Sods no 50 līdz 1250 eiro – ierosinātas piecas lietas par vakcinācijas rindas apiešanu

Pavļuts vakcinējas

Šobrīd kopumā ir ierosinātas piecas lietas, kas saistītas ar vakcinācijas rindu apiešanu. Veselības inspekcijā skaidro, ka trijās no tām jau ir pieņemts lēmums: sods no 50 līdz 1250 eiro, vēsta portāls Jauns.lv.

Pirmā ir par personas iekļaušanu darbinieku sarakstā, kas nav iestādes darbinieks. Savukārt

otrā ir par uzņēmuma darbinieku vakcinēšanos laikā, kad tiem nebija atļauts vakcinēties.

Bet trešā ir par darbinieku iekļaušanu vakcinējamo darbinieku sarakstā, kas nav vakcinējamās grupas darbinieki.

Konkrētas iestādes, kurās fiksēti pārkāpumi, Veselības inspekcijā atturas atklāt, jo vēl iespējamas pārsūdzības.

Soda apmērs saistīts ar nodarījuma smagumu

Soda apmērs tiekot vērtēts atbilstoši nodarītajam epidemioloģiskās drošības apdraudējumam un piemērots gan juridiskām, gan arī fiziskām personām, skaidro inspekcijā. Atbildība ir darba devējiem, kas savus darbiniekus bija vakcinējuši laikā, kad tas nebija atļauts. Maksimālais sods šajā jomā ir virs 4000 eiro, taču no šiem trīs gadījumiem vismaz vienā situācijā ir noteikts 1250 eiro sods.

Cik neizlietotu vakcīnu šobrīd ir Latvijā?

Patlaban Latvijā ir 48 917 vakcinācijā esošu jeb vēl neizlietotu vakcīnu pret Covid-19 devu, kamēr vēl 21 918 devas ir rezervētas otrajai potei, liecina Veselības ministrijas uz 13.aprīļa valdības sēdi sagatavotā prezentācija, vēstīja aģentūra LETA.

Visvairāk, jeb kopumā 23 548 devu, no šīm patlaban neizlietotajām vakcīnām ir tieši “AstraZeneca”, savukārt vēl 8414 ir no ražotāja “Moderna”. Atlikušās 16 955 devas ir no ražotāja “Pfizer”/”BioNTech”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: jauns.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Aaaa!
Aaaa!

Jums trūkst cilvēku, kas fakcinējas un Jūs sodīsiet tos, kas to ļoti vēlas?! Jūs neesat mazliet dīvainīši?

Aaaa!
Aaaa!

Nopietni?!

Stienis
Stienis

Šis ir divtik nožēlojami: 1) tas, ka ir cilvēki, kuri tik ļoti grib ar sevi paeksperimentēt, ka pilnīgi ir gatavi apiet rindu, 2) tas, ka iestādes, kurām būtu jākalpo tautai (nevis kaut kādai valdībai) ir tik apreibušas, ka ar neredzētu degsmi ir gatavi sodīt paši savus tautas brāļus par kaut ko tik maznozīmīgu. Tas ir vāks! Šī valdība un tās rokaspuiši policija ir nolaidušies līdz kaut kādu bandītu līmenim. Nākamajās vēlēšanās šiem iz-dzimteņiem Saeima nespīd.

Skolnieciņš no svētbirzs
Skolnieciņš no svētbirzs

Год белого, металлического Быка начался довольно сложно и затруднительно. Начало 2021. года является довольно грустным. К сожалению, пандемия коронавируса продолжается. Хотя чрезвычайную ситуацию на территории Латвийской Республики уже отменили, но коронавирус некуда не делся, поэтому будем соблюдать все меры эпидемиологической безопасности. Чрезвычайную ситуацию в Латвии отменили 7. апреля 2021. года (источник информации: mfa.gov.lv/ru/konsulskaya-informaciya/ob-ob-yavlenii-chrezvychajnoj-situatsii-v-latvii). Коронавирус (Covid-19) по-прежнему является серьёзной угрозой нашему обществу. Для того чтобы преодолеть этот кризис, будем вакцинироваться от SARS-CoV-2 вируса. Спасем себя и свою страну! Спасем свою родину – Латвию! Используем этот шанс, который дали нам Латвийские Боги, ради спасения нашего родного государства! На вакцинацию можно записаться на… lasīt vēl »

Tādas tās lietas
Tādas tās lietas

Zirgam jāsmejas. faizer buljoniņam piekritēji…