Par Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāju ievēlēts Viesturs Zeps, viņa vietnieks būs Rebenoks

Viesturs Zeps

Par Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāju ceturtdien ievēlēts Rīgas domes deputāts un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvis Viesturs Zeps (LA), par priekšsēdētāja vietnieku – ekonomikas ministra padomnieks Pāvels Rebenoks.

“Mans pienākums kā valdes priekšsēdētājam būs stiprināt un atbalstīt sadarbību un dialogu starp Rīgas brīvostu, pilsētu un rīdziniekiem,” pauda Zeps, kurš Rīgas brīvostas valdē tika iecelts 2019.gadā.

Savukārt Rebenoks, kurš arī Rīgas brīvostas valdē tika iecelts pērn, norādīja, ka Rīgas ostas konkurētspējas un pozīciju stiprināšana ir būtisks visas Latvijas ekonomikas stabilitātes un attīstības jautājums. “Sekmīgas un nepārtrauktas Rīgas brīvostas darbības nodrošināšana ir vitāli svarīga, to saredzu arī kā vienu no saviem kā valdes priekšsēdētāja vietnieka galvenajiem darba uzdevumiem,” viņš pauda.

Uzņēmuma valdē patlaban strādā četri Ministru kabineta iecelti pārstāvji, kurus virza ekonomikas, finanšu, satiksmes un vides ministri.

Finanšu ministrijas pārstāve ir Baiba Bāne, Satiksmes ministrijas – Andris Ozoliņš, Ekonomikas ministrijas – Rebenoks, bet VARAM – Zeps.

Rīgas osta pēc pārkrauto kravu apmēra un arī apkalpoto pasažieru skaita ir lielākā osta Latvijā.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar