Šoreiz „astoņkāja” taustekļi būs par īsu: „Meronigeitas” datubāze pārceļas uz Palau

meronigeita

Šoreiz valstiski kriminālā „astoņkāja” taustekļi būs par īsu, lai atkal mēģinātu liegt sabiedrībai iepazīšanos ar „Meronigeitas” datubāzi, – tā tagad pēc lasītāju ieteikuma ir pārcēlusies uz korumpētiem prokuroriem un tos korumpējušiem eksadvokātiem grūti aizsniedzamo Palau, un jaunā vietnes adrese ir https://www.meronigeita.pw/.

Šis unikālais materiāls – internetā jau iepriekš publiskota bijušā Šveices advokāta un „arestētās mantas glabātāja” Rudolfa Meroni, nu jau izbijušā ģenerālprokurora amata kandidāta Jura Jurisa un viņa mahināciju līdzzinātāju e-pasta sarakste pilnā apjomā – atklātībai tiesiskuma un sabiedrības interešu vārdā tika nodots pirms diviem mēnešiem.

Taču tas, ko sabiedrība varēja vērot pēc šīs datu bāzes publiskošanas, bija Latvijas „tiesībsargāšanas iestāžu” pārstāvju kategoriska nevēlēšanās beidzot ķerties pie šo materiālu izmeklēšanas, lai atbildīgie par grandiozo Latvijas valsts apzagšanu beidzot tiktu saukti pie atbildības.

Tā vietā tika runāts par iespējamiem viltojumiem un nomelnošanām, un prokuratūras pārstāvji roku rokā ar korumpētājiem savu enerģiju un resursus tērēja, lai liegtu sabiedrībai iepazīties iespēju ar šo datu bāzi un tajā atrodamo informāciju.

Pēc mēnesi ilgiem pūliņiem izdevās vispirms vietnes prokuratura.info, tad arī vietņu prokuratura.xyz un prokuraturahub.com (nesajauciet ar pornhub.com) nobloķēšanu, kā argumentu minot to, ka tās „izliekoties par valsts iestādi”.

Arī tad, kad datubāze tika pārcelta uz vietni meronigeita.info, tās bloķēšana tika panākta, domēnu apkalpošanas centram paziņojot, ka vietnē redzamais prokurora Jura Jurisa portrets un dolāru banknošu žūksnis liekot domāt par… LR Ģenerālprokuratūru.

Šajā situācijā sabiedrības interešu vārdā mums ir nācies pārcelt datubāzi uz vietni, līdz kurai korumpēto prokuroru un viņu korumpētāju rokām būs daudz grūtāk un sarežģītāk aizsniegties. Jaunā “Meronigeitas” datubāzes atrašanās vieta ir https://www.meronigeita.pw/ – domēns pieder Okeānijas valstij Palau, un Latvijas valstiskajiem korumpantiem nāksies pamatīgi nopūlēties, lai “pārmeklētu” visas aptuveni 250 šīs valsts salas.

Jau tuvākajās dienās jaunajā vietnē https://www.meronigeita.pw/ visa „Meronigeitas” datubāze būs pieejama arī jebkuram interesentam lejuplādējamā formā. Arī šajā jomā ir atrasts tehniskais risinājums, ar kuru krimināli valstiskā „astoņkāja” taustekļiem būs ļoti, ļoti grūti tikt galā.

Kā zināms, „Meronigeitas” afēras ietvaros ar Ģenerālprokuratūras un Satversmes aizsardzības biroja (SAB) ziņu, prokuratūras un SAB darbiniekiem tajā piedaloties un to organizējot kopīgi ar advokātiem no Latvijas un odiozo prokuratūras favorītu un lutekli Rudolfu Meroni, ir notikusi prokuratūras arestētās mantas pārrakstīšana uz šim Šveices advokātam pietuvinātām firmām, radot valstij zaudējumus vairāk nekā divsimt miljonu eiro vērtībā.

Tas ir fakts, kas redzams un zināms visiem, izņemot šajā afērā iesaistītajiem un tās piesedzējiem varas elitē. Nekāda ieinteresēta un objektīva izmeklēšana saistībā ar to tā arī nav tikusi veikta.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar