Šlesers nesniedz komentārus “oligarhu lietā” un aicina izmeklēt, kādēļ Zatlers atlaida Saeimu

Šlesers Rīdzenes sarunas

Bijušais politiķis Ainārs Šlesers “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijā neatbildēja uz vairākiem deputātu jautājumiem par epizodēm žurnāla “Ir” publicētajās Šlesera sarunās. Viņš norādīja, ka piecus gadus par “oligarhu lietu” jau sniedzis paskaidrojumus Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam.

Savās atbildēs deputātiem Šlesers vairākkārt norādīja, ka lieta pret viņu ir izbeigta. Viņš aicināja komisiju pievērsties citiem, viņaprāt, svarīgākiem jautājumiem. Piemēram, kādēļ Valsts prezidents Valdis Zatlers atlaida Saeimu pēc tam, kad parlaments neatļāva veikt kratīšanu Šlesera dzīvesvietā.

“Šodien es nevēlos runāt par kaut kādām sarunām. Viss ir pārbaudīts. Nav atrasti ne Šlesera slēptie banku konti ārzemēs, ne kaut kādas ofšoru kompānijas. Nekas nav atrasts no tā, par ko Saeima tika informēta ar mērķi, lai Saeima tiktu atlaista.

Tā kā Saeima ir bijusi atlaista, ir jāsaprot, kas aiz tā visa stāv. Šodien vēlos vēlreiz pateikt, ka Saeimas atlaišanas iniciators ir bijušais prezidents Zatlers, un šo sarunu kaut kā es neesmu dzirdējis, ka būtu kāds izvērtējis. Man bija ne viena vien saruna ar Zatleru,” sacīja par oligarhu dēvētais bijušais politiķis.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar