Rebenoka kolēģi dubulto atlīdzību: 40 000 eiro – par slepkavības pasūtītājiem, 40 000 eiro – par izpildītājiem

Pāvels Rebenoks

Dubultota atlīdzība par Langstiņos nogalinātā advokāta Pāvela Rebenoka slepkavu un nozieguma pasūtītāju notveršanu, pavēstījis Rebenoka kolēģis, jurists Mārtiņš Krieķis.

Krieķis jau aizvadītajā svētdienā mikroblogošanas vietnē “Twitter” paziņoja, ka izsludinot par slepkavu atrašanu 20 000 eiro atlīdzību.

Tagad Krieķis pavēstījis, ka atlīdzību nolemts dubultot, proti, 40 000 eiro par izpildītājiem, un 40 000 eiro par pasūtītājiem. “Pāvela draugi un kolēģi garantē šīs summas izmaksu,” piebilda Krieķis.

Kopš sākotnējās atlīdzības izsludināšanas bijuši “smieklīgi mēģinājumi piešmaukt” ar informācijas došanu, taču ir bijuši cilvēki, kuri informāciju devuši par velti un, iespējams, šī informācija ir noderīga izmeklēšanai, skaidroja Krieķis.

Krieķis sola, ka informācijas sniedzējs netiks izpausts, jo viņš savus informācijas avotus neatklājot. Informācijas sniedzēji var vērsties Valsts policijā vai sazināties ar Krieķi.

Jurists gan pieļauj, ka šobrīd nozieguma izpildītāji jau vairs nav starp dzīvajiem, savukārt pasūtītājus šādās lietās varot izskaitļot, pielietojot elementāru loģiku.

Jau ziņots, ka naktī uz 20.septembri Langstiņos tika nogalināts zvērināts advokāts Rebenoks, bet viņa partneris Ingus Balandins ievainots.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Sēņotājs
Sēņotājs

Kaut kā neticās tās viņu garantijas. Pēc visas attieksmes valstī, kas redzēta no visādām iestādēm un augstām amatpersonām, neticās ka kāds tā beigās parastajam cilvēkam izmaksās kko. Un galu galā kāda interese parastajam cilvēkam, kad kāds no siles ir noņemts nost, kkur skriet irsu pušu plēst, liecināt,tērēt laiku.