„Olainfarm” atkal jaunas intrigas

Maligins

Katra nedēļa nes kaut ko jaunu saistībā ar farmācijas uzņēmumu Olainfarm un tā pašreizējo saimnieku intrigām, – plašākai sabiedrībai garām paslīdējis fakts, ka bijušā uzņēmuma īpašnieka Valērija Maligina šķirtene Signe Baldere-Sildedze nule anulējusi pilnvaras savai līdzšinējai īpašajai uzticības personai un „lietu kārtotājai” Sandrai Bluķei.

S. Bluķe plašāku publicitāti ieguva pagājušā gada rudenī, kad no amata negaidīti tika atcelta Olainfarm meitas uzņēmuma SIA OlainMed valdes priekšsēdētāja Viktorija Zefirova-Tačinska.

Kā pēcāk atstāstīja uzņēmuma darbinieki, Diamed ieradās trīs cilvēku komanda – S. Bluķe, kā arī viņas dēls Valters Bluķis un Jēkabs Zīle ar paziņojumu, ka valdes priekšsēdētāja „zaudējusi īpašnieku uzticību”. Nebija ne mazāko šaubu, ka viņi runā tieši V. Maligina šķirtenes un viņas Prudentia kompanjonu vārdā.

Uzņēmuma darbinieku vidū aizvien biežāk izskan viedoklis, ka pašreizējie „apsaimniekotāji” ir iecerējuši kompānijas meitasuzņēmumus par samazinātu cenu (piemēram, apmēram trešo daļu no patiesās tirgus vērtības) pārdot savām vai trešo personu SIA un pēc tam tos par normālu cenu pārdot tālāk.

Tas nozīmē, ka, ja īstenotos šī shēma, mantiniecēm tiktu sadalīta šī te trešā daļa, bet starpību no gala darījuma S. Baldere-Sildedze iebāztu kabatā, tā faktiski apkrāpjot arī savu meitu, kuras interesēs viņa it kā rīkojas.

Ņemot vērā ne tikai to, ka S. Baldere-Sildedze nupat ir atsaukusi visas pilnvaras savai īpašajai uzticības personai S. Bluķei, bet arī to, ka „lietu kārtotāja” kādu mēnesi nav darbā redzēta, izskatās, ka intrigas sit augstu vilni un tiek meklēti jauni „sabiedrotie”, jo viens zirneklis burkā jau apēsts.

Visticamākais, līdz ar to ir situsi stunda arī S. Bluķes dēla gaitām uzņēmumā.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kūma
Kūma

parastas zina’tniskā reiderisma blaknes…. bet padomes maki jau no tā nev cietīs Nav pamata satraukumam