Stulbākā pasūtījuma slepkavība vēsturē: “darbiņu” viens otram deleģē pieci killeri, bet nonāvējamais paliek dzīvs

cietums

Ķīnā kāds uzņēmējs nolīga slepkavu, lai reizi par visām reizēm atbrīvotos no kāda sava konkurenta. Pasūtījumu viens otram nodeva pieci slepkavas, bet nonāvējamais palika dzīvs.

Šī gada 18.oktobrī Naņdzjinas (Ķīnā) apgabaltiesa notiesāja sešus apsūdzētos par vietējā uzņēmēja slepkavības mēģinājumu. Iespējams, tas nebūtu nekas ārkārtējs, ja ne fakts, ka šī visticamāk bija visu laiku visstulbākā pasūtījuma slepkavība.

Viss sākās 2013.gadā, kad nekustamā īpašuma darījumu firmas īpašnieks Tans Juhuejs (Tan Youhui) nolīga slepkavu, lai reizi par visām reizēm atbrīvotos no sava konkurenta Veja (Wei).

Bija domāts, ka nolīgtais killers Sī Guaņgaņs (Xi Guangan) pats veiks slepkavību, par to viņš saņēma honorāru 2 miljonus juaņu (apmēram 253 248 EUR). Taču slepkava nolēma savas rokas nesmērēt, pusi saņemtās naudas paturēja sev, bet par atlikušo naudu nolīga citu pasūtījuma slepkavu ― Mo Tjaņsjanu (Mo Tianxiang).

Nezināmu iemeslu dēļ arī otrais killers nolēma pats neķēpāties un par 270 tūkstošiem juaņu nolīga trešo slepkavu.

Tomēr arī trešais nolēma neuzņemties atbildību par cilvēka nonāvēšanu un nodeva stafeti tālāk ceturtajam kolēģim. Samaksa par slepkavību tobrīd jau bija sarukusi līdz 200 000 juaņu.

Savukārt ceturtais pasūtījuma slepkava par 100 000 juaņām nolīga piekto killeru Liņu Sjansi (Ling Xiansi).

Nedaudz apdomājies, Sjansi nolēma, ka 100 000 juaņu dēļ nav vērts smērēt rokas un izdomāja veidu, kā izkļūt no situācijas. Sjansi sazinājās ar potenciālo upuri un piedāvāja viņam notēlot savu nāvi. Uzņēmējs piekrita un kādu laiku slēpās Šanhajā, tomēr pēc gada atgriezās un taisnā ceļā devās uz policiju. Sākumā policijas darbinieki viņa dīvainajam stāstam neticēja, tomēr izmeklēšanu uzsāka. Rezultātā visa noziedzīgā “ķēdīte” tika aizturēta.

Un tā nu šī gada 18.oktobrī tiesa lēma piespriest slepkavības pasūtītājam – uzņēmējam 5 gadu cietumsodu, pirmajam pasūtījuma slepkavam — 3,5 gadus, otrajam un trešajam —  3 gadus un 3 mēnešus katram, ceturtajam — 3 gadus aiz restēm, savukārt piektajam killeram būs jāizcieš 2 gadu un 7 mēnešu ilgs cietumsods.

Avots: jqknews.com

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
bregs
bregs

par ko piektajam?