Pēc teju gadu ilguša cīniņa un tiesāšanās valdība LU rektora amatā apstiprina Indriķi Muižnieku

Indriķis Muižnieks

Desmit mēnešus pēc Latvijas Universitātes (LU) rektora vēlēšanām Ministru kabinets ceturtdien lēma apstiprināt Indriķi Muižnieku LU rektora amatā.

Lēmumu par Muižnieka apstiprināšanu LU rektora amatā valdība pieņēma 26. martā neklātienes sēdē.

Rīkojuma projektu valdībā par Muižnieka apstiprināšanu iesniedza izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (Jaunā konservatīvā partija), un iebildumus neizteica neviens ministrs.

Atcerēsimies, ka tiesvedībā ar I.Muižnieku izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska par 9999 eiro nodokļu maksātāju naudas uzdeva noalgot privātus advokātus (par to lasiet ŠEIT).

Muižnieks atklāj, kādi ir viņa plāni un darāmo darbu saraksts

Šobrīd mana prioritāte ir iziet cauri jaunajiem izaicinājumiem un nodrošināt to, lai studijas un zinātniskā darbība turpinātos, cik kvalitatīvi vien iespējams ārkārtējās situācijas apstākļos, atzina Muižnieks.

Viņš atzina, ka ir ļoti gandarīts un priecīgs par valdības lēmumu, kā arī apņēmības pilns strādāt, kā bija iecerēts.

Muižnieks stāstīja, ka plānu un darāmo darbu viņam ir daudz, tomēr kā prioritāte pašlaik ir koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izaicinājumu pārvarēšana. Viņaprāt, šī ārkārtējā situācija, kas radusies no Covid-19 ļoti daudz iemācīs un, iespējams, atļaus rast jaunus, efektīvākus risinājumus, lai procesi veiktos labāk.

Tāpat viņš stāstīja, ka neraugoties uz Covid-19 ieviestajām korekcijām, universitātei ir gana daudz darba, piemēram, LU piecgades stratēģiju aktualizēšana, ka arī studiju programmas attīstības plāna turpināšana.

Muižnieks ziņoja, ka šogad jāakreditē vairākas nozīmīgas studiju programmu grupas, kā arī jālicencē jaunā pedagogu programma un virkne citas programmas, kuras top LU sadarbojoties ar citām augstskolām.

Vaicāts, kad viņš atsāks ieņemt LU rektora amatu, Muižnieks skaidroja, ka nākamajā darba dienā pēc rīkojuma izsludināšanas Latvijas Vēstnesī. “Vismaz tā bija ar augusta lēmumu,” norādīja amatā apstiprinātais LU rektors.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir jauna sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti  un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus. 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jaukais kalns blakus
Jaukais kalns blakus

Tad jau beidzot izslāpušie un izsalkušie vēderiņi būs atkal pie siles – jau sen trinas G. Rača, A. Ērglis, J. Stare. Cik tad var badināt? Laiks te visu pareizi sakārtot un atvērt Račas buduāru lietu saskaņošanai un komandu nodošanai izluzoram rektoram

zinītis
zinītis

cepuri var noņemt NOST

pasaules vārdi
pasaules vārdi

debesis tuvu un jūra līdz ceļiem
saule kā siļķe ar kartupeļiem
iedzersim tēju ar piparu mētrām……

ķēves dēls
ķēves dēls

neskati vīru no cepures

zinītis
zinītis

lai pietiek spēka cīņā ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izaicinājumu LIKVIDĒŠANU t.sk. tenkas,šantāžu,SKAUDĪBU

Muižniekam pa purnu
Muižniekam pa purnu

Pēc akadēmiķa tas tips neiskatās, drīzāk pēc dzērāja.

Priekulis
Priekulis

Lauksaimniecības akadēmijas filiāle Rīgā.

uzvārds
uzvārds

nu traki, ka LU joprojām vadīs tikai sarakstos esošie.

Čaba
Čaba

Labs darbiņš, kas padarīt… tikai kaut kā kā tā bezcerīgā Šuplinska kautrējas demisijas rakstu iesniegt Varbūt kāds var palīdzēt?

Kristaps Ziemelis
Kristaps Ziemelis

LU ir liberastu perēklos, kas indē jaunatni.