Olafs Berķis apvieno spēkus ar Māri Martinsonu

Aivara Lemberga ilggadējais partneris un līdzgaitnieks, vēlāk Rudolfa Meroni kompanjons un partneris Olafs Berķis tagad nolēmis apvienot spēkus ar otru “jauno oligarhu” Māri Martinsonu.

Puses noslēgušas vienošanos, pēc kuras portālā “la.lv” būs iespēja piekļūt “Rīga TV 24”, laikraksta “Latvijas Avīze”, kā arī “Latvijas mediju” izdoto žurnālu materiāliem. “Latvijas mediji” skaidro, ka tas tiek darīts, jo arvien pieprasītāks ir dažādu veidu video saturs, kura veidošanā “Rīga TV 24” ir pieredze un tehniskās iespējas. Vienošanās finansiālā puse netiek komentēta.

AS “TV Latvija” īpašnieki šobrīd caur SIA “Ekis & Co-Positioning and Consulting” ir “Rīga TV 24” direktors Klāvs Kalniņš un programmu direktors Rūdolfs Ēķis. Iepriekš starp īpašniekiem bija arī uzņēmuma finanšu direktors, Klāva brālis Krists Kalniņš, kā arī Rūdolfa brālis Roberts Ēķis.

LTV raidījums “De facto” atzīmē, ka pirms pieciem gadiem finansējums “Rīga TV 24” attīstībai nācis no uzņēmuma, kas cieši saistīts ar vairākos kriminālprocesos iesaistīto uzņēmēju Māri Martinsonu, un “kuluāros skan arī versijas, ka jaunajam mediju darījumam klāt varētu būt stāvējis Martinsons”.

Berķis gan raidījumam Martinsona iesaisti darījumā noliedzis, lai arī pazīstami esot. “Nē, absolūti nē. Es esmu pilnīgi pārliecināts, ka tās ir… Ja kāds par to runā, tad tās ir baumas. Tas neatbilst patiesībai. (…) Man par to nekas nav zināms, un, cik es esmu dzirdējis arī no viņiem, tad Māris nav ticis pieminēts. Tas, ko viņi taisās darīt, es arī tur neredzu nekur, ka Mārim būtu vieta,” sacījis Berķis.

Proti, Berķa kungs kā ne pirmo reizi dzīvē izliekas, ka neko nezina ne par saviem partneriem, ne viņu darbību, viņi tīri nejauši ir sagadījušies vienā uzņēmumā, kas konsolidē spēkus.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Puaro.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Bijušais zemessargs
Bijušais zemessargs

Bandīti baltās apkaklītēs vienmēr sadarbojās.

Zane
Zane

Atdarina Lembergu un Škēli, tiem nekas labs no mediju projektiem nesanāca, liela skepse par šiem ar.

Buļba
Buļba

Fronte iztaisnojas, apdalītieatkal varēs burbuļot soctīklos

Anita
Anita

Privātās investīcijas, tas nav nekas slikts. Man patiktos, ja žurnālisti vairāk uzraudzītu valsts budžeta maku un to sargātu no blēžiem un zagļiem. Un vajadzētu sākt kampaņu pret OIK un pasteidzināt tā likvidēšanu, tas Latvijas budžetam, uzņēmējiem un visiem elektrības patērētājiem kopā atbrīvotu 500 eiro miljonus gadā.