Rēzeknē pie veikala pastrādātās slepkavības iemesls varētu būt strīds par stāvvietu

slepkaviba rezekne
Ekrānuzņēmums

Valsts svētku priekšvakarā izraisījušās slepkavības Rēzeknē iemesls varētu būt bijis strīds par autostāvvietu pie pie būvmateriālu veikala, atsaucoties uz neoficiālu informāciju, ziņo TV3 raidījums Degpunktā.

Piektdien ap plkst.13.58 Valsts policija saņēma informāciju, ka Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 190A, pie būvniecības veikala raidīti vairāki šāvieni pret 1963.gadā dzimušu vīrieti, kurš notikuma vietā no gūtajiem ievainojumiem gāja bojā, pēc kā šāvējs pameta notikuma vietu ar automašīnu Volkswagen Touareg.

Nogalinātais ir kokrūpnieks un Ludzas novada pašvaldības deputāts Andris Ļubka, bet šāvējs – 1975. gadā dzimušais Igors Haits, vietējais uzņēmējs, kuru vēlāk aizturēja speciālās operācijas Slazdi ietvaros. Tāpat aizturēts viņa līdzdalībnieks.

Degpunktā rīcībā esošā informācija liecina, ka Ļubkas virzienā raidīti vismaz pieci šāvieni. Neoficālas ziņas liecina, ka uzņēmējs nošauts savas ģimenes – sievas un bērnu acu priekšā, bet iemesls esot bijis pavisam ikdienišķs. Vīrieši sastrīdējušies par automašīnu novietojumu veikala stāvvietā.

Policija neatklāja, vai šāvējs un upuris iepriekš bijuši pazīstami. Tāpat nav ziņots, vai atrasts slepkavības ierocis un vai Haitam bijusi tā nēsāšanas atļauja.

Uz karstām pēdām noķerot uzņēmēja slepkavu un līdzdalībnieku, Valsts policija demonstrējusi izcilu profesionalitāti, uzskata iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (JV).

Politiķis akcentēja, ka Valsts policijas darbinieki, uz karstām pēdām ne vien atklājot piektdien Rēzeknē notikušās slepkavības izpildītāju un nozieguma līdzdalībnieku, bet arī operatīvi abus aizturot, ir demonstrējuši izcilu profesionalitāti.

Viņš pateicas visiem Valsts policijas darbiniekiem, kuri bija iesaistīti un aktīvi līdzdarbojās īpašajā operācijā Rēzeknē. “Pilsētas iedzīvotāji var justies mierīgi, sabiedriskā kārtība tiek uzraudzīta un sargāta,” uzsvēra Kozlovskis.

Avots: TV3 raidījums “Degpunktā”

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Tiesnesis
Tiesnesis

Vainīga autostāvvieta, jo pārāk šaura. Ja divi auni noparkojās pēc noteikumiem, tad resnis netiek no auto ārā. Rezultātā apšaude. Vēl varētu notiesāt veikalu un būvvaldi, jo būvē un apstiprina tik šauras stāvvietas. Pants varētu būt par novešanu līdz slepkavībai.

jautājums
jautājums

Varēja kāds ko tuvāk par slepkavu Haitu uzrakstīt. Kas par keksu? Pēc fočenes neatgādina uzņēmēju, bet kaut kādu baņģugānu.

zemnieks
zemnieks

Rēzeknē laikam daudz idiotu, ka visu laiku ievēl vienu un to pašu pilsētas galvu.