Pie Teherānas nogāzusies Ukrainas pasažieru lidmašīna ar 176 cilvēkiem; izdzīvojušo nav

Irānā netālu no Teherānas Imama Homeini starptautiskās lidostas trešdien nogāzusies Ukrainas pasažieru lidmašīna ar 176 cilvēkiem, un atbilstoši provizoriskajai informācijai neviens no aviolainerī esošajiem cilvēkiem nav izdzīvojis, vēsta LTV Rīta Panorāma.

Lidmašīna izlidojusi no Teherānas lidostas, vēsta Irānas valsts telekanāls. Lidmašīna bijusi ceļā uz Kijevu, atsaucoties uz provizorisko informāciju, vēsta britu raidsabiedrība BBC.

Aviokompānijas “Ukrainian International Airlines” (UIA) “Boeing 737” lidmašīna avarējusi drīz pēc pacelšanās, ietriecoties zemē, vēsta “Isna”. Lidmašīnai esot bijušas tehniskas problēmas.

Tiek uzskatīts, ka avāriju izraisījušas mehāniskas problēmas, norādīja Irānas valsts telekanāls, tuvākas detaļas nesniedzot.

Ukrainas ziņu aģentūra “Ukrinform” vēsta, ka lidmašīnu pēc avārijas pārņēmušas liesmas.

Avārijas vietā strādā ugunsdzēsēju un glābēju vienības. Lidmašīnā atradās 167 pasažieri un deviņi apkalpes locekļi.

Atbilstoši provizoriskajai informācijai neviens pasažieris un apkalpes loceklis nav izdzīvojis, vēsta “Ukrinform”.

Lidmašīnas avārijas vietā uz dienvidrietumiem no Teherānas ieradušās izmeklētāju komandas, paziņoja civilās aviācijas pārstāvis sakariem ar presi Reza Džafarzade.

“Pēc izlidošanas no Imama Homeini starptautiskās lidostas tā nogāzās starp Parandu un Šahriaru,” sacīja Džafarzade. “Uz avārijas vietu pēc ziņu parādīšanās nosūtīta nacionālā aviācijas departamenta izmeklēšanas komanda.”

Nav skaidrs, vai incidents ir saistīts ar pašreizējo ASV un Irānas konfrontāciju, norāda BBC.

Ukrainas lidmašīnas avārija notikusi dažas stundas pēc tam, kad Irāna veica ballistisko raķešu triecienu divām bāzēm Irākā, kur izvietoti ASV karavīri, šādi atbildot uz Irānas ģenerāļa Kasema Soleimani nogalināšanu ASV gaisa spēku triecienā piektdien Irākā pie Bagdādes starptautiskās lidostas.

Foto: Planespotters.net

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar