Par kokaīna un marihuānas tirgošanu aiztur VUGD amatpersonu

VUGD

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizdomās par iesaistīšanos narkotisko vielu – kokaīna un marihuānas – nelikumīgā apritē 3. jūnijā aizturējis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonu un privātpersonu.

VUGD amatpersona ir atzīta par aizdomās turēto par narkotisko vielu – kokaīna un marihuānas – iegādāšanos, glabāšanu realizācijas nolūkā un realizāciju (Krimināllikuma 2531. panta pirmā daļa), savukārt viena privātpersona, kura iegādājās narkotiskās vielas no VUGD amatpersonas, šajā kriminālprocesā ir atzīta par aizdomās turēto noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kas paredzēts Krimināllikuma 253. panta pirmajā daļā, proti, par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu bez nolūka tās realizēt.

Sankcionētas kratīšanas laikā amatpersonas dzīvesvietā tika izņemtas narkotiskās vielas un vairāki simti eiro.

Aizdomās turētajām personām piemēroti drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, tai skaitā VUGD amatpersonai piemērots aizliegums ieņemt amatu.

IDB atgādina, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar