiem peļņu hahaha :D vienkārši vājprāts nemuļķīte :D Tavs šedevrs par to,ka bērnam tak vienalga,kas uz tā… lasīt vēl »

looool
looool

Deļ kā gan ir šāda situacija? Dēļ tiem kas domā, ka dzivojam psrs. Un brinums ka beztabu neizsauca.
Bankai nevajadzeja piekapties. Atvainoties ari nevajadzeja.

muljkis
muljkis

Nevajadzeja ? Vini sezh bankos, lai palidzeetu cilveekiem, un dot alternatiivu ja taada ir. Bet ne ar stulbo seeju sedeet, un ka robots dariit savu darbu. Un mes dzivojam ne PSRS, bet Eiropas Savienibaa, un zini, ue padzivoju daudzos ES valtiis, bet LAtvijas likumi, visu laiku njem no mums naudu, par kadu pirms tam izdomaatu funkciju, bez kuras visi dzivo un dzivoja tapaat. Latvija, nav tik bagaata valsts, lai mes maksaatu par daudz ko vairaak nekaa kada Chehijaa, Lietuvaa vai Igaunijaa. Kad es ieeju bankaa, esmu klients, darbinieks, kaut viens, ir “jaskrien” apkart maniim un palidzeet. Bet mums serviss ir… lasīt vēl »

Alise
Alise

It’s called customer service?

a
a

var jau redzēt pēc komentāriem ka trulā valstī dzīvo truli cilvēki. vienmēr esmu teikusi ka nevajag lasīt brīnum pasakas padzīvojiet Latvijā un palasiet tautiešu komentārus par līdzcilvēkiem. un ja kas normālās ES valstīs ir automāti gan veikalos gan bankās, kur var iebērt sīknaudu un saskaitīt un pretī dabūt papīra naudu un nekādu komisiju neņem. VOT KĀPĒC ŠĪ MAMMA IR SAŠUTUSI.

v
v

Slēdzu Swedbank kontu. Nav mums tie zviedru nekauņas jābaro!

Latvijas pilsonis.
Latvijas pilsonis.

Nepiekrītu!Banka nav vainīga,ka tādas “pasistas” matītes neprot izlasīt,ka ir arī tada kā komisīja maksa!

Es
Es

Ej un sapūsti

traks
traks

Kurus tad vēlies barot? Jo izņemot Skandināvu bankas pie mums nav! :)

Revolucionārs
Revolucionārs

Super pateikts,es piebiedrojos!

Ed
Ed

Bērnelis gribēja iepirkties bet naudu uz konta gribeja likt, kas ta pa hujņu tiek dzīta, kadu murgu cenšas iestāstīt, viss teksts pilns ar atslegas vārdiem naida kurināšanai, nudien kuce

muljkis
muljkis

omg. 2 gadiigs berns, neies man liekas pats to pirkt. Padomaa ar galvu. Bet to naudu no cuucinjas, mama gribeeja ielikt kontaa, lai berns kada veikalaa paradiitu ko grib on vecaaki to nopirktu. Kaa jus vispar lasaat, un nesaprotat teksta jeegu.

Dvina
Dvina

Bērna mammai kāds varētu paskaidrot, ka Swedbank ir privāta banka, nevis valsts iestāde, kura saņemt viņas maksātos nodokļus?

zip
zip

Kurā Valsts bankā es varu atvērt kontu, gan sev, gan uzņēmumam gudrīt?

žogu vāvere
žogu vāvere

Nu tad nosauc kaut vienu valsts banku, kurā parasts mirstīgais varētu atvērt kontu?!? Nevari!? Jo tadas vispār nav! Ir tikai privātās komercbankas, kuras atbalsta mūsu valsts.

Es
Es

A tev nav vienalga,runa ir par nekaunību,ko piekopj swedbanka

burbulis
burbulis

Pirmo reizi dzirdu par divgadīgu bērnu kuram tiek dota kabatas nauda, kurš apzināti krāj to cūciņā un kurš pats spēj sev veikalā kaut ko nopirkt. Izklausās pēc ļoti pieauguša bērna.

Corbie
Corbie

Es draudzenei ieteicu nopirkt krajkasiti vinas 4 gadigajam delam, par labu uzvedibu iedodu naudinju… kad bus pilna teicu ka vares teret kur grib to naudinju un vinsh pats ir azartaa, pietam ir veids kaa vinju shantazheet ja neklausa, pasaku ka naudinu nedoshu… nezinu kas tur slikts, pat ja 2gadigs berns tam ir savas veelmes. Vienigaa atshkiriiba ka UK Es varu lielveikalaa to naudu samainit automaataa kur ari iedos cheku un vares naudu vainu sanemt skaidraa vai izteret to veikalaa… UK procenti ir mazaaki, man pasham maajaas bija taa ka siceni metu kurpju kastee jo man veikalos nepatiik siceni vazaat sev… lasīt vēl »

susurs
susurs

Gluži manas pirmās domas. Otrās – interesanti, kāpēc jāiet uz banku mainīt naudu, lai kaut ko nopirktu? Vai nevarēja iet uzreiz uz veikalu??? Veikalā jau it kā pieņem naudiņu vēl aizvien… tad nu lamājam visus par savu pašu neapdomību un neizdarību…

ddd
ddd

Nesapratu kada rutka pec berns bija javelk uz banku??? Es vel saprastu, ja bija sakrati santimi un lati, ko japarvers uz eiro un ko savadak vairs nevar izdarit, ka tikai banka (Latvijas Banka protams). Bet te vilkt bernu uz banku, stavet rinda! lai samainitu melnos uz papiriem. Vai tad mate pati to nevareja izdarit?? To laiku vareja pavadit lietderigak. Un vel visi citi vainigi. nja…. Man soreiz nav komentaru, vajag domat ar galvu…

tāpat
tāpat

Piekrītu. Ja bērns bija paņemts līdzi uz banku un kasierei butu jākrāmējas ar bērnu tieši, diez vai tur būtu pārpratumi. Mans bērns sāka sakarigi sazināties ar ārpasauli 3 gadu vecumā.
Droši vien, šodienas paaudze sāk agrāk.

Interesanti, vai ubagi uz ielas uzkrāto sīknaudu arī nes uz banku un ieliek kontā?

Es
Es

Krāniņš nav domāts tikai čurāšanai dīvānā vien-uztaisi bērnu un tad redzēsim,ko tu teiksi!

Anonīms
Anonīms

Tas ir absurds! Mātes nevižigums vai st%&$#?! Visiem pakalpojumiem ir maksa. Vai banka tagad visiem atgriezīs komisijas maksu visiem klientiem, kam ir bērni?! Ja es ar bērnu došos atpūsties uz ārzemēm un mainīšu valūtu, tad komisija nebūs, jo to naudu tērēs bērniņš?! Absurds ka banka lidz tadam līmenim varēja nokrist un reaģēt uz tādu nekaunīgu rīcību.

jā protams
jā protams

bet vai tas ir normāli savākt virs 50 % par to,ka bankai būs lielāks uzkrājums ? Nevar nenosodīt mātes,iespējams pāķes muļķību,bet banka ir pamatīgi pārkāpusi robežas par pakalpojuma sniegšanu ! Naudu saskaita dators,nevis cilvēks,kas ir vēl lielāks absurds pieprasīt tik lielu summu par datora darbu! Vispār nekādas iejūtības,vienkārši riebjās lasīt,cik drausmīgi ir cilvēki! Māte muļķe jā,bet banka ir vienkārši drausmīgi nekaunīga tāpat kā te katrs otrais ”pārgudrais” !

zelma
zelma

Katrs cilvēks pats izvēlas kurā banka ieiet un izmantot pakalpojumus! Vai šī gādīgā māmiņa ir gatva strādāt un atteikties no algas tāpat kā banka atsakās no komisijas maksām?

vai,vai,vai
vai,vai,vai

bankas darbinieki saņem algu par darbu,tātad par pakalpojumu veikšanu saviem klientiem! Vai klientam būtu jāapdāvina bankas direktori par pakalpojumu izpildīšanu ko veic bankas darbinieks,kuram no tā ne silts,ne auksts? Dienā rinda iet cauri straumēm kā parasti un darbs būs jāveic tāpat kā parasti,alga nemainīsies no tā,ka klients pieprasīs pakalpojumus! Mēs nesam peļņu bankai un tā vēl uzdrīkstas no mums pieprasīt papildus samaksas,kas ir lieka izdomāta lieta lai banka gūtu lielāku peļņu tas arī viss! Tā ir maksimālā cūcība noi bankas puses tas arī viss! Par to,ka valsti nosaukāja jā idiote,bet vājprāt ir nesaprast kāda nekaunība piemīt bankām!

Murgs
Murgs

Murgs un savārstījums… Lai atsaucas kaut viens ģēnijs, kurš skaidri un apzināti atceras savas gaitas 2.gadu vecumā( visdrīzāk krāja 2.gadus, bet vecums cits). Kāds sakars privātas bankas pakalpojumiem ar LR nodokļiem? Stulbums…

Ilze
Ilze

Normāla mamma pati būtu cūciņas saturu samainījusi pret banknotēm un sīknaudu ikdienas gaitās pamazām iztērējusi. Priekš kam iet uz banku? Un pie tam ar divgadnieka cūciņu… Mammai novēlu vairāk domāt ar galvu, nevis zīmēties ar divgadnieka cūciņu!

....
....

Piekrītu, mamma pati varēja samainīt. Bet ja mammai tik daudz naida, ko izgāzt publiski, būtu atradusi ko citu. Tasir stils.

Z
Z

Kada atshkjiriba kas ko maina? Iespejams mate bija viena banka. Es kad augu tad viss bija naudu un ko sakraji tas bija tavs. A tagad njirgajas un 80% no visiem iedzivotajiem ir izzombeti un uzskatu to par normalu ka vairak par pusi atnjem no 20e.

g0g1
g0g1

aizej ar 1000 eiro monētās – tad nejutīsies baigi zaudējis, bet gan priecīgs, ka tāda iespēja ir. Nevajag iet uz banku ar sīknaudu(20 eiro). Bomži

Cita Ilze
Cita Ilze

Tas viss izklausās pēc citas, konkurējošās bankas PR speciālista ķengām!

Latvijas pilsonis.
Latvijas pilsonis.

Piekrītu Ilzei!

Es
Es

Ah tu nepateicīgā draņķe-bērns sakrājis naudu, to panest nevar-ko darīt-civilizētā valstī dodas uz banku-bērnam arī tas ir jāmāca un jāredz (varbūt ne divos gados),jo pūšļotāji/bankas ir vienkārši neatņemamas mūsu dzīves sastāvdaļas un to bērnam ar ātri jāsaprot!

Destroyer
Destroyer

Neuzticieties bankām Latvijā, neiespringstiet uz nodokļu maksāšanu, jo tās tā pat tiks izpūstas gaisā vai saručītas “savējiem” un galvenais nepaļaujieties uz mūsu politiķiem un neticiet viņiem nevienam vārdam.

Nopietnā
Nopietnā

Nesaprotu,kāpēc vecāki domàja,ka cūciņa bankā jāmaina. Visiem zinàms,ka katrs bankas solis ir maksas pakalpojums. Nezināšana neatbrīvo no atbildības. Un kāpēc 2 gadus vecam bērnam būtu jānodarbojas ar naudas uzkrāšanu?? Varbūt,vnk baudīt bērnību….gan paspēs vèl krāt un uzkrāt!!!

jā

pēc raksta var noprast,ka māmiņa no kāda ciema ir,varbūt bankā bieži neiegriežās un nezina tās riebīgos izgājienus! Rakstā ir paskaidrots kāpēc divgadīgā bērniņa nauda tika mesta cūciņā… Sabiedrībā labāk nerādies,tu neesi labvēlīga citiem neiejūtīga paspējēja

RRR
RRR

ej nošaujies laikam tev bērnībā seņči nav devuši naudu ko krāt!!!!!

Peciņa
Peciņa

Mans bērns (2g) arī krāj – santīmus (nesamainījām, kad pārgāja uz euro) liekam no vienas cūciņas uz otru, ja viņš saņem kādu euro. Īsto naudu krājam atsevišķi ar zīmīti, kuros svētkos un kas uzdāvināja. Izsniegsim lietošanā, kad mācēs ne tikai parādīt ar pirkstu veikalā, bet pats saskaitīt un atņemt :))

mazzzaa
mazzzaa

Visvairāk man nav skaidrs, kā tieši “māmiņa” gribēja izmainīt – vienā 21,96 eiro banknotē?
Pašai ir gandrīz divgadnieks. Un, ja bērns nav kaut kāds super truper ģēnijs, viņam vienalga, kas uz tā papīrīša – 5, 20 vai 100. Ar sīknaudas čupu var tādam mazam nodemonstrēt, ka šokolādīte (1eu) ir maza kaudzīte, mašīna/lelle/beibleids (15eu) ir liela kaudze, bet velo (100eu) vispār nesanāk.
Un virsraksts vien ir zelta vērts :D “banka atņem…” iegāja dzīvoklī, paņēma no cūciņas 66% un aizgāja prom :D

Lucija.
Lucija.

Idiotka.

pff
pff

mazā māmiņa naudu diezvai pārskaitija,bet iebēra automātā kā jau bija rakstīts un galā protams tev ar banknotēm izsniegtu pārējo… Tev ir pienācis pēdējais laiks izaugt,man protams arī nav prieks par to kā viņa nozākā mūsu valsti,bet par tautiešiem jau viņa nebilda ne vārda! Neesi muļķe valstī valda naudas kāri nelieši un krievi,kas izsūc mūsu valsti!

Mazzzaa
Mazzzaa

Esmu gana izaugusi, māku lasīt un domāt pirms darīt :D un zinu, ka bankas nav labdarības iestādes, par visu prasa komisijas.
Neesmu muļķe, redzu, kas valda valsti, bet tēma ir cita – par padumju mātīti, kas citu rakstīto nelasa (bankas noteikumus), bet sevi pataisa par svēto mocekli, turklāt nezina atšķirību starp valsti un privātu uzņēmumu :D
Un nemāk skaitīt & apieties ar naudu.

:D
:D

hahh tāpēc,ka māte ir pamuļķe pieņemsim to kā normu atdod bankai virs 50% komisiju par neko :D Raksts ir par bankas nekaunību! Tas ko viņa tur par valsti bauro,tas ir viņas delīrijs,kas nav īsti jāņem vērā! Acīmredzot trakā bija sacepusies kā jau jūs visas to darat un nomurgoja uz nebēdu! Gaidam laikus kad ieejot bankā par ieejas maksu būs jāmaksā komisija,izskatās,ka tu to viegli uzņemsi un būsi pagodināta atdot savu naudu šiem žīdu kantoriem par to,ka tu nes viņiem peļņu hahaha :D vienkārši vājprāts nemuļķīte :D Tavs šedevrs par to,ka bērnam tak vienalga,kas uz tā papīra rakstīts parādija tavu intelekta… lasīt vēl »

Mazzzaa
Mazzzaa

Bērnam divos gados tiešām ir vienalga – papīrs ir papīrs un var saplēst, apzīmēt vai izmest. Un nav vairs nozīmes, vai tā bija naudaszīme, pierakstu lapiņa vai līgums.
Komisijas maksa ir noteikta un to var vai no pieņemt vai meklēt citu risinājumu / uzņēmumu. Man ir divas kartes – viena ar komisiju par noņemšanu, bet ekstrām par bezskaidras naudas darījumiem, otra bez ekstrām, bet ideāli piemērota skaidras naudas izņemšanai. Ar noteikumiem esmu iepazinusies un akceptējusi.

Lielais
Lielais

Super truper? Kads abu klausas un pa tumsham ielam nakti staiga un kakjus glauda.
Raxts ir par padumju matiiti kas nelasa noteikumus bet ja buutu izlasijusi tad tas butu pienjemams 66% atskaitit.
Ir lieta tada ka latvija dzivo zombij-patrioti un ir tadi kas saak atmosties un teikt pag bet tas tak pipnigi nav normali.lauki, ne lauki berni,pieugushie, gudri, dumi nav atshkjiribas bet padomajot ar savu veselo sapratu to saproti ka 66% atjnemt nav normali

Janis
Janis

Latvija ir bijusi, ir un paliks kapeikkaseju valsts. Priecaties tikai varu ka mana pase vairs neparadas tautiba LATVIETIS.
Latvijas politika ir vienkarsi unikala. Pedejo reizi kad biju atvalinajuma uz Latviju dazus gadus atpakal, vispar nozeloju ka turp aizbraucu, un secinajums, ka nekad muza uz to valsti vairs nedosos, pat atvalinajuma. bezkaunigakas valsts man skiet vienkarsi nav.

Tapat ari lasos kartejo skumjo stastu, saprotami ka banka velas sastumt visu sev kabataas, bet nevajag to darit tik bezkaunigi. tiesam kauns.

kāja
kāja

Turpini fasēt šampinjonus savā sapņu valstī, ne sēdi internetā un komentē to, ko pēc būtības nesaproti!

Jānis
Jānis

netēlo,ka esi Jānis! Kārtējais ”biezais” anglijā kurš negrib Latvijā strādāt,jo jāsāk no apakšas! Jā tas ir fakts,ka Latvijā pie varas ir divkošu bars,bet tāpēc jau tas nenozīmē,ka zeme un tās vērtības ir tikpat divkosīgas! Cirvi tu Latvijā uz bada sēž tikai tie,kas necenšās neko sasniegt un domā,ka valstij viss būtu uz paplātes jāpasniedz! Vai tu esi ko devis Latvijai,ka esi tiesīgs runāt šādas lietas ? Stipri šaubos,drīzāk izklausies pēc okupantu pēcteča,kam prātā krievu glamūrs un vēlme pēc vieglas dzīves!

Juris
Juris

Pareizi, Jāni, nebrauc. Pietiek mums savu čīkstētāju, kur nu vēl tie, kas pie gatavas siles ēduši un tagad ar pārākuma sajūtu spļauj akā no kuras dzēruši. Nebrauc, Jāni.

Students
Students

Es arī esmu savas losības dēļ zaudējis kādu eiro, izņemot naudu citas bankas bankomātā. Tāpēc vien neatsakos no pilsonības un nodokļu maksāšanas.
Jaunajai (jaunajai?) māmiņai ir redzama nervu pārpūle. Vietā būtu apvainoties uz banku un varbūt pat slēgt tajā savu kontu un boikotēt, bet te jau ir aste gaisā un viss tiek noliets ar, khem, šķidro. Galvenais, ka bērns iesaistīts. Ja galvenais cietušais būtu kāds onka pirmspensijas vecumā, visi teiktu – vecais muļķis, ka nezini komisijas maksas.

studentam
studentam

Vismaz saproti par ko runā,atšķirībā no pārējiem,kas tie lieliski prot izteikties :D

nejūtos pirmspensijas vecumā, bet...
nejūtos pirmspensijas vecumā, bet...

man piemēram nesen bija ‘pārsteigums’, ka Swedbankā par SAVAS naudas izņemšanu no bankomāta arī jāmaksā komisija, ja pārsniegts mēneša kopējais limits 700eu… Konts parasts, karte parasta (debetkarte) – vienkārši šovasar banka izdomāja jaunus noteikumus…

Jānis
Jānis

Latvijas bankā 200 monētas diena maini bez nekādām maksām.

Pieaugušam cilvēkam būtu taka jāzin, ka privātās bankas ņem no tevis cik vien var.

Vitālijs
Vitālijs

“Nezināšana neatbrīvo no soda”
Žēl, ka Latvijā ir tādi cilvēki, kuri neiepazīstinās ar šī procesa izmaksām.
Man kauns, ka viņai pasē ir ieraksts “latviete”.

Laura Karnīte
Laura Karnīte

Tad nu gan pārsteigums… Visām nevalstiskajām organizācijām, kam ir ziedojumu kastes, tā ir ikdiena – verot vaļā katru kasti, tiek lūgti augstākie spēki, lai pēc iespējas mazāk būtu vien- un div-santīmnieki, pretējā gadījumā kaste nes vairāk zaudējumu nekā ieguvumu. Par to tiek runāts jau gadiem, bet bankām (ne jau tikai Swed, bet arī visām citām, ieskaitot Latvijas Banku, kur it kā monētu maiņa notiek bez maksas, bet…. vienā reizē tikai 200 monētas) uzspļaut uz to…

nū, nezinu gan
nū, nezinu gan

Man, piemēram, ātri vien aiziet sīkās monētas (gadījies arī, ka stāvvietu automāts izber vairāk nekā 10 eiro sīcenē) – visos veikalos un benzīntankos, ieraugot manā makā uzkrājušās monētas, paši laipni piedāvājas saskaitīt pirkuma summu tajās, lai būtu sīknauda izdošanai. Īpaši priecīgi par precīzas summas noskaitīšanu tirgotāji ir pēc vairāku lielo naudaszīmju izmainīšanas. Savukārt ar simtniekiem ir gadījies arī stāvēt un gaidīt, kavēt savu laiku, kamēr kasē salasīsies pietiekama summa izdošanai…

Xxx
Xxx

Tad lūk ja vēlaties lai jūs tā izsmej tad dzīvojiet tā tālāk bet ja nē pielietojiet vienkaršu lietu kā deklarējieties lietuvā un viss būs atrisināts auto nododoklis degvielā kur degviela pat maksa ar visu nodokli 90centu nevis kaa pie mums 1.20:) tas likums ko Lv izdomāja lai apkarotu Latviesus kas braukaa ar Lt numuriem ir smieklīgs mēs neesam Latvijā bet eiropas savienibaa un jaklausa tikai eiroas savienibas likumi kur gaiši un skaidri rakstīts ir brīvais eiropas tirgus un var izvelēties lētāko .sviests vnk

Es
Es

Biežāk tanka iebrauc, sen jau nav 1.20 litrā

Juris
Juris

Nečakarē cilvēkam stāstu, ka nav sliktākas valsts pasaulē par Latviju.

baltais
baltais

lai nu kā, bet krāt naudu melnajās kapeikās nedrīkst jau gadu desmitiem- jo vairāk iekrāsi, jo lielākas klapatas beigās- alternatīva ir regulāri iekrātos melnos samainīt kādā veikaliņa kasē, bet kuram gan patiks visu laiku čakarēties…. Mana drauga Tomasa māte krāja tieši divu eiro monētas, un kad litrīgā burciņa bija pilna, viņa bija iekrājusi mazliet virs 800 euro- tādu iekrāšanu vēl var saprast, bet melnos- kaut podā ber to drazu, jo tās vairāk, jo lielāka mistkaste. Un bankai jau nu toč pilnīgi vienalga kam šī nauda pieder, bankas klientūra ir 18g. veci un vecāki- nevienam neinteresē ko tu saki par kautkādiem… lasīt vēl »

PSC
PSC

Cik gan stulbam ir jābūt, lai ārvalstu banku pakalpojumus saistītu ar valsts nodokļu politiku!

o jaa
o jaa

Piekriitu!

jā

Vārdus no mutes izrāvi.

Bebris
Bebris

Kas tas par sviestu?!

Dainis
Dainis

Dzivoju lielbritanija,un jau 11 gadus nezinu,kas ir komisijas maksa.

o jaa
o jaa

Kas par sviestu? Komisijas maksas visur UK ir – gan mazajaas bodees, ja maksaa ar akrti + banku komisijas krietni trakaakas nekaa LV. Algu apmeeri, protams, citi, tadel nemana tik loti varbut to.

Ivo
Ivo

You live in the UK and still dumb and blindfolded?!

hahahahahaha
hahahahahaha

Es tevi izaicinu liekulīgais Daini! Uzdrīksties izņemt anglijā no bankas visu naudu un nesamaksāt kartes mēneša maksu līdz nākamajai algai! Vienalga,ka paies tikai nedēļa,bet pazaudēsi pie 150 mārciņām taisni komisijās! Ja tev vēl būs kāds silver,vai gold accaunts ilgi nevarēsi apmaksāt savu parādu bankai! MUĻĶIS!!!! :D :D

Juris
Juris

Daini, UK viss ir angļu valodā, tāpēc tur komisijas sauc par “commission”, dažreiz par “service fee” un gan jau vēl kā.
Bet, protams, var piekrist, pie gatavas siles ēst foršāk.

Vajprats
Vajprats

Kura Latvijaa ir valsts banka???????Jasmejas.

Rasputin
Rasputin

Latvijas banka! :)) https://www.bank.lv/

:D
:D

Tas ir neticams vājprāts cik vājprātīgi idioti var būt cilvēki :D

Swat
Swat

+1
Es arī esmu šoka par to ka uzpildot degvielu man kkas vel tur jāmaksā un par pārtiku veikala un pat frizētava prasa piķi! Izkrāpēju valsts , pilnīgi kauns ka pase rakstīts lv

Apsurds
Apsurds

Skaidras naudas iemaksai automata uz savz konto ka ari izmaksai automata jabut bezmaksas, viss cits ir pilnigi nesaprotami. Jebkadi argumeti par to, ka tas ir dargi utt ir nesaprotami.

Acīgā
Acīgā

Es zinu, kur paņems visas Jūsu “kapeikas” samainīs un pateiks paldies. Lidostas veikaliņi, aptiekas, kioski :) tur vienmēr trūkst sīknaudas.

Raivo
Raivo

Pfff. Dumjaa mamma nerubii sisteemu. Ar taadu domaasanu var lielos suudos iekulties

Vita
Vita

Kad beidzot cilvēki sapratīs, ka jebkurš pakalpojums maksā naudu – arī sīknaudas skaitīšana. Ja negrib maksāt bankas darbiniekam par darbu un citām bankas biznesa izmaksām, tad ģimenes ietvaros saskaitiet savu naudiņu un samainiet to! ja ģimenē ir tradīcija krāt naudiņu, var iegādāties naudas skaitāmo aparātu, tad tas veiksies ātrāk. Tad nebūs jārīko histērija sociālajos tīklos!

Bērziņš
Bērziņš

Pilnīgi histēriska troļļmutere, kas saceļ traci pati sava sulbuma dēļ: 1) banka ir privāts uzņēmums, kas iekasē kādas komisijas maksas grib vai vajag, lai segtu izdevumus. Ja maksa par pakalpojumu šķiet par augstu, tad taču var iet uz citu banku. Tam ar Latvijas valsti nav nekāda sakara. 2) veikalā var norēķināties ar bērna sakrātajām monētām vai arī mamma pati varēja samainīt bērna sakrātās monētas pret banknotēm. 3) kad beidzot šādas kundzītes un kundziņi sapratīs, ka citu cilvēku darbs (pat, ja tas ir automāta uzstādīšana, apkalpošana u.tml. darbības, kur tieši nestāv klāt darbinieks) arī ir kaut ko vērts? Cik ilgi var… lasīt vēl »

Z
Z

+++

Anonīms
Anonīms

Kāpēc citās jomās privātajā biznesā nav tāda peļņa?

es
es

Trāpīts desmitniekā ar komentāru!

+++++
+++++

Zelta vārdi++++++++++++

NU GAN NAV LABI
NU GAN NAV LABI

Nav gan saprotams, kapec klientam par naudas skaitisanu jamaksa bankas darbiniekam ekstra samaksa. Bankas darbiniekam algu maksa banka un vinam butu jadara sis algas ietvaros viss kas nak prieksa vina ikdienas darba. Un tik tiesam – visi sie papildus maksajumi par katru soli un taustina nospiesanu ir nozelojami un smiekligi. Es jau 10 gadus dzivoju Lielbritanija un tiesam nezinu kas ir sis nodevas un procenti. Siknaudu samainit papira nauda var par brivu gan pie bankas darbinieka gan aparatos – Latvijas bankas ir uzstaditi vienrocu banditi ka spelu zales – lai aptiritu klientus. Skumji.

Anonīms
Anonīms

Kā pati justos šādā situācijā?
Tipiski latvieši uzdiršs viens otram

piekrītu
piekrītu

+10 par komentu

Brīvais tirgus
Brīvais tirgus

Swed privāts kantoris, ja komisijas liekas pa augstu, lai maina citur. Kāds sakars privātam kantorim ar Latvijas valsti? Valstij vajadzētu katru privāto kompāniju uzmanīt un brīdināt patērētāju, ka citur pakalpojums varētu būt lētāks?

Vārds
Vārds

Valsts vara ir Latvijas Bankas saiminiece, kura savukārt nosaka noteikumus bankām.

vārdam
vārdam

Valsts nosaka noteikumus arī veikaliem, bet arī tur visur nav vienādas cenas. Tāpat arī komercbankās Latvijā nav vienādas komisijas maksas, lai gan Latvijas banka tikai viena. Ko tu ar savu loģiku gribēji pateikt, ja tev tāda vispār ir?

vārdam
vārdam

Cenu diktāts ir aizliegts visās jomās un visā Eiropas Savienībā.

Tiešām
Tiešām

Es apbrīnoju, ka tādu traci var sacelt par, es atvainojos, sūda 10 eiro. Māte pati varēja samainīt bērnam monētas uz papīra naudu. Un veikalos ar monētām var maksāt.

Tā jau bankās garas rindas, tā tik vēl trūka, lai tagad sāktu jautāt katram, kam tad tā nauda pieder..

Tiešām!
Tiešām!

Tagad paņem 10 euro melnajās monētās un aizej uz kādu veikalu…paņem kautko 10euro vērtībā un nober melnos kasierim uz galda! Redzēsi reakciju! Ir gadījies redzēt, ka cilvēks ar diviem euro melnajos aiziet no veikala, jo kasieres redziet nepieņem melnos!

Anonīms
Anonīms

Ko nu stāsta. Pirms pāris nedēļam RIMI norēķinājamies ar monētām (daudz un dažādām) par kopējo summu ~32EUR. Un neko. Kasiere 2x pārskaitīja. Protams citi pircēji pikti, bet tāda jau tā mūsu daba.

Janka
Janka

Ja atsakās pieņemt, tas ir pretrunā ar likumu. Arī viena centa monētas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis Latvijā.

Man pie darba ir SuperNetto, tur regulāri dažādu tilpumu Walterīši tiek pirkti par melnajām monētām. :)

hmmm....
hmmm....

Piemeram,man 10 eiro nozime daudz,nezinu ka jums-“Tiesam.”

njaa!
njaa!

Cik histēriska māte. Kādreiz strādāju bērnu preču veikalā un atceros gadījumu, kad bērns atnesa krājkasīti cūciņu, kurā bija daudz melno santīmu, ko pats krājis, kopīgi saskaitījām un bērns izvēlējās savu kāroto mantu. Ļoti mīļi. Ok, bija nedaudz neērtības, bet pēcāk mums ilgam laikam pietika maiņas naudas, kas bieži vien ir deficīts.
Un Swedbank taču ir privāta iestāde, kāds sakars – vainot valsti? :D Turklāt tāda žults un negatīvisms, neiet kopā ar nabaga bērniņa žēlošanu.

acme
acme

Mani arī fascinē,ka dēļ vienas bankas,kas vispār pieder citai valstij, var nozākāt visu Latvijas valsti! Varētu padomāt,ka citās valstīs banku pakalpojumi par brīvu būtu!

Es_Pats
Es_Pats

neviens nav dzidējis par CITADELI acīmredzot ! :D

zviedrs
zviedrs

nekāds latvietis man pasē nav rakstīts un nekad nebūs. Iedomājieties, kā šo valsti ienīst 200 000 denacionalizēto, Tas nav atņemt dažus eiro – valsts atņēma dzīvokļus simtiem tūkstošu vērtībā, ko vismaz pusē gadījumu caur korupciju atdeva viltotiem mantiniekiem

acme
acme

Kāds sakars valstij ar privātbanku pakalpojumiem? Valsts bankā šī maiņa par brīvu būtu,tā kā māte pati ir vainīga

viens no 200 000
viens no 200 000

Pilnigi piekritu par tiem negodigi izmestajiem un palikušajiem bez jumta virs galvas,

nezinītis
nezinītis

Vai nav tā, ka kundze varētu būt viens no laimīgākajiem cilvēkiem pasaulē, ja notikušais šķiet kā lielākā nelaime pasaulē?

Danonīms
Danonīms

Varētu. Prieks, ka viņai nav problēmu!

N
N

1. Kāpēc vispār nauda bija jāmaksā kontā. Vecāki, ja grib var izmainīt pret lielāka nomināla banknoti un sakrāto iebērt ziedojumu kastē vai paši lēnā garā iztērēt.
2. Uzzinot par komisijām varēja atteikties no turpmākas rīcības- lai atgriež naudu.

G.
G.

Tik daudz negatīvu komentāru, ka liekas, vesela “Swedbank” filiāle norīkota tikai pie komentāru ģenerēšanas vien – –
Šajā valstī nudien ir pamats histērijai. Maksājam NENORMĀLUS nodokļus, bet, kad vajag ārstu – kvotas iztērētas – maksā pats; pensija par mūža darbu – aptuveni tik, lai badā nenosprāgtu – kam vispār izdododas pensijā iešanas gadaskaitli sasniegt; maksā viss kā Eiropā un vēl vairāk – tik algas kā —. Utt.
Tiem, kas iesaka mainīt naudu latvijas bankā – paskatieties, līdz kādam postam novesta sabiedriskā transporta sistēma valstī + biļešu cenas.

daisy
daisy

Ar vajāšanas māniju nesirgstat, ko? Varbūt vienkārši izglītoti cilvēki, kuri prot skaitīt savu naudu un veikt cenu aptaujas, pirms kaut ko iegādājas, un atšķir privātus kantorus no valsts iestādēm, bet kuriem tieši šobrīd nav īpaši daudz darāmā, tāpēc uzjautrinās par žultainiem analfabētiem un viņu sašutumu :D

Daisy
Daisy

Re kur pats gudrinieks parādījies un tādu mums te Latvijā ir daudz, tikai valsti noveduši līdz lielai nabadzībai! Totāls preteklis.

daisy
daisy

Ja mācētu pareizi komatus salikt, varbūt arī pelnītu pietiekami, un par valsti nevajadzētu žēloties paša nespējas dēļ. Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā grāvračiem darba nav.

patriots nr1.
patriots nr1.

bet kādam taču grāvis arī jārok, un iela jāslauka un utt.
un pilnīgi piekrītu visam kas rakstāteikts, Latvija ir aizvēsturiska bedre ar itkā attīstītiem politiķiem kas strādā tikai savā labā …
Un kamēr attiecīgie politiķi nesēdēs cietumā un citās labošanas iestādēs tikmēr nemasāšu nodokļus lai tiem lopiem vismaz mana tiesa netiek, žēl mazliet pārējos kam nav variantu …

Janka
Janka

Grāvjus raks un ielas slaucīs nākotnē roboti, tas ir tikai laika jautājums. Neizbēgami. Ja smadzenes negrib un nevar iedarbināt, darba nebūs.

daisy
daisy

Patriotam – mūsdienās to dara traktori un daudz efektīvāk nekā vesels bars simtlatnieku ar slotām… Veselas rūpnīcas tikai 4 cilvēki apkalpo…. bet, lai šos automātus vadītu, ar 4 klašu izglītību nepietiek. Latvijā 11% darbspējīgo neesot pat pamatskolas izglītības!

Zemnieks
Zemnieks

Nekas labàks par divam rokàm un kàjàm nav izdomàts,jo tàpat nekas uz priekšu nekustas.

Studente
Studente

Gadus atpakal augstskolas ietvaros veicu salidzinajumu- swedbank tiesam visaugstakas komisijas no visam bankam, nedomaju, ka stipri, kas mainijies. Cilvekiem biezi arī Nav izveles, jo daudz uznemumi ir saja banka, kas izmaksa algas saviem darbiniekiem, ta automatiski klustot par bankas klientiem. Vel murgs, ko Swedbank piekopj-ja kads panem kreditu, mazakai %tu likmei piedava dazadus pakalpojumus(pensiju limeni, dzivibas apdrosinasana, u.c)Kad velas atteikties, saka, ka mainis kreditnosacijumus nelabveligakus klientam. Vai tas ir likumigi?! Ka uz to skatas kreditiestazu uzraudzitajs FKTK?

Janka
Janka

Nezinu, kā tika veikts tas pētījums, bet man ir konti gan Swedbank, gan SEB. Neesmu vel atradis pakalpojumu, kur SEB būtu mazākas komisijas par Swedbank.

Buu
Buu

Iespejams, vajadzetu izveleties pareizo paketi kontam SEB banka, jo man SEB bankas konta darijumi,maksajumi un karte ir pilnigi un galigi bez maksas! Taja pasa laika,kad SWED sadu pakalpojumu pat nepiedava!
Gadijums iz dzives – VIDiem bija nepieciesama izzina par studiju kredita veiktajiem maksajumiem, protams, SEB banka visu izdarija bez maksas, izprinteja,apzimogoja un pat mapite ielika, savukart SWED paprasija 8 latus par izzinu…spriezat pasi…

Janka
Janka

Protams, ka bankai ir tiesības individuāli izvēlēties kredītnosacījumus, kad dod kredītus un jebkurā brīdī tos mainīt. Kāpēc lai tas būtu nelikumīgi? Ja nepatīk, neviens taču nespiež to kredītu ņemt.

Oga
Oga

Bankas komentārs, ka viņi nezināja, ka tā ir bērna sakrātā nauda ir pilnīgi nevietā. Būsim reāli, ka banka vienkārši nepateica par komisijas maksām un, ka nebūs iespēja saņemt skaidrā naudā, jo viņiem tas nav izdevīgi.

Vitālijs
Vitālijs

Tagad katrs varēs aizbildināties ar bērnu krāto naudiņu un izmantot bankas pakalpojumus bez maksas.

Alma
Alma

Es nesaprotu tikai vienu – kāds sakars privātai bankai ar valsti? Galīgi nevietā izgāzta žults.

Lina
Lina

Mammas satraukums ir it kā par sīku atgadījumu, taču tas, visticamāk, bijis pēdējais piliens rūgtuma un netaisnību kausā, ko nākas piedzīvot ik dienas šajā valstī. Un arī ļoti simbolisks banku īstenotajai Latvijas iedzīvotāju aplaupīšanai, kas notikusi ar valdību atbalstu visus šos gadus. Banku alkatības dēļ valsts ir zaudējusi tūkstošus emigrējušu tautiešu, tūkstoši zaudējuši savu vienīgo mājokli, paliekot uz ielas ar maziem bērniem. Tūkstoši ir padarīti par banku vergiem līdz mūža galam, jo pēc mājokļa pārdošanas tiesu izpildītāji piedzen atlikušo kredīta summu, kurai turpina augt procenti – cik atdod, tik pieaug procentos. Lūk, kāda sistēma izveidota Latvijā, un vienreiz cilvēkam vadzis… lasīt vēl »

daisy
daisy

Vai valsts vainīga par iedzīvotāju lētticību un šiki dzīvot šodienā uz nākotnes rēķina? Es labi atceros, kā cilvēkiem visu vajadzēja uzreiz, nevis pamazām, iekrājot – māju, remontu, mašīnu… Turklāt Ķīļa 2006. gada aptaujā 70% (!) atbildēja, ka sagaida savu algu dubultojamies nākamajā gadā! Par savu muļķību ir jāmaksā…

Vienkārši bija aizmirsuši sentēvu gudrību, ka aizņemas svešu naudu, bet jāatdod būs savējā.

Un tie, kas šobrīd ņem ātros kredītus – vai augļotāji vainīgi, ka viņiem pēc tam būs tas gabals pašu miesas jāatdod?

Tiešām
Tiešām

Nabaga cilvēki. Es vispār nesaprotu, cik stulbam jābūt, lai ņemtu kredītu uz 25 gadiem.
Tā māja, kuru viņiem “atņēma”, noteikti par kredītu pirkta. Jūs varbūt atbalstāt to, ka cilvēki ar bērniem var ņemt kredītu un to nemaksāt atpakaļ?!

VK
VK

Pilnīgi piekrītu.

mjā
mjā

Kopumā komentāri liecina par to,cik LV cilvēki ir naidīgi viens pret otru…..
Tas ir diezgan nožēlojami….
Tāds tirgus variants…gudru un saturīgu komentāru praktiski nav….kaut kur kāds….

Laura
Laura

Histēriska, neizglītota māte.

hmmm....
hmmm....

Ja tev ta butu gadijies,tu ari psihotu….visi jau nauda nepeldas,un Latvijas sistema ir tiesam brrr….

es
es

Nav runa par peldēšanos naudā. Runa ir par to, ka cilvēks ceļ traci tad, kad pilnīgi mierīgi varēja aiziet un vienkārši bez visādām bankām un komisijām tērēt veikalā to sakrāto naudu.

Dr Fraud
Dr Fraud

Eu, bet amats rokā!
Aizejam uz banku, veicam naudas darījumu, sataisam traci, un dabūjam komisijas maksu atpakaļ!
Šito vajag pielietot visās iestādēs, kur tiek ieturēta komisijas maksa.

Aija
Aija

21 € ir pietiekami niecīga summa, ko mammīte pati būtu varējusi samainīt, pamazām iztērējot savā maciņā. Un tikpat labi varēja šo naudu arī veikala kasē nobērt.
Teksti par apdalīto divgadnieku tiešām stipri pārspīlēti, naudu skaitīt vēl neprot arī mans četrgadnieks. Interesanti gan – par 21€ var nopirkt visu, ko sirds kāro?
Un kāds sakars Swedbankai ar jūsu nodokļiem? Tā taču nav valsts banka. Secinājums – histēriska māte, kas jauc dažādas lietas.

Tiešām
Tiešām

O, pilnīgi precīzi.

Mazpilsētniece
Mazpilsētniece

Kur ta es varu tikt līdz Latvijas Bankai!? Mēs te mazpilsētā pelnam mazāk un mums norauj vēl vairāk, un pamēģini maksāt veiklā ar sīceni! 90 % gadījumos tev atteiks pārdot preci!

daisy Mazpilsētniecei
daisy Mazpilsētniecei

Ja reiz jums, tur, tik spiedīga situācija, es jau zemāk Tev ieteicu uztaisīt pašai savu naudas maiņas kantori – mainīt visu savu kaimiņu sīknaudu pret papīrīšiem par nelielu komisijas maksu un reizi mēnesī braukt uz Rīgu. Būs vēl peļņa, un nevajadzēs žēloties.

m
m

Nopietni??? Kurā veikalā nepieņem apgrozībā esošu naudu? Ja kasiere rauc degunu, tad pasauciet vadītāju, jo veikals bez pircējiem nevar dzīvot. Un parādiet man pārdevēju, kas nepieņems no bērna krājkasītes izbērtu naudiņu.

taramm
taramm

Vēl nesen arī bija jāmaina sīknauda, gāju uz SEB banku, ieliku kontā un komisijā samaksāju 3 eiro. Meklēju iepriekš info kur izdevīgāk mainīt un tas arī likās izdevīgākais variants!

Rita
Rita

Ja godīgi, tad es nesaprotu, kādēļ vispār jākrāj tā melnā nauda, ja beigās tas rada neērtu situāciju gan krājējam, gan pārdevējam? Saprotu, ka tās kapeiciņas maciņā aizķeras, bet, mīļie cilvēki, katrreiz norēķinoties veikalā par preci, piem., kad jāmaksā 5.23, iedodiet tos 23 centiņus klāt, nevis pieliekat tam piečukam eiriku vai divus, jo redz, pašiem jau arī slinkums skaitīt un kaut kā sanāk nekorekti pret citiem pircējiem aizkavēt rindu, kad noberat tos 3,4,5 vai 10 eiro “melnajos”… Pati strādāju veikalā un zinu kā tas ir, kad atnāk pēc alus pudeles un nober veselu čupu melnos. Un, ja vēl rinda sastājas… Eju… lasīt vēl »

Anonīms
Anonīms

Izlasi savu komentāru un nokaunies bļāviens. Ja mazais krāj naudiņu, tad arī to sakrāja. Neaizstāvi šo zagļu un izspiedēju valsti.

Snaiperis
Snaiperis

Iepazīsties ar publiski pieejamo cenrādi no Swedbank gan Swedbank mājas lapā, gan arī pašā filiālē! Ej ar to sakrāto naudiņu un pērc ko vien gribi tur cenrāžu NAV!

Mazpilsētniece
Mazpilsētniece

Man piemēram ja jāmaksā 5,23 būs makā tieši 5,22 vai 5,20 un tml. Tas nozīmē ka dodo 10 vai 20 eiro banknoti un veiklā man atdod cik nu sīki var! tas nozīmē ka precīzā nauda kas jau ir noteikti daudz maz kapeikās 5,23 + vēl vairāk kapeiku, nākamais pirkums 18,46 un man ir 20 banknote un 10 eiro kapeikās domā ka man kāds ņems tos 10 eiro sīcenē? un ja ņem tad no ta 20 atdod to pašu sīcenē atpakaļ, bet būtībā saņemšu vēl vairāk sīceni..
Jo vairāk centies atbrīvoties no kapeikām jo vairāk tiec pie tām!

daisy Mazpilsētniecei
daisy Mazpilsētniecei

Tikai turīgi cilvēki var atļauties nepārtraukti mainīt lielas naudaszīmes. Tātad mazpilsētās tomēr tik slikti nedzīvo :D Pārējiem, ja pirmajā reizē nav 5.23, tad nākamajā taču noteikti atradīsies, vai ne? Jebšu kur jūs to sīknaudu pēc tam izkaisāt, ja reiz makā līdzi nenēsājat?

siicene
siicene

Nu es nezinu ka tad var but ta ka visu laiku tikai lielam naudam pilnu maku staiga… pffff…. mana maka nekad sicene ilgi neturas! Vienmer pielieku klat tos centus summai kas jamaksa. Un neviena veikala nevar nepienemt tavu naudu! Pati stradaju veikala. Jaa ja man nak ar 500 euro banknoti un grib nopirkt kosleni man vienkarsi fiziski nav tik daudz naudas kasse lai varetu cilvecigi izdot, ja varu samainit inkasacija cik nu vien iespejams, bet tik un ta kadi 20-30 euro sanak monetas, kad bezkaunigi nak un kave rindu man perkot to pasu Orbit ar 20 euro naudas zimi man… lasīt vēl »

Opaa
Opaa

Viņa izvēlās ņemt tieši AS pakalpojumu, kura izmaksas pirms tam varēja noskaidrot. Ar savu čīkstēšanu un ietiepšanos pret valsti viņa parāda savu neizglītotību. Valsts nevar noteikt un nenosaka cenrādi. Mīļā raksta autore, vai Jūs apzinājāt vairākas bankas, loģiski,ka pakalpojumi maksā naudu. Vai interesējāties Latvijas Bankā, jo, iespējams, tur izmaksas būtu citas.
Aprobežotība caurstrāvo rakstu.

