Noslepkavotā Pāvela Rebenoka draugs savas dzimšanas dienas vairs nesvinēs nekad

Balandins, Rebenoks

Nežēlīgi noslepkavotā advokāta Pāvela Rebenoka draugam un slepkavības lieciniekam Ingum Balandinam 23. septembrī bija dzimšanas diena – 38 gadi, taču, kā žurnālam “Privātā Dzīve” atklājis abu pietuvināta persona, jurists Mārtiņš Krieķis, Ingus savu dzimšanas dienu nesvinēja.

“Viņš arī turpmāk savā mūžā dzimšanas dienas vairs nesvinēs. Ingus negrib saņemt ne apsveikumus, ne dāvanas,” izdevumam atklājis Krieķis.

Dažas dienas pirms Pāvela bērēm Balandins sociālajos tīklos publiskoja ierakstu: “Vien paliek mīlestība tava, kā sāpju un kā laimes mērs… Tu vienmēr esi un būsi ar mani.”

Vien paliek mīlestība Tava, kā sāpju