Pārdota māja, kurā tika nogalināts advokāts Rebenoks

Pāvels Rebenoks

Septembrī apritēs trīs gadi, kopš savās mājās Langstiņos tika nogalināts zvērināts advokāts Pāvels Rebenoks. Nu viņa mājās saimnieko kāds uzņēmējs no Gulbenes. 

Šonedēļ žurnāls “Privātā Dzīve” vēsta, ka par īpašuma jauno saimnieku kļuvis uzņēmējs no Gulbenes, kurš darbojas kokapstrādē un mazumtirdzniecībā.

Māju un 0,1602 hektārus zemes Langstiņos no SIA “Verdorff” viņš iegādājies par mazliet vairāk nekā 410 000 eiro. 

Iepriekš tika ziņots, ka māja ar kopējo platību 308,25 m2 un zemes platību 0,1602 ha tika tirgota par 460 tūkstošiem eiro.

Kā zināms, 2020. gadā, naktī uz 20. septembri, savās mājās tika nogalināts zvērināts advokāts Pāvels Rebenoks.

Saistībā ar notikušo slepkavību policijā sākts Kriminālprocess pēc krimināllikuma 117. panta – par slepkavību, ja tā saistīta ar laupīšanu. Policija gan aizvien neizslēdz arī iespēju, ka Rebenoka slepkavības motīvi varētu būt saistīti ar viņa profesionālo darbību, tomēr šī versija esot mazāk ticama.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Alfons
Alfons

Lai uzņēmējam saldi sapņi jaunajā mājā!