Rimšēvičs: Neatkāpšos no Latvijas Bankas prezidenta amata, jo neesmu vainīgs

Rimšēvičs
Kukuļa izspiešanā un pieņemšanā aizdomās turētais Ilmārs Rimšēvičs negrasās atkāpties no Latvijas Bankas prezidenta amata. To viņš paziņoja pirmdien, 20. februārī, preses konferencē.
Latvijas Bankas prezidents atzina, ka pašreizējā situācija ir sarežģīta, iespējams, sarežģītākā viņa mūžā. “Esmu pieņēmis lēmumu, ka neatkāpšos no Latvijas Bankas prezidenta amata, jo neesmu vainīgs,” paziņoja Rimšēvičs.

“Esmu kļuvis par dažu komercbanku uzbrukuma mērķi,” preses konferencē paziņoja Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs.

Rimšēvičs apgalvoja, ka viņam ir izteikti skaidri “nogalināšanas, nošaušanas draudi”, par ko ir ziņots drošības iestādēm.

Viņš arī norādīja, ka dažu banku uzbrukuma mērķis ir izslēgt Latvijas Banku no tiesvedībām, kas sāksies ASV, kā arī piespiest Latvijas Banku pildīt komercbankas “ABLV Bank” izteiktos “apšaubāmos lūgumus par finansiālu atbalstu”. Rimšēvičs apgalvoja, ka “ABLV Bank” viņa vietā vēlas ielikt “paklausīgu” cilvēku.

Savukārt daļa citu banku vēloties izrēķināties par agrākiem “pāridarījumiem”. To vidū ir “Norvik banka”, par ko ir “skumjš stāsts”.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: ltv ziņas

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Alberts
Alberts

Rimšēvica skaidrojumi preses konfrencē neizklausās ticami, lai gan mēs vienmēr varam pieļaut kaut kādus brīnumus, ko mēs nevaram izskaidrot (piem. citplanētiešu iejaukšanos). Teorētiski sanāk tā: Rimšēvics ir pietiekami bagāts, lai sparīgi tiesātos ilgā laikā un maksimāli novilcinātu spriedumu līdzīgi Lembergam. Ja reiz nav atkāpies, tad taču laikam labā alga pienāksies tāpat un no tās atteikties nav izdevīgi. Atkāpties godaprāta dēļ varētu, ja pārējie elites un valdības pārstāvji vairumā varētu lepoties ar tādu ekstru kā godaprāts, bet mēs visi zinām, ka mūsu valži ir gana šmucīga publika. Tātad neredzu nekādas morālas tiesības kādam prasīt atkāpties godaprāta dēļ. Tāpat skaidrs, ka diez… lasīt vēl »