Skolā, kur piekāva policistu, skolēns ierodas ar nazi un elektrošoku

skolnieks

Pirmdien, 27. novembrī, pulksten 10.54 pie Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieka, kurš nodrošināja sabiedrisko kārtību vienā no Brīvības gatves izglītības iestādēm, vērsās skolotāja. Viņa mācību laikā bija pamanījusi, ka vienam skolniekam līdzi ir elektrošoks un nazis, vēsta RPP lapa sociālajā vietnē Facebook.

Skola ir tā pati, kurā 15 gadus vecs skolēns piekāva Rīgas pašvaldības policijas darbinieku. Šis gan ir cits skolēns, izpētījis portāls TVNet.

Pārrunu laikā 15 gadus vecais skolnieks skaidrojis, ka nazi viņam iedevis draugs. Savukārt elektrošoka ierīci iegādājies pats.

Informācija nodota Valsts policijas darbiniekiem, kuri tobrīd atradās izglītības iestādē cita jautājuma risināšanā.

Sākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par speciālo līdzekļu aprites noteikumu pārkāpumu. Likums paredz, ka par šo pārkāpumu piespriež naudas sodu no 35 līdz 350 eiro, konfiscējot speciālo līdzekli vai bez konfiskācijas.

Kā jau vēstījām, pagājušajā nedēļā Rīgas sanatorijas pamatskolā piedzēries skolēns cietsirdīgi uzbruka Rīgas pašvaldības policijas darbiniekam, kurš uzraudzīja kārtību skolas apkaimē. Policists skolnieku mēģināja pastumt malā, taču agresīvi noskaņotais huligāns iesita kārtības sargam pa galvu un salauza degunu. Uz notiekošo noskatījās citi audzēkņi, gavilēja un kautiņu filmēja.

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar