Noslepkavotais advokāts Rebenoks testamentu neatstāja – kā tiks sadalīts mantojums?

Rebenoks

Nežēlīgi noslepkavotā Pāvela Rebenoka tuvs draugs, jurists Mārtiņš Krieķis izdevumam “Privātā Dzīve” atklājis, vai advokāts atstājis testamentu.

Rebenoks bija turīgs – amatpersonas deklarācija liecina, ka viņam piederēja vairāki īpašumi, trīs automašīnas, akcijas “Grindeks” un “Olainfarm”, kapitāla daļas veterinārajā klīnikā “Frančeska VET” un SIA Verdorff, skaidrās naudas uzkrājumi, kā arī uzkrājumi bankā, kopā sasniedzot aptuveni 200 000 eiro.

Kā žurnālam skaidro Krieķis, Rebenoks nebija uzrakstījis testamentu, tādēļ visa manta tiks sadalīta radiniekiem – vecākiem un brālim.

“Cik zinu, visas automašīnas piederēja Pāvelam, un tās attiecīgi tiek iekļautas mantojuma masā, kurā ir gan atsevišķi nekustamie īpašumi, gan finanšu līdzekļi,” skaidro Krieķis.

Savukārt māja Langstiņos, četri motocikli un, iespējams, vēl kādi īpašumi, kas iegādāti komercdarbības laikā, turpmāk būšot SIA Verdorff īpašums, kura īpašnieki bija Rebenoks un viņa tuvs draugs, kā arī uzbrukumā cietušais Ingus Balandins.

Atgādinām, ka saistībā ar notikušo slepkavību policijā sākts Kriminālprocess pēc krimināllikuma 117. panta – par slepkavību, ja tā saistīta ar laupīšanu. Policija gan aizvien neizslēdz arī iespēju, ka Rebenoka slepkavības motīvi varētu būt saistīti ar viņa profesionālo darbību, tomēr šī versija esot mazāk ticama. 

Tieslietu ministrs Sandis Ģirģens sabiedrībai lika būt pacietīgai un netraucēt strādāt policijai (ŠEIT plašāk).

Advokāta kolēģi izsludinājuši atlīdzību – 40 000 eur par slepkavības pasūtītājiem un tikpat daudz par izpildītājiem (ŠEIT plašāk).

Rebenoka tuvs draugs Ingus Balandins izdevumam pastāstīja, ar kādu nežēlību Pāvels tika noslepkavots (ŠEIT plašāk).

Savukārt laikraksts nāca klajā ar pagaidām policijas plašākai sabiedrībai neminētu slepkavības versiju – Rebenoku nogalināja narkotikas (ŠEIT plašāk) un apstākli, ka slepkavības naktī Langstiņos atslēdzās elektrība (ŠEIT plašāk).

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar