Rimšēvičs apsūdzības saista ar “Trasta bankas” vēlmi atriebties

Rimšēvičs

Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs pret viņu vērstās apsūdzības saista ar “Trasta komercbankas” vēlmi atriebties. To viņš sacīja intervijā raidījumam “De facto” tiešraidē, kuru translēja sociālais tīkls Facebook.

“Savas apsūdzības es saistu ar “Trasta komercbankas” atriebību, ka tai netika ļauts noturēties virs ūdens. Es gan to nekādi nevarēju ietekmēt,” teica Latvijas Bankas prezidents.

Viņš atgādināja, ka “Trasta komercbanka” tika slēgta 2016.gadā. Sīkāk gan skaidrot, vai un kad ticies ar kādām “Trasta komercbankas” amatpersonām, Rimšēvičs nevarēja. Viņš norādīja, ka parakstījies par šīs informācijas neizpaušanu.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
lauku vecis
lauku vecis

Esmu ar cilvēkiem dien dienā strādājis 50 gadus. Rimševiču apvaino VIENOTĪBAS VĒLĒTĀJU TIPS, LAI PALIELINĀTU REITINGU. Kā Čigāne , kura veda kontrabandu, Zatlers nēma slimnīcā naudu uttt!

Andris
Andris

Un tāpēc Latvijas Bankas prezidents aiz bēdām brauca un dzēra ar krievu augsta ranga vēlētājiem…vispirms padomā un tad raksti…

kate
kate

Tā bilde uzņemta 2010 gadā, kad Latvija draudzējās ar Krieviju. Un nekādu īpašu aizliegumu nebija apmeklēt Krieviju. Kādam ir ļoti liela velme iznīcināt Rimševiču un mūsu valdība paklausīgi seko visiem aizrobežu norādījumiem, jo paši nespēj pārvaldīt valsti!!!!

nazis
nazis

Vienotības vēlētāju tipam šis kumoss ir daudz par lielu. Te ir pamatīgs bizness ar gada peļņu 50-60 miljoni, ko pelnīja latviešu AB.LV banka apkalpojot krievu naudu. Šo banku vajadzēja nobīdīt malā, jo latviešiem neklājas tik daudz pelnīt. Vienīgais kavēklis bija Rimšēvičs – nošaut nedrīkst, bet mute jāaizbāž. Tas process ir sarežģīts un iesaistīto peļņas kāro dalībnieku daudz.