Sanāks lētāk, jeb eksbaņķieris demonstrē, kā pareizi ietaupīt

vīns

Jau nezin kuru mēnesi ir iespējams sekot „Bagātie arī raud” seriālam iz dzīves, kur galvenajā lomā ir nu jau likvidējamās ABLV bankas lielakcionārs Oļegs Fiļs – vēl pērn viens no visbagātākajiem Latvijas cilvēkiem.

Pretēji daudziem „seriāla” sekotājiem, kuri publiski izsaka dažādus pārmetumus savu bijušo dzīvesbiedri visdažādākajos veidos vajājošajam eksbaņķierim, es esmu gluži citās domās. Manuprāt, Fiļa kungs uzskatāmi apliecina padomju latviešu seno sakāmvārdu – ja kapeiku netaupīsi, pie rubļa netiksi, portālā Pietiek raksta kāds lasītājs.

Tas patiešām bija pārliecinoši – smējos, vēderu turēdams, lasot to saimniecības inventāra sarakstu, kuru no bijušās dzīvesbiedres bija vēlējies atgūt Latvijas bagātākais cilvēks.

Es vēl varētu saprast, ka tad, kad jūtas pazudušas, saimniecisks multimiljonārs mēģina atprasīt bijušajai sievai visvisādas luksus mantas, kuras galu galā ir iespējams – ja tās ir pietiekami mazlietotas – uzdāvināt nākamajai simpātijai.

Tāpēc, lasot, kā Fiļa kungs vēlas atdabūt no bijušās sievas gan Porsche automašīnas, gan nez cik dārgas kaklarotas, auskarus un gredzenus, to varēja gluži labi izprast.

Tādai kaklarotai taču izlaiduma gads virsū nav rakstīts, var kārtīgi nomazgāt ar Fairy un dāvināt tālāk. Tāpat kā pat Vespas skuteri, kaut tas maksātu vien dažus tūkstošus.

Tomēr „seriāls iz dzīves” mums uzskatāmi apliecināja, ka miljonārs Fiļs ir nevis vienkārši saimniecisks cilvēks, bet gluži vai tāda Marta Stjuarte vai Kaucmindes mājsaimniecības skolas absolvents.

Vai jūs, piemēram, varētu sastādīt visa savas mājas iekārtojuma sarakstu – un nevis vienkāršu mēbeļu un elektrotehnikas sarakstu, bet detalizētu reģistru, kurā būtu uzskaitīti pat kastroļi un gludekļi, turklāt katram priekšmetam norādot arī cenu?

Tomēr nevarētu? Bet megabaņķieris un multimiljonārs Fiļs spēja, – netika aizmirsts ne gludeklis, katli, glāzes un vāzes, ne skaistuma galds un franču čuguna kastroļi.

Vai jūs par savu māju dīvānu spētu vajadzības gadījumā sastādīt šādu aprakstu? „Firmas Gervesoni Ghost 15, 2000(1400) x 960 (2440) x H800 mm, aud. cat.B (1000) Natural, (52%kokvilna, 48% Lins) Lino Bianco, eģes 1000 White CENA 3 941 eur + PVN…” Nespētu? Bet miljonārs spēja – un droši vien tieši tāpēc viņš arī bija multimiljonārs.

Ja par Fiļa kunga spēju taupīt katru kapeiciņu kādam pēc līdzšinējās sekošanas šim seriālam vēl varēja būt kādas šaubas, varu piemest vēl kādu faktiņu, ko šajās dienās pamanīju sociālajos tīklos.

Portālā Delfi varēja lasīt plašāku publikāciju par to, kā Fiļa kungs tālās un saulainās zemēs visādos veidos lutina savu jauno simpātiju – viņa vadītās bankas darbinieci, kura lutināšanas vārdā atteikusies no iepriekšējās ģimenes un nu bauda, ko Dieviņš (Fiļs) devis.

Cita starpā šajā publikācijā redzams arī kadrs no sociālā tīkla Instagram, kurā redzams, kā eksbaņķiera jaunā simpātija tiek lutināta kādā Abū Dabī kūrortā, kur sēž jūras un vienlaikus arī baseina malā ar pamatīgu šampanieša pudeli blakus.

Tas, kas šajā citādi ļoti ikdienišķajā Instagram kadrā piesaistīja manu uzmanību, bija tieši šampanieša pudele – uz tās etiķetes malas bija uzlīmēts kaut kas, kas vismaz man visvairāk atgādina Latvijas akcīzes marku.

Ja tas tiešām tā ir, tas tikai apliecina manu novērojumu, – tu nevari būt un palikt miljonārs, ja nemēģini ietaupīt katru kapeiciņu, kur vien tas iespējams. Ja šķiries, tad mēģini no sievas atdabūt pēdējo kastroli un „skaistuma galdu”, bet, ja lutini jauno simpātiju Abū Dabī kūrortā, „polšu” labāk paķer līdzi no mājām! Sanāks lētāk!

Izsakiet savu viedokli un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


15
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Rendering
Rendering

Kapeikas Pis#js

Anniņa
Anniņa

Kāpēc tiek apsmietas tiesības katram ar savu naudu darit to, grib? Kāpēc Fiļs nedrikšt dzert ar ko grib, kur grib un ko grib? Protams, tikai lūzeris, kas pats neko nav nopelnījis, var ieņirgt par to, ka kāds nevēlas par savu naudu pirktas lietas principa pēc atstāt sievietei, kas viņu izmantojusi. Šķiet, ka tā sieviete tieši uz to spekulēja, ka viņš kaunēsies no viņas atprasīt to, ko viņa saņēmusi kā sieva.
Fiļs viņai bija vīrietis uz laiku, kāpēc tad tik ļoti turas pie bijušā mantām?

stalins
stalins

No Liepnieka kunga puses tas protams ir ceeli-aizstaaveet savas sirdsdaamas materiaalaas intereses,nu gluzhi kaa taads Dons Kihots.Shii raksta buutiiba ir sekojosha .Bernaalas kundze ir alkoholikje(( un vinja kaa diplomeeta viinzine aizravaas ar daargu shampaanieshu iepirkshanu.Pa O.Filja naudu ,protams.Un tagad ,peec skirshanaas ,Filja kungs shos ceelos kolekcijas shampanieshus vienkaarshi strebj laukaa.Nu vai shitaadu cuuciibu var paciest?Nevar!

Jānis
Jānis

Apskatījos Instagram – Santa tiešām daudz dzer!!!!!

Kā bija paredzams
Kā bija paredzams

…uz pudeles uzlīmēts kaut kas, ko es nevaru saskatīt un tādēļ konkrēti nezinu, tomēr tas mani netraucē kaut ko safantazēt un pasniegt kā notikušu vēlamu faktu…

Neo
Neo

Smieklīgs tas Katroļu Fiļs ar savu sekretāri :)))

Zane
Zane

Tante- aizver labak savu profilu ludzu, izskaties pec piedzerushas zirga :( palietota :(

Zane
Zane

Jurgi, tu un tava tante – zagle un dzeraja, esat idioti! Likvide beidzot savu kaarpu uz sejas, mes sametisimies procedurai!

Neo
Neo

Jūs gan esat sirsnīgi – izksatās pienācis laiks nosūtīt Puaro stāstu par to kā Fiļs sev matus pieaudzēja. Mudaks smieklīgais :)))

Zane
Zane

Ahhaha un tantes ieliktajiem zobiem un alkoholismu ahahhahaha

stalins
stalins

aicinu buut pieklaajiigiem vienam pret otru.tas atmaksaajas.

Instagram
Instagram

Pag, pag…. štrunts ar Fiļu un viņa draudzeni – Santa Zāmuele ir atvērusi savu Instagramu profilu publiskai apskatei!!!!!!

Tagad mēs visi varam redzēt resno vīna dzērāju, bezdarbnieku un vairāku reižu bankrotu Davidu Alanu, par kuru pēc google meklēšanas, parādās raksti par krāpšanu sava uzņēmumā…..

Interesanti, cik maksa uzturēt šo dzērāju? Skaties @santabernahl

Jānis
Jānis

Apskatījos – tiešām daudz dzer Santa !

Anna
Anna

Tas neveiklais brīdis, kad tā centies izrādīties, bet tad izrādās, ka pat pudeli nevari atļauties viesnīcā “pa dārgo” nopirkt, bet stiep no mājām koferos :))) Vai tiešām ABLV noguldītāji var būt tik mierīgi kā viņiem visu laiku stāsta?

Rīta stienis
Rīta stienis

Es rēcu…!!! :D :D :D