Pedofiliem par bērna pavešanu netiklībā piespriež spaidu darbus

liepājas pedofilu

Liepājas tiesā nolasīts spriedums, ar kuru tēvs un dēls – Jevgeņijs Smirečanskis un Oļegs Smirečanskis – atzīti par vainīgiem par netiklu darbību izdarīšanu ar mazgadīgo pret viņas gribu. Tiesa Jevgeņiju Smirečanski sodīja ar piespiedu darbu uz 240 stundām un probācijas uzraudzību vienu gadu, bet Oļegu Smirečanski ar 200 stundu piespiedu darbu un probācijas uzraudzību. Abiem solidāri jāatmaksā valstij cietušajai izmaksātā kompensācija 1120 eiro, kā arī katram jāatmaksā valstij ar tiesāšanos un advokāta pakalpojumiem saistītie izdevumi – 201,97 eiro katram.

Notikumi, par kuriem ierosināta šī krimināllieta, norisinājās ilgstošā laika posmā – no 2009. gada līdz 2014. gada 27. februārim. Kad nekrietnās izdarības pret bērnu sākās, meitenītei bija tikai pieci gad, turklāt 48 gadus vecais Jevgēņijs bija tuvs viņas radinieks. Izmantojot savu autoritāti, vīrietis dažādos neķītros veidos apmierināja savu dzimumtieksmi, nosakot – ja meitenīte piekritīs viņa neķītrajām rīcībām, viņa drīkstēs skatīties multiplikācijas filmas. Vīrietis meitenītes priekšā atkailināja savu dzimumlocekli, lika viņai to aizskart un veica vēl veselu virkni netiklu darbību vairāku gadu garumā.

Ar līdzīgām darbībām nodarbojās arī Jevgēņija 22 gadus vecais dēls Oļegs. Viņš mazo meitenīti izmantoja laika posmā no 2011. gada līdz 2012. gadam precīzāk nenoskaidrotos datumos. Izmantojot cietušās bezpalīdzību, viņš veica ar to dažādas seksuāla rakstura darbības, tādējādi apmierinot savu dzimumtieksmi. Varmāka neņēma vērā ne meitenītes pretošanos, ne raudāšanu, bet savu darbību laikā ar roku aizspieda viņai muti un piedraudēja par notikušo nevienam nestāstīt.

Lai gan sākotnēji abi apsūdzētie savu vainu noliedza, tiesas sēdē abi pret sevi izvirzīto apsūdzību atzina, un līdz ar to lietu skatīja bez pierādījumu pārbaudes. Jevgēņijs un Oļegs abi ir liepājnieki, kas iepriekš nav krimināli sodīti un no policijas raksturoti samērā pozitīvi.

 

Avots: liepajniekiem.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
solaris
solaris

Prokurore Ligita Arāja ne pirmo reizi izceļas ar pilnīgi neadekvātu rīcību, veicot savus profesionālos pienākumus. Dies’ vien zina, kas viņas prātā notiek.
Bet tiesiskais nihilisms viņas darbā tomēr nebūtu iespējams, ja to neatbalstītu visa Liepājas prokuratūra ar Kurzemes tiesu apgabala virsprokuroru Andri Mikuļski priekšgalā. Kurzemes “juristi”, lai dies’ nogrābstās.

dfgs
dfgs

Tad nu salīdziniet šo sodu pret to, ko saņem cilvēks par ātruma pārsniegšanu vai par 0,1 promili virs atlautā! Tāds autobraucējs tiek ekonmomiski iznīcināts, sēž cietumā un spiests pamest valsti, bet reāls pedofils dzīvo tik tālāk! Kaut kas nav kārtībā ar mūsu likumiem!!

M?
M?

Piespiedu darbu, ne sabiedrisko. Sabiedriskos darbus piespriež nepilngadīgajiem.