“Olainfarm” padomi turpmāk vadīs Elīnas Maliginas bijušais advokāts Pāvels Rebenoks

Rebenoks

Otrdien, 4. septembrī, zāļu ražotāja “Olainfarm” akcionāru sapulcē pieņēma lēmumu atcelt iepriekšējo uzņēmuma padomi, bet padomes priekšsēdētāja amatā ievēlēja advokātu Pāvelu Rebenoku.

Akcionāru sēdē pieņemts lēmums no padomes atsaukt tās priekšsēdētāju Ivaru Kalviņu, vietnieci Milanu Beļeviču un padomes locekli Ivaru Godmani. Viņu vietā par padomes priekšsēdētāju ievēlēts advokāts Pāvels Rebenoks, par vietnieci – Valērija Maligina mantojuma aizgādne Irina Maligina, par padomes locekļiem – Mārtiņš Krieķis, Daina Širlaka un Signe Baldere-Sildedze.

Krieķis aģentūrai LETA apstiprināja, ka šādas izmaiņas ir veiktas. Iepriekš Krieķis pārstāvēja Valērija Maligina atraitnes Elīnas Maliginas intereses. Jautāts, vai šādas izmaiņas padomē nerada interešu konfliktu, Krieķis norādīja, ka lieta, kurā viņš pārstāvējis Elīnas Maliginas intereses, ir izbeigta ar izlīgumu, attiecīgi tas vairs neradot interešu konfliktu.

“Turklāt man ir Elīnas Maliginas pilnvarojums turpmāk pārstāvēt Irinas Maliginas intereses,” sacīja Krieķis.

Padomes locekļu kopējais mēneša atalgojums noteikts 70 000 eiro apmērā.

“Jaunieceltā padome vienojusies, ka tās darbības prioritāte ir uzņēmuma ilgtspējīgas attīstītības nodrošināšana, paplašinot darbu jaunas produkcijas izstrādes segmentā, veicinot jaunu noieta tirgu apgūšanu un zāļu pieejamību gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Vienlaikus man kā akcionāru pārstāvei un tēva Valērija Maligina mantojuma aizgādnei svarīgs ir padomes uzstādījums turpināt kvalitatīvu un uz izaugsmi balstītu uzņēmuma darbību, nodrošināt tā attīstību un darīt visu iespējamo, lai tas joprojām būtu saistīts ar Maliginu vārdu,” paziņojumā norāda Irina Maligina.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar