Stendzenieks: Bordāns personīgi pavēlēja izņemt kondicionieri no Lemberga cietuma kameras viskarstākajā vasarā Latvijas vēsturē

Reklāmas speciālists Ēriks Stendzenieks mikroblogošanas vietnē Twitter apgalvo: “Pēc man pieejamās informācijas, tieslietu ministrs Bordāns šovasar – viskarstākajā vasarā Latvijas vēsturē – personīgi piezvanīja cietuma pārvaldniekam un pavēlēja izņemt kondicionieri no Aivara kameras. Un tā jau ir necilvēcība un 100% ļaunums”.

Diskusija raisījusies pie ziņas par bijušā Ventspils mēra Aivara Lemberga inficēšanos ar Covid-19 Centrālcietumā, par ko jau rakstījām. Šodien aģentūra LETA ziņo, ka  Aivars Lembergs piektdien pārvests uz Latvijas cietumu slimnīcu Olainē un ievietots Covid-19 slimniekiem paredzētajā nodaļā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


20
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
antons
antons

Uz lietu neattiecas: uzvārds Bordāns sākotnēji bija jāizrunā Buordāns, no vārda buorda. Hihihihī.

antons
antons

Te. mīlīši, man nav kaut kas skaidrs. Vai kondicionieris tiešām ir kas obligāts? Man, pārsvarā lauku darbus strādājošam, tikai tagad pirmspensijā karstums sāk likties apgrūtinošs. Vēl pirms pāris gadiem Vācijā +34 grādos 2 mēnešus rāvāmies, taisnība, tas bija iekštelpās. Un cilvēki, kuri braukā ar jaunākajiem traktoriem, sūdzas par saaukstēšanos no kondicionieri

em

Valdis
Valdis

Anton……Tu normāls neesi…..Tumsonis!

Feiss
Feiss

Kāpēc Tieslietu ministram ir tāds dzīvniecisks naids , tā jau ir psihiska slimība ?

Fiziognome entuziaste
Fiziognome entuziaste

Ja tā ir taisnība, tad tas ir ļaunums….. kas ir grēks….. Es ejot uz valdības sēdi es [nemtu svēto ūdeni līdzi….tās acis pasaka visu….tāpat kā Pļūta žoklis….

Māris
Māris

Ja Latvija būtu civilizēta Eiropas valsts Bordānam būtu jāatkāpjas nu jau vismaz trešo reizi. Ar ko mūsu valdība un Saeima labāka par Lukašenko varu Baltkrievijā???? Vienīgi ASV drauģeļi, kas tēlo pasaules varenos, kam mūsu valdība zemu klanās un gatava pastrādāt jebkuru nelietību, kā dresēts suns pēc komandas. Nevajadzētu aizmirst, ka mums ir viena zeme, viena saule, viens mēness……..

PILSONIS
PILSONIS

PAREIZI- mums ir viena zeme, viena saule, viens mēness UN ABUS VIENĀ KAMERĀ. VIŅIEM BŪS PAR KO PARUNĀT- kā tautu varot.

Toļiks
Toļiks

Vai dies, multimiljonārs tak pieradis pie kondicioniera. Kā viņš dzīvos… Mani vecāki visu mūžu dzīvoja bez kondicionieriem tādu Lembergu dēļ.

fedja
fedja

Prasts dirsējs tu toļik…..

Fedja
Fedja

Bordān, kāpēc nozagi kondicionieri Lembergam?

Komentētājiem
Komentētājiem

Un tā arī neviens no jums nesaprata galveno… :) Tāpēc arī esam dirsā.

Bordža
Bordža

Jājautā kurš mēsls bija šo kondiķi vispār ielicis? Citiu zeku kamerām tak tādu nav. TAS IR CIETUMS, NEVIS VIESU NAMS! Pretējā gadījumā, cietums var daļēji zaudēt savu jēgu. Būtu jau nu likuši vienā kamerā ar citiem kolēģiem, lai nezaudē komunikabilitāti.

jautājums
jautājums

vai visiem ieslodzītajiem ir atsevišķas kameras ar ērtībām un kodicionieriem kā Lembergam?vai stendzenieks nav bijis mājās,kad kaunu dalīja?

Saulcerīte
Saulcerīte

Stendzenieka kungu gaida plašs aizstāvības darba lauks , kad Lembergs nonāks kopējā kamerā.

noriebies
noriebies

Stendzenieks bija ielīdis dziļi pakaļā mēslam šķēlem, tagad raud par lembergu vēl vienu mēslu , kas apzadzis Latviju. Lembergam jāsēž ilgi cietumā un nevajag raudāt par Latvijas izzadzējiem. Tas stendzinieks arī ir viens liels mēsls.

Komunists
Komunists

Biedrs Stendzenieks ir aizvainots, ka tik augstu reklāmas “korifeju”citas partijas vairs neņem pretī, Kalpojot Šķēlem, cik varēja noprast arī nesaņēma labu honorāru – šķēle skops ka bomžs, lai neiztērētu lieku kapeiku. Un tas radīja Stendzenieka rūgtumu. Grib “palīdzēt”citām partijām, viņu neatzīst, tāpat kā Kreitusi neatzīst. Viņi ir pazemoti. Bet tā ir sistēma – vecos kadrus ar pieredzi jaunie negrib, lai klausītu viņu pieredzei un padomiem, jaunie grib maut pa savam.

Pastāv smaga paaudzu aizvainotība, kas rada lielus zaudējumus.

motorhead 1916
motorhead 1916

Pilniigi piekriitu par Stendzenieku. Te gan Schlessera dibengals piemirsts. Par Lembergu cits staasts, tas veel taa iisti nav saacies…

Ojārs
Ojārs

Vai Padomijas laikā Lembergs tādas ērtības būtu dabūjis?

atbilde
atbilde

padomju okupācijas laikā lembim ļoti ātrā tempā būtu piespriests augstākais soda mērs,nošaujot.Toreiz jau par dažu tūkstošu rbļu piesavināšanos bija jāsēž vismaz 15 gadi.

Beņķe
Beņķe

Neparasti darba pienākumi tam, kurš grib sēdēt tieslietu ministra kreslā