Mazpilsētniece
Mazpilsētniece

It kā visi varētu tikt līdz tai latvijas bankai! Man piemēram teju 9 eiro biļete vienā virzienā uz rīgu!

Ieva
Ieva

Kāpēc valsts slikta, ja uzņēmums cūkojas?

Jānis
Jānis

Nu konkrētā banka tiešām līdz kretīnismam ar savām komisijām aizrāvusies. Man reiz vajadzēja arhīvā izziņu kura maksā 2 tolaik vēl Ls. Par cik arhīvs paši naudu neņem – ar kvīti aizgāju uz augšminēto banku. Samaksāju 7Ls. 2Ls – arhīvam par izziņu un 5Ls par banku pakalpojumiem. Piedodied, bet tā IR laupīšana. Ne tas darbinieks tur ir tik labi atalgots lai tās 4 min. viņa laika būtu tik dārgas, ne citas izmaksas ir tik astroomiskas. Prasta laupīšana.

aazis
aazis

Kopsh kura laika bankaa klienta apkalposhanas speciaalisti ir LABI apkalpoti.tikai prestizi skan. Stradaju bankaa. Nu labi, katram atshkjiraas domas par – labi apmaksaats. Bet ne visi var bernus pabarot ar to algu. Videjs darbinieks ar videju algu. Lielaku par minimalo, bet ne labibstalgotu. Besi sitie saurpieri. Kaa stradaa smikaas telpaas, taa pelni miljonu. Nav taa. Izlien no savas alas.

Analfabets
Analfabets

Izlasi 10 reizes komentāru pirms atbildi, Jānis skaidri un gaiši raksta, ka nav tik labi atalgots darbs, ka varētu prasīt tādu naudu par 4 min laiku. Vienīgais idiots esi tu.

Ku ku maaja
Ku ku maaja

Zhel raksta autores. Ne jau tapec, ka naudu zaudeja. Tapec, ka shada te lieta ljauj tai izdarit tik skaljus secinajumus. Turklat lieta, pie kaa vainojama pati autore, jo LB maina bez maksas.

Opaa
Opaa

nu tieši tā.

Mazais :)
Mazais :)

Visp jūsu zinašanam melnas monetas bez komisijas maksas var samainit latvijas banka blakam kas ir nacionalai operai :) un viss bez stresa ari sakuma ilgi mekleju māte google paradija labako celu :)

Mazpilsētniece
Mazpilsētniece

It kā visi varētu tikt līdz tai latvijas bankai! Man piemēram teju 9 eiro biļete vienā virzienā uz rīgu!

daisy Mazpilsētniece
daisy Mazpilsētniece

Nu, re – tad Tev jaunas biznesa iespējas – par mazu komisijas naudiņu savākt arī no kaimiņiem un kaimiņu ciema sīceni un reizi mēnesī tomēr aizbraukt līdz Rīgai. Lietuvieši šito biznesu jau sen bija atklājuši – ievāca santīmus un tad brauca uz Latviju mainīt, kad tūkstoši bija sakrāti.

aivars
aivars

Māmiņa tagad nemaksās nodokļus, lai valsts liek viņu mierā, viņai no valsts neko vairs nevajag.
OK!
Un kad ar savu bērnu vajadzēs iet pie ārsta, viņa ies tikai uz privātklīniku, jo pie valsts ārsta- tur tak nodokļu maksātāju nauda jātērē, no tās viņai neko nevajag! Bērnudārzā un skolā arī bērnu nelaidīs, tur tak ar valsts un pašvaldības nauda jātērē, tikai privātskolotājus algos. Viņa vispār saprot, ko raksta? Tipiska šampinjonu lasītāja.

gita
gita

Valsts un pašvaldības nauda kokos neaug – tie ir katra viena iedzīvotāju nodokļu kopums un arī tās sievietes artava tajā.Kas attiecas uz medicīnas pakalpojumiem – tad visbiežāk klientam tomēr ir jāpiemaksā,lai kāds sāktu vispār uz tevi paskatīties….
Īstenībā LV nespēj saviem iedzīvotājiem sniegt to,ko viņi nodokļos
samaksā….
Es piekrītu,ka tāda naudas maina ir neadekvāti dārga un neizdevīga un,kamēr pastāv skaidrās naudas norēķini – varbūt tiešām to sīknaudu nobērt veikalā uz letes,jo nepieņemt nav pamata….

hmmm....
hmmm....

Sis raksts ir tapis dusmu uzpluda…

Ray
Ray

Jus tur debili esat? Banka lai ari privata….strada Valsti ar vinjas pienjemtajoem likimiem

aaaaaaa
aaaaaaa

Tieshi ta Ray, bet neviens jau to nezin un izskatas, ka negrib zinat.

daisy
daisy

Varbūt debīli, bet sīknaudu atdodam par to allaž priecīgajiem kasieriem un labi zinām, ka gadījumā, ja tiešām kādā burkā būtu sakrātas viena centa monētas, tam ir domāta Latvijas valsts (!) banka. :DD

daisy
daisy

Vēl ceram atrast kaut kur apraktu podu ar latiem, un arī tad ietu uz Latvijas valsts banku :DDD

Opaa
Opaa

Kādi likumi, tavuprāt RAY, regulē cenrādi? Katrs novērtē savu pakalpojumu kā vēlas.

gita
gita

Klients ir jābrīdina par pakalpojuma sniegšanas izmaksu…..
Tā tas ir.Spriežot pēc notikušā – darbinieks klienti par izmaksām brīdinājis netika un tas nav normāli,ka jāzaudē vairāk kā puse,veicot naudas maiņu….

daisy
daisy

Vēl nenormālāk ir ieiet Swedbank un tad lamāt valsts iestādes :DDD
Pēc situācijas apraksta spriežot, sieviete pati piegājusi pie monētu automāta, nevienam nekādu padomu neprasīdama. Esmu bijusi neskaitāmas reizes redzējusi, cik pacietīgi meitenes tieši Swedbank skaidro visiem datoranalfabētiem un vecajiem cilvēkiem, ja viņām šādu padomu palūdz!

Puaro
Puaro

Māte deģenerāts.
Zagt tikai no valsts, jo redziet viņai bija par grūtu noskaidrot cenrādi un aiziet samainīt naudu uz papīra. Tipiska latviešu tautas pārstāve – krāpniece.

es
es

Tā sieviete visu pateica pareizi – ko nozīmē “jāaiziet noskaidrot izmaksas”….uz kurieni jāiet…? Uz mežu…???

Mežakaza
Mežakaza

Mūs kā lopus pārdzen uz citu aploku. Tagad ir diezgan strauja pāreja uz virtuālo naudu. Lielveikalos parādās kases, kur var tikai ar karti norēķināties. Monētas liek mums priekšā kā smagu apgrūtinājumu, par ko vēl ir jāmaksā. Agrāk bija piecas vistas pret trīs aitas kažokādām. Tad bija, ka aita bija dzīva un vilks paēdis, taču tagad jau tas ir aizgājis citā līmenī.. Man tik rodas jautājums, vai “viņi” ir padomājuši, kas notiks tajā brīdī, kad mēs būsim jau labi iegājuši tajā virtuālajā pasaulē un pēkšņi dieviņš vai kāds cits izdomās izsist korķus pasaulei? Vai par to ir padomāts? Un tad, loģiski,… lasīt vēl »

sandis
sandis

Piedodiet,bet mamma uzvedība ir viegli neadekvāta, saprotu,ka žēl bērna, bet: 1)Swedbank ir komercbanka ar savu cenrādi,kas ir publiski pieejams,2) Latvijas Bankā var samainīt bez maksas,3)var iet vienkārši uz veikalu un nopirkt ko bērns gribas naudu nemainot,4)KĀDS sakars te ar Latvijas valsti un latviešiem,pie kā viņi vainīgi??? 5)kārtējā lētā Puaro provokācija publicējot šādu rakstu

R
R

Pilnībā piekrītu!
Swedbank darbinieks tiešām varēja pabrīdināt, bet sievietes raxtītais rada iespaidu, ka viņai ir vulgārs raksturs

Toby
Toby

Kads murgs….gan jau pati esi viena no viniem….. iesucejiem….

hm
hm

Darbiniekam,redzot un saprotot tās izmaksas un iespējamo naudas atlikumu,bija klients jābrīdina….

daisy
daisy

Viņi nepaguva – pati dāmīte, juzdamās īpaši gudra, piegāja pie monētu automāta, un tad nezināja, ko iesākt ar izdoto papīrīti, usjo. Pēc tam jau variantu nav daudz.

Snaiperis
Snaiperis

Darbinieks jau arī pabrīdināja par komisijas maksu… gan par monētu apstrādi, gan par par iemaksu kontā!

Mežakaza
Mežakaza

Tagad arī veikalā, ja pārsniedz 150 vienības, ir jāmaksā komisijas maksa 2 euro

zzk
zzk

Nav taisnība, tikko pati saskāros ar to, ka bērns pirk velosipēdu par 260 EUR un viss bija monētas!!! Pārdevēji tik pasmējās 3jatā saskaitīja un bērns laimīgs – nekur nekas nav jāmaina – mammīte neizceļas ar gudrību – vajag vispirms painteresēties, ka swedbank, ka jebkura cita banka ir komisijas maksas – LATVIJAS banaka, maini bez maksas!

dusmīgā
dusmīgā

Ikdienas steigā,ne vienmēr ir laika apskriet visas bankas ,lai izvērtētu izdevīgāko variantu….

Mamma
Mamma

Super!Lai labi ripo! :-)

aaaaaaa
aaaaaaa

Atbildot Anonimam – sakars ir vistieshakais. Banka veic savu darbibu un operacijas attiecigaja valsti tikai un vienigi sakanojot savu darbibu ar attiecigas valsts likumdoshanu, shaja gadijuma tas attiecinams uz normativajiem aktiem par komisijas izmaksas. Tatad valsts likumdoshana ir akceptejusi shadas normas, un tas nav normali.

daisy
daisy

Eu, parādi valsti, kur bankas darbojas bez komisijas maksām :DDD Bankas ir laupītāji, kopš zeltkaļi izdomāja nodarboties ar hazāru iesākto arodu – augļošanu, aizdošanu uz procentiem. Labi, ka nebija vēl gabals miesas jādod kā Venēcijas tirgotājam :DDDD

kuku
kuku

Spānijā, lai uzliktu naudu uz sava konta bankas filiālē nav jāmaksā ne cents.

Be
Be

Uk nevienas komisijas maksas nav kaut 1000 moneyam aiziesi…

wtf
wtf

Man drizak shoks pamaati, nevis banku. Lai taa maatiite iet pastradaa pati pa velti. Kapec bankai pa pakalpojumu nebutu japrasa nauda? Viss ir bizness. Visi pelna. Divaina sieviete. Kur problema tereet veikalaa melnos kapeikus? Neviens neko bernam nav atnemis, iznemot maati, kura ejot uz banku neapinteresejas pa pakalpojua cenaam.

wtf
wtf

kāds sakars privātai zviedru komercbankai ar valsti?
sorry, bet šī māmiņa nav spējīga domāt.

Opaa
Opaa

pilnīgi piekrītu, būtu ātrāk izdzēsusi savu pazemojošo, neizglītoto ierakstu no FB.

ak
ak

Nu ko lai saka, situācijas mēdz būt dažādas. mans gadījums bija šāds kaut,kādu apstākļu pēc manis pārskaitītā nauda nonāca citā kontā, un lai es to noskaidrotu man banka pieprasa par pakalpojumu vairāk par 100 eiro, un nekādu garantiju nedod par manis 70 eiro ieskaitīto naudas atgūšanu…..

aaaaaaa
aaaaaaa

Un kadel vispar ir problemas ar monetam? Un kada vispar komisijas nauda par monetu apmainu? Pavisam droshi varu teikt par Skandinaviju, tur tadu nav. Kas tas par murgu. Ir monetu iemaksu automati pat veikalos un nekadu komisiju.

daisy
daisy

Pareizi – tur vispār monētas izņemtas no apgrozības, jo pārāk nevērtīgas :D Bet tādi kā Abbas producents propagandē atteikšanos no skaidras naudas vispār – lai bankām nezūd peļņas procents :DDDD

Duksis
Duksis

Pirmkārt, daži EUR komisijas maksa par bankas pakalpojumu neliekas nekas neparasts. Un 66% ir tipisks piemērs manigai informācijai. Otrkārt, tam nav nekāda sakara ar “banānu republiku”, jo ari rietumos notiktu tieši tāpat. Varbut jāsaprot, ka par pakalpojumiem ir jāmaksā!!!

Toby
Toby

Bulshit, ko tu zini par arzemem ja saki,varbut? Nekas tamlidzigs… neviens tev neprasa samaksu bet tiesi otradi ir laimigi ka monetas nak atpakal banka un maini skaidra vai liec sava konta par to nemaksajam NEKO!!!. Full stop. Vienigais ko varam darit lietas laba pirms tam palugt banka mazos nauseas maisinus un majas pashi salikt tajos attiecigaja daudzuma ka prasits uz maisiniem. £5.00 vai £10.00 tiesi tajos pat maisinos kados to piegada veikalos…jo ari arzemem pat pieaugusie parsvara viriesi met melnas monetas kada bundza tad nes us banku jo veciem nepatik veikala skaitit kapeikas…. TADA UN VISAS CITAS NEKAUNIBAS NOTIEK TIKAI… lasīt vēl »

Lielais
Lielais

Rietumos privātpersonai skaidras naudas iemaksa vai izmaksas ir bez maksas.
Maksā tikai juridiskās personas.
Automātos, kur maina naudu ir jāmaksā komisija no summas nevis monētu skaitā.
Un Latviju var salīdzināt ar banānu republiku
Pat publiskā transporta cena skolās bērnam jāmaksā pilna cena.
Un var vēl daudz un dikti uzskaitīt.
Vai rad jums nebūtu šoks tas māmiņas vietā?

Tiešām
Tiešām

Laukos visus bērnus ved par brīvu uz skolu, Rīgā visi skolnieki brauc par brīvu ar sabiedrisko, nevajag te pūst pīlītes.

elita
elita

Es banka nemaksaju ne par vienu pakalpojumu.Regulari mainu siknaudu pret banknotem. Vienigais nosacijums,ka sicenei jabut maisinos,ko iedod banka.Noteikta skaita.Taka nebrauc uz rietumiem.Dzivoju Anglija.

Anonīms
Anonīms

Un kāds gan šeit sakars valstij Latvijai ar privātu uzņēmumu – Swedbank?????

aaaaaaa
aaaaaaa

Izskatas pec kolhoznieku bara. Visu kolhoznieku zinashanai, jebkuras operacijas, kuras veic banka, tiek reglamentetas ar attiecigas valsts likumdoshanu, kuraa banka veic savu darbibu. Luk, kadel atbildibu par shadam komisijam jauznemas valstij.

S.
S.

Bet vai valsts var noteikt bankas cenrādi?

analizators
analizators

Izskatās, ka Tu ar savām 7 klasēm gribi citiem mācīt, kas ir pareizi un kas nav…

Mamma
Mamma

Lai nu kā būtu ar bankas procentiem, likumiem, nodokļiem utt.,bet tas, kas mani šajā rakstā satracināja, ir raudāšana par to,ka apzagts ta’ ir DIVGADNIEKS,kas -mazais-uķiķuķi-mīlulītis- veselu gadu ir krājis naudiņu!!! Malacītis!-sāka krāt gada vecumā! Mēģinu vizualizēt,kā omes,opji,tantes un onkuļi mazajam iešķiebj kādu ´kapeiciņ´…un tad kāds nieks paliek pāri neiztērèts par končām(kādas končas gada vecumā?!?!) Ak, jā-un ja, ja māmiņai būtu izdevusies naudas maiņa pēc viņas izsapņotā scenārija,tad viņa laimīgi un harmoniski būtu vedusi savu mazuli,.lai viņš iegâdātos,ko sirds vēlas!!!! Mammuci, atjēdzies!-Tavam bērnam ir DIVI (2)!!!! gadi! Par Tavu kreņķi viņš/viņa ,visticamāk, iepukšķināja pamperī un kārām acīm skatījās uz tuvumā stāvošo… lasīt vēl »

:)
:)

Cepums par šo komentāru! :)

Mamma
Mamma

Paldies! Mani Tavs cepumiņš iepriecināja :-)

Anonīms
Anonīms

Tas divgadnieks noteikti gudraks par tevi..

Mamma
Mamma

Anonīms, pamato savu apgalvojumu. Man ir interesanti. Vai Tev šobrīd ir 2gadus vecs bērns ? Vai varbūt ir bijis 2gadnieks,kas jau izaudzis… Tādā gadījumā pamēģini atcerēties un noraksturo 2gadnieka prasmes un intereses.

ome
ome

Tas ir pilnīgi normāli,ka piederīgie kādam mērķim krājkasītēs saviem bērniem vai mazbērniem pamazām krāj naudiņu…Un tā dara ļoti daudzi un nav tur ko acis bolīt…Visi normāli vecāki un ģimenes locekļi saviem bērniem svētkos pērk dāvanas….un bieži tiek izmantots krājkasītēs sakrātais…..
Es jau diezgan sen esmu pamanījusi,ka apkalpojošajā sfērā darbinieku līmenis kļūst
zemāks….

Mamma
Mamma

Pilnīgi pareizi,Ome, piederīgie vai vecāki krāj bérniņam naudiņu, bet DIVGADNIEKS pats apzināti naudu nekrāj. Jā, un pērk arī dāvanas. Bet ne jau DIVGADNIEKS pats pērk. Es acis nebolu es tikai jūtu īdzi mazajam-viņam šajā vecumā ir pavisam citas prioritātes.

Fāters
Fāters

Lieliski. Man arī 2gadnieks krāj naudu, kad pēc algas ielieku viņa krājkasītē :D

Ha
Ha

Nakamais raksts kundzītei būs – LAIMA manam bērnam nozaga 8 eur par končām!
Domājiet ko rakstat.

ho....
ho....

Nekas nepareizs nav uzrakstīts….par to liecina darbinieka atvainošanās un kādas naudas summas atgriešana…..

via
via

Kāpēc šis stulbums tiek tiražēts atkal un atkal?
Kāda velna pēc Swedbank tagad sola atmaksāt pēc cenrāža iekasētos tarifus? Kāpēc jūs dziedat līdzi šim stulbumam? vai atmaksāsiet arī citiem, kuriem tos iekasējāt?

Vai šī māmiņa tagad arī atmaksās visu nodokļus valstij, ko viņa, kā pati atzīstas, nav samaksājusi un netaisās maksāt?

daisy
daisy

Tad, kad šajā valstī par nodokļu nemaksāšanu sāks likt cietumā, kā tas ar latviešiem jau ir gadījies Skandināvijā, tad neviens te vairs nepīkstēs un neuzbruks valstij par to, ka kaut kāda privāta banka šo aplaupījusi – bankas tā dara jau gadsimtiem ilgi, ja nezinājāt. Ne jau velti Lielās Depresijas laikā banku aplaupītāji bija tautas varoņi :D Kā jau Swedbank teica – vajadzēja iet uz Latvijas bankas kasi – tur nekādas komisijas, bet slinkums taču aizvilkties līdz turienei, vai ne?

ho....
ho....

Pakalpojumu izcenojumiem jābūt adekvātiem….

Guncha
Guncha

Cietumā baro par velti.

Anonīms
Anonīms

Tādēļ, ka Swedbank tūp reputācija, darbinieks nebija informējis.

daisy Anonīmajam
daisy Anonīmajam

Kāpēc jāinformē? Vai Swedbank darbiniekam būtu jāsūta klienti uz Nordea tāpēc, ka tur lētāk? Izvēlēties lētāko pakalpojumu ir paša klienta ziņā. Bet tādi analfabēti kā šī sieviete neko daudz noteikti nepelna, tāpēc droši var nemaksāt nodokļus, vienīgi tagad vajadzētu nogriezt pieeju jebkādiem medicīnas pakalpojumiem un bērnudārziem. Lai brauc un pamēģina nodokļus nesamaksāt Īrijā vai Anglijā :DDD

Andis
Andis

Šadus rakstus dienā es vārētu desmitiem sarakstīt. Piemēram manam bērnam Arena Rīga vakar nozaga par vienu pirkumu1.65 EUR , jo nopirku minerālūdeni pa 2 EUR, kas veikala maksā 0.35 EUR. Un ta visu dienu varētu rakstīt. Kāds sakars bankas izcenojumiem ar Latvijas valsti.

MMMM
MMMM

Kāpēc vispār autorei jāiet uz banku mainīt monētas pret “skaidru naudu”? Monētas arī ir “skaidra nauda”… Diezgan dīvains raksts.

AAA
AAA

Tamdēl, ka monētās veikalos lielākas summas ņem negribīgi vai neņem nemaz

hugo
hugo

AAA, lūdzu nosauc kaut vienu veikalu, kur tev ir atteikuši pirkumu dēļ monētām.

BBB
BBB

Kāds sakars? Ņem visos veikalos, nedrīgst neņemt. Māte duma, vaino valsti par zviedru bankas izcenojumiem, cerams otrs vecāks gudrāks un spēs ko bērnam iemācīt dzīvē.

Ref
Ref

Ko nozīmē neņem.. Pēc likuma viņiem jāņem!! Es vienreiz pirku preci pa 5 eiro un man bija visa summa tikai 1 un 2 centos…. Pārdevēja sašķēbās, jo nevis negrib ņemt, bet negrib skaitīt!!! B et nebija izvēles ņēma un skaitīja, jo esmu uzstājīga…

Tāpat bērns bija sakrājis 4 eiro sīkajās naudā, pirka PRISMA minūtes skaitijām naudu lai samaksāt, izveidojām rindu pei kases, bet samaksājām ar kapeikām!!!!!

kika
kika

jums laikam nav ko darīt ja krājat sīknaudu un pēc tam veikalos rindu veidojat kamēr skaita jūsu sakrāto. sajuta ka tas jums rada kaifu, uzstājīgā. uzstājiet sev nekrāt sīknaudu

Tipiski latvieši
Tipiski latvieši

“Es bērnam atdošu iztrūkstošo daļu no naudas, ko nemaksāšu šai zagļu bandai nodokļos.” … un tāpēc esam tur kur esam. Naivi un paštaisni, stulbi, un kad savu stulbumu aptver, tad ieslēdzas skauģis atriebējs. Valsts ir cilvēki. Turpini nemaksāt nodokļus, turpini cerēt uz blatiem un “savējiem”.

Kolaisaku
Kolaisaku

Varu piekrist un vēl emocionālās inteliģences trūkums…

Es
Es

2gadīgam bērnam dod naudu?

Krista
Krista

Principā lēts tvaika nolaišanas veids. Sporta zāle būtu dārgāka, psihoterapija vispār – terorakts.
Kuram gan vēl nav informācija, ka biznesa pamatmērķis ir gūt peļņu!!!

Kanis
Kanis

Vajag būt gudrākiem!! Man bija 200Ls monētās uzzinot komisiju par maiņu ,izvēlējos nopirkt dolārus…Ko atteikt man nevar!!Jo monēta arī ir maksāšanas līdzeklis.

Goga
Goga

Nu… Izskatās, ka šito aitiņu dzīvē apcirps vēl ne vienreiz vien un viņas operdziedātājas dotības dzirdēs daudzi. :)
Vismaz nebūtu lepojusies ar to, ka nezina, kā bankas darbojas. Būtu vēl uz kazino aizgājusi ar savu cūciņu.
Un jā – ja banka viņu “apkrāpa”, tad tagad vajadzētu apkrāpt par tādu pašu summu valsti vai vienkārši nozagt kaimiņam četras zaptes burkas. :)

Udox
Udox

Sīko santīmus pats samainu uz lielāku naudu un parasti noziedoju kādā no ziedojumu kastītēm. Ļoti labi apzinos, kāds būtu rezultāts, ja es ar to naudiņu aizietu uz banku. Jā, tāda ir mūsdienu realitāte.

Inga
Inga

Zināmā mērā var piekrist autorei, jo bankas darbinieki jau naudu neskaita ar rokām, to dara noteikta monētu skaitīšanas mašīna, kas varbūt elektrību patērēja 0.02 euro. Turklā šāda situācija ir visās bankās, vajag tikai paskatīties banku cenrādi. Atceros, kā pati bērnu iekrātos santīmiņus pa maisiņiem dalīju, kad mainījās valūta un zinot, ka bankā vairāk atdošu nekā saņemšu, ar saviem maisiņiem un viensantīmniekiem norēķinājos veikalā.Protams var vainot valsti, bet tie kas veic komercdarbību veic to savās interesēs un valstij atvēlētais nodoklis ir tikai bonuss, ko jūs saņemat, kad izmantojat kādu pakalpojumu… Valsts nosaka nodokli, tā lai tā var eksistēt, bet mēs esam… lasīt vēl »

Zilonis
Zilonis

Nu pa lielam ar 21 EUR krājkassē nav jāiet uz banku :D Procents ta ir uzlikts normalajām naudām, tas iekļauj arī Jusu centus. Taka, ko lai dara. Banka ir bizness, biznesa pamatlikums ir pelnit un jo vairak jo labak protams lielakoties tas tiek darits uz mulkigu cilveku pamata.

Ko lai dara, vajadeja vecakiem izmainit mazajam uz lielalu nau lai shis sev rimchika noperk manu bernu nodala.

nu ja
nu ja

stulbi, protams, ka tāda komisija. bet sieviete privātu iestādi jauc ar valsti

Daina
Daina

Nu par to ka bankas ņem % par to jau manuprāt ir runāts un runāts, es aiznesu 100 Latus viss bija monētās un Latvijas Banku un man nevienu santīmu par pārskaitījumu nepaņema, un iedeva naudu skaidrā, tik lielākā banknotē.
Esiet gudri un ziniet kur iet! Jo kad būs aitas kuras cirpt – būs arī cirpēji.

nu
nu

aaak dievs, tikai dēļ tās autores dēļ mēs esam banānu republika, jo gan jau ka sāka kko bankā psihot un ārdīties.. šitie visi bauri, kas sūdzās par kaut ko vnk nezin kas ir abpusēja cieņa un komunikācija…. tak vnk vareja arī pati vai pats bērns saskaitīt naudu un sadalīt pa eiro un samainīt kaut vai aptiekās, kur būs priecīgi par to, veikalos, pastā, visur!! saņematies cilvēki, šo vietu sauc par banānu republiku tikai tapēc, ka pilns ar mērkaķiem, kas nemāk civilizēti uzvesties, bet tikai sūdzēties un trakot…..

kiks
kiks

+100

Jānis
Jānis

Vai esmu pareizi sapratis – Swedbank ir Latvijas valsts banka un bankas komisijas aiziet nodokļu budžetā? Ja ne, tad tomēr kāda ir Latvijas valsts atbildība šajā darījumā, lai tā gānītos?

Līga
Līga

Ģeniāli.

Zveers
Zveers

Man taads pats jautaajums radaas. Intelekts kundzei kaa gliemim. Un divgadniekam ne silts ne auksts par materiaalajaam veertiibaam. (atvainojos par garumziimju truukumu)

analizators
analizators

Interneta tumšā puse- katra pamuļķe var savu infantilismu un naidu izplatīt globāli, salīdzinājumā ar laiku pirms interneta, kad tādai vispār izteikties nedotu…

tt
tt

Nepaarspraagsti no augstpraatiibas. Paziistu shitaadus – tik vien kaa mugurkaulaa smadzenes vien ir.

Swedbank
Swedbank

Mums ir ļoti žēl, ka nezinājām, ka filiālē saņemtās monētas ir bērna krājkasītē sakrātā nauda. Un atvainojamies, ka mūsu darbinieks neizskaidroja situāciju un nepiedāvāja alternatīvus risinājumus – iztērēt naudu tādā pat veidā, kādā tā sakrāta (izdarot pirkumu ar skaidro naudu) vai iespēju maksimāli samainīt monētas pret papīra naudu Latvijas bankas kasē, kur tas ir bez maksas. Jo skaidras naudas, sevišķi monētu, apstrādes un darījumu pašizmaksa ir augsta un tāpēc tai visās komercbankās, tai skaitā Swedbank, tiek piemērota atbilstoša komisijas maksa.
Esam privāti sazinājušies ar klienti un atvainojušies par notikušo starpgadījumu, kā arī atgriezīsim viņai par pakalpojumu ieturēto komisijas maksu.

Phe
Phe

Jāuztaisa autorei sava banka. Un jāsniedz pakalpojums bērniem monētu maiņai par velti. Uzdāvinot vēl mazulim kādu sezonālu dāvaniņu. Tas ir īzī. Pamatkapitāls, FKTK atļauja, telpas, monētu skaitāmā mašīna, viltojumu atpazīšanas funkcija, apsardze, signalizācija, inkasācija, seifi, centrālā kase, naudas saiņošanas maisi un plombas. algas, nodokļi, bišķi grāmatvedība, vēl zviedru akcionāram maķenīt. Īzī, nu kas te būs!

aa
aa

ej d-rst paargudraa zoss/ zosteevin

zipo
zipo

nudien, man prieks par jums visiem. es ar nostrādājis 30 gadus,, protams valsts dubultajā grāmatvedībā. + padomju gadi, pensijas necik.. atbalstu visu kas ir nozagts no valsts , cigaretes un šnabis vispirms,, laupītāju valstij ar cūkkopjiem priekšgalā ,, figu,, f….

Debestiņa
Debestiņa

Liela brēka, maza vilna… Bet būtu jau skaistāk bijis, ja Swedbank darbinieks uzreiz brīdinātu, ka pēc bankas cenrāža sanāk šādas komisijas maksas. Es pati esmu strādājusi bankā, ar klientiem, un zinu, ka var arī citādāk. :) Klients nezina un viņam arī nevajag zināt visu cenrādi no galvas. Mammītei, visticamāk, bēdas jau kaudzē sakrājušās, un šis tikai pēdējais sarūgtinājums. Žēl.

♂

raksta autoram ieteiktu nejaukt visu vienā putrā. valsti, privāto sektoru, bankas utml… ja gribi protestēt pret bankām, ko šajā gadījumā saprotu un atbalstu, prasi darba devējam, lai maksā naudu skaidrā (darbiniekam ir tādas tiesības), atsakies no norēķinu kartēm.. tas būtu lieliski.. kā arī neņem kredītus :)
bet par valsti – nu beidz… emocijas noplaks un sapratīsi, ka tik slikti nemaz nav.. nodokļi ir jāmaksā :)

Promo
Promo

Kāds privātas Zviedrijas bankas naudas mainīšanas politikai sakars ar Latvijas valsti?
Latvijas Bankā uz Valdemāra ielas maina bez komisijas, tur gan maina tikai 200 monētas dienā, bet tāpat. Rindu gandrīz nekad nav un apsargi ir laipni, ja kaut ko nesapratīs, visu paskaidros.

Jana
Jana

Un kāpēc gan laupīšana par monētu pieņemšanu? Inkasatoriem,kas tās monētas pēc tam stieps, algas ir jāmaksā.kasiereim,kas viņas atkal pārskaitīs(tas nekas ka to darīs mašīnas, bet kādam jau tās monētas tajā mašīnā arī jāielaiž) arī jāmaksā.

♂

nu beidz – tik daudz, ja prasa par komisiju, tad es personīgi esmu gatavs atvērt savu sīcenes maiņas punktu

kristine
kristine

cūku valsts! !!!

i.k
i.k

Latvijas Bankā to sīceni var samainīt bez komisijas, vai arī pat simbolisku samaksu. Tālāk naudu uzzskaitīt uz kontu caur bankomātu bez skaidras naudas komisiju. Un par to uzrakstu passē nevajadzēja tā. Uzraksts pasē neliecina, ka esi gudrs, stulbs, vai nelaimīgs. Tas apliecina tavu piederību pie šīs valsts.

sintija
sintija

Diemžēl mazajiem tirgotājiem, kam ir mazie veikali un protams daudz skaidras naudas, tā ir ikdiena, un tad jādomā, kā šo problēmu risināt, jo preču piegādātāji arī grib naudu uz kartes nevis skaidrā!

Danonīms
Danonīms

Ikdienā mazie monētas iet mainīt uz Latvijas banku bez komisijas ;)

Labais
Labais

Žēl meitenes kurai tik stulba, neirotiska un turklāt nepatriotiska mamma. Lai aiziet uz kādu mīļās un jaukās Anglijas bankas iestādi ar šādu pat vēlmi..

Oi
Oi

meita sakraja £290 monetas-aizgajam, samainijam, sanemam atpakal papira naudu, nekadas komisijas. Pavisam vienkarsi

hmmm....
hmmm....

Bet ta jau nav Latvija…..tape tik vnk

sco
sco

Kaut kāda ar prātu apdalītā. “Es neprasu šai valstij pabalstus, es necīnos par katru centu, bet atdot to, ko esmu godīgi nopelnījusi, es netaisos!” – tev valsts naudu neatņēma, tu aizgāji uz privātu iestādi, kur no tevis iekasēja pēc tarifiem. Veči arī nebrēc, kad striptīza klubā šos apskaita, ko pie sievas var dabūt par velti. Ja nav smadzeņu, tad nav, bet nevajag valsti vainot.

Jo
Jo

Muļķība un žults. Žēl mazulītes, ka mamma tik sarūgusi.

Ansis
Ansis

Vispār Puaro jūs sākat iet uz banānu republiku. Šis raksts būtu apkaunojums pat privātajai dzīvei, bet Jums vispār…

Ansis
Ansis

Un ko tā histēriķe psiho? Varbūt vispirms uzzināt, un tad darīt, nevis kā banānu republikas karaliene slāj, pa malām neskatās.

Saule
Saule

Un tas, kurš te runāja par Lemvergu, lai noskatās jaunāko interviju, ko Lembergs sniedz telekanālamc ” Rossija 1″, kur Lembergs latviešiem par Krievijas sankciju atbalstīšanu iesaka iet noslīcināties visiem Baltijas jūrā.

♂

iedo linku.. interesanti!

Saule
Saule

Ko Jūs tik tiešām te diršat, aklie! Kaimiņu valsīs ir arī aparāts, kurā var ielikt salasītās plastmasas pudeles un saņemt krietnu naudiņu!
Kas, Jūs tiešām nejūtat, kā cilvēku kompostrē jebkurā iestādē Latvijā?

Zaaa
Zaaa

Ja,tik vispirms kad viņi pērk tas pudeles veikalā samaksa arī par pudeļu maksu…ko pectam no aparāta atgust….taka tur neko pa velti neviens nedod…saņem atpakaļ to par ko jau esi samaksajis…

Pilsons
Pilsons

Man ir kauns,ka šī aprobežotā histēriķe pieder manai tautai! Varbūt, viņai bija sarkanās dienas?

Inese
Inese

Un pati vaininiece ir sapratusi kādu publicitāti, tagad zviedru bankai sagādājusi? Un es tiešām padomāju, ka kaut kas nopietns.. Kāda vella pēc divgadniekam naudu dot? Ai ai ai.. Mēs savai skolniecei arī ar sīceni Latvijā ražotu pufu pirkām, kas maksāja 37 Lati un atdevām visu summu tikai 1 un 2 santīma monētās… Nezināšana neatbrīvo no atbildības!

Agra R.
Agra R.

Un kāda vella pēc jāstiepj nauda uz banku? Tak veikalā varēja pa taisno norēķināties. Pārdevējas ne to vien redzējušas, gan jau nenoğībtu. Es ar pēc virsraksta padomāju – nu jooo kas tur noticis!!!! Izrādās – kārtējā kundzīte, kas visu nahaļavu grib!

v
v

Var taču slēgt kontu Swedbankā un ieteikt to darīt citiem! Neizmantot viņu kartes maksājumiem, ņemt visu naudu ārā skaidrā un minimiziēt visus viņu pakalpojumus…Vēlēt deputātus, kas mainīs banku likumu, lai būtu iespēja veidot Latvijas reģionālās bankas, tādas kā ir Vācijā, Luksemburgā un citur. Rezultātā atteikties no svešzemju banku pakalpojumiem principā.

Nika
Nika

Mainiju swedbanka saplestu 10 eiro banknoti, neko nevajadzeja skaitit uz kontu. Atdeva taja pasa minute uz rokam, jaunu un skaistu.

A
A

un pie reizes atteikties no tām amerikāņu džinsām un Milka šokolādes, kam mums vajag to svešzemju mantu..

SweeC
SweeC

izskatas ka autoram IQ ir kvadrātsakne no kurpju izmēra, tak tādi cenrāži bankas ir jau nez cik gadus, ja butu kaut nedaudz saprāta, samanijuse būtu pate savā makā un palēnam atbrīvojusies no sīknaudas norēķinoties pa ikdienas prezēm veikalos. protams, ja gribi extras un visu uz reiz pa to ir jamaksā, pa velti neviens mūsdienas neko nedos.

Dzonsis
Dzonsis

Vispar jau komenteetajiem taisniba.Cik var uzskatiit valsti par mammas pupu no kura var nemt cik grib un kad grib.Vainot visa kad vinam dzive neiet?Banka nav valtij piederosa kompanija.Ej mainit cita vieta.Normala prakse ir nemt ap 2-3 eur no tiem 21 eur bet nu Latvija mulko katrs kaa var!!

Anna
Anna

Tas tagad ir visiem jasaprot jo bija gadijums kuru domajams ir verts analizet starp rezidentiem. Andrejsalas tornis vel jo projam it un paliek tas pats.

nazis
nazis

Pričom te valsts? Aiziet uz komercbanku, bet vainīga valsts! Priekš kam ir Latvijas banka? Būtu tur aizgājusi un samainījusi bez nekādām komisijām. Bet bagāts (un stulbs) jau dara ka grib…

Žanets
Žanets

Piedošanu! Bet vai tad var aiziet uz valsts banku, vērt kontu, maksāt dzīvokli utt.
Atļauts to darīt tikai komercbankās.
Vēl bija Citadele, bet Eiropa to pavēlēja pārdot.
Kāpēc?

u w00t
u w00t

ja nemaldos, tad Latvijas bankā varēja bez nekādām komisijām mainīt naudu

zzzzzz
zzzzzz

Latvija ir BANĀNU REPUBLIKA :D tas ir fakts…to vien parāda VID ar to kā drāž tautu :D ko tur brīnīties :/ un proootams mūsu jaukās bankas :D

termits
termits

Drāž tautu mūsu ievēlētie pārstāvji, kuri raksta likumus, VID tikai tos izpilda.

Vilnis
Vilnis

meitenīt mīļo pabeidz vispirms vidusskolu vai vismaz pamatskolu (ar pozitīvām sekmēm) un tad raksti kaut ko nevis šādas muļķības…. kāds sakars ar to kad neesi iepazinusies ar privāta uzņēmuma pakalpojumu cenrādi un nodokļu maksāšanu? tieši pateicoties tādām aprobežotām aitām – LV arī tiek izzagta kad balso par tādiem lembjiem kas it kā zog bet padalās ar tautu un kārtību ieviešot. psc… loģika – tā vietā lai gaustos un ar termiatora seju drāmas taisītu sāc izglītoties un skaties tālāk par degungalu! kāds sakars ziemassvētkiem, bankas cenrādim un tavu kaunu par LV kopā ar tavām privātajām interesēm?… man ir kauns par tevi… lasīt vēl »

Znots
Znots

Labāk pats būtu iemācijies pareizi rakstīt pirms dirs otram virsū. Āzis :D :D :D

Tuk Tuk
Tuk Tuk

Pirmssvētku drudža laiks, cilvēki kļūst nervozi.
Es tik nespēju saprast, kapēc šis – pirmkārt absolūti muļķīgas rīcības un otrkārt galīga stulbuma dzītās sievietes izvemšanās(es atvainojos) pār latviešu nāciju, par ko es piemēram lepojos ka esmu latvietis- kapēc šis raksts ir pārpludinājis mēdijus un soc. tīklus- puaro.lv kurš nonāk facebook tad kaut kādā veidā delfi.lv un vēl un vēl.
Tak attopieties- zviedru bankas cenrādim nav nekādas saistības ar latvietību un jukušu divgadnieka mammu.

kredit
kredit

atrak tos swedus uz dzimteni

77
77

Kāds sakars valstij ar vienu privātu uzņēmumu?
Māmiņa bišķi sacepusies nevietā…

-A
-A

Jo problēma nav tikai Swed. Šis ir viens no entajiem piemēriem iekš Latvijas, kur pret Tevi, kā mēslu izturās.

Anna
Anna

Nu, nav tik traki.
Vajag pabraukāt pa pasauli vairāk un redzēt cik mums te tomēr ir labi.

Only NL
Only NL

Labi lv? Nu nedirs

Only Only
Only Only

Tieshaam nedirs :))

B
B

Tad paskaidro, kā ir iespējams piedāvāt pakalpojumu neprasot pretī par to samaksu?

elita
elita

piekritu

zelma
zelma

Tas ir absurds! Mātes nevižigums vai st%&$#?! Visiem pakalpojumiem ir maksa. Vai banka tagad visiem atgriezīs komisijas maksu visiem klientiem, kam ir bērni?! Ja es ar bērnu došos atpūsties uz ārzemēm un mainīšu valūtu, tad komisija nebūs, jo to naudu tērēs bērniņš?! Absurds ka banka lidz tadam līmenim varēja nokrist un reaģēt uz tādu nekaunīgu rīcību.

zelma
zelma

Vai šī gādīgā māmiņa ir gatva strādāt un atteikties no algas tāpat kā banka atsakās no komisijas maksām?

asd
asd

Uzraksti labāk rakstu, kur bērns gāja pa ceļu, pazaudēja 20 eur un Valsts neatmaksāja un kā viņš tagad raud un kā tu ienīsti šo Valsti, uz kuras zemes tika pazaudēti 20 eur.

Kristine
Kristine

Skaisti,es nebusu vairak sis bankas kliente .iesu un likvidesu kontu.!

A
A

galīgi dumja

Tiešām
Tiešām

Droši, neviens tevi neattur. :D

Ilga
Ilga

Kaimiņu valstīs monētas maina tādos pašos aparātos ,kur ar izdrukāto čeku ir jāiet uz kasi saņemt naudiņu.Un netiek zaudēts nekas.Ļoti žēl par sabojātajiem Ziemassvētkiem.

Uk
Uk

Kādas muļķības jaa citas valstis ar ir tādi aparāti bet viņi uzreiz novelk tieši tos pašus procentus ka visur citur lv un nevajag dirst ka tas ir tikai Latvijā. . Bet visā pasaulē jo katram vajag naudu nopelnit.

nu ja
nu ja

valsts banku jauc ar privātajām. arī Latvijas Bankā nekas nav jāmaksā

Janis
Janis

Vispar jau Zviedri viņu piečakarēja. Tas nozīmētu nelasīt Astrīdi Lingrēni bērniem vairs. Bet Rainis lai paliek. Sociāldemokrāts, tomēr.

Agris I.
Agris I.

Lai nebūtu pārpratumu, esmu absolūti apolistisks. Vienā teikumā manu attieksmi par kaimiņu (speciāli rakstu ar mazo burtu) un Lembergu (lai pašam Lembergam būtu skaidrs, runāju par Ventspils domes atstādināto priekšsēdētāju, kura pers.kods ir…) nav iespējam ietilpināt. Abi pietiekoši dažādi, bet kats pa savai modei vienlīdz pārstāv visus apvainotos un apbižotos un ar slikto valsti, valdību, ES, Swedbank un visu citu neapmierinātos… Štelles šajā gadījumā bija vairāk par Lembergu, jo kaimiņš pabļaus, padraudēs, bet pēc tam dosies mierīgi mājās iedzert, domādams, ka ko labu un vērtīgu neko nesaprotošajai latvju tautai devis (p.s. mazs respect no manas puses, ka uzmeta Reģionu Apvienību,… lasīt vēl »

Jurka
Jurka

Nesapratu kāpēc šī histēriskā būtne ar bērna cūciņu devās uz Swedbanku, bet nevis pa tiešo uz veikalu, lai iztērētu to līdz pēdējam centam bez komisijas.
Ka komisija monētu nodošanai bankās ir tīrā laupīšana, manuprāt katram daudzmaz informētam cilvēkam ir zināms. Bet kāds tam sakars ar viņas pasi un tautību?

Zaaa
Zaaa

Ej uz Latvijas Banku…tur monētas pieņem bez komisijas…

Latvietis
Latvietis

saprotu mammas saapi, bet tikai nesaprotu, kapec “man ir kauns buut par Latvieti” un uzsaukumu nemaksaat nodoklus ir saistiits ar kaut kaaadas zviedru bankas cenraadi? vai tas ka pase buutu ieraksts “jebkura tautiba”, kaut kas mainiitos ieejot kaut kaadas privatbankas filiaalee jebkuraa citaa valstii? tas laikam tagad ir moderni teikt – ka man ir kauns buut Latvietim pie jebkuram sadziviskam probleemaam, paraak biezi tas ir dzirdams visur…

A
A

precīzi manas domas.

Agris I.
Agris I.

Cilvēks jūtas apkrāpts, neko piebilst,ne atņemt… Bet… Pirmkārt, joprojām nav sapratis, ka vairs nedzīvo PSRS, jo jauc privātas iestādes ar valsts iestādēm. Otrkārt, nav iepazinies ar bankas procedūru, pirms attiecīgās operācijas veikšanas (jāatzīst, ka bankas, gan mēdz noņemt mistiskas komisijas arī cilvēkiem kuri ikdienā samērā bieži operē ar banku pakalpojumiem). Treškārt, nāk no laukiem un ir bez augstākās izglītības – četras reizes pārlasīju, bet tā arī nesapratu cik tad naudas bērnam gada laikā bija sadāvinājuši (kas nav ne labi, ne slikti, vnk. fakta konstatācija, tas noved pie tā, ka tieši šādi cilvēki balso par Artusu Kaimiņu un Aivara Lemberga finansētām… lasīt vēl »

Sandis
Sandis

Agra kungs, es nesapratu tavu iespraudumu par “Kaimiņa finansētām štellēm”? Neredzu nevienu sliktu lietu, ko viņš šobrīd veic/dara saeimā. Mana balss vēl par šo deputātu nav pazudusi… Un, jā, man ar bija dusma lasīt šo garo penteri. Ja cilvēks nav iepazinies ar swedbankas cenrādi un komisijas maksām, tad kāds sakars vainot valsti? Kad swedbanka ir bijusi valsts iestāde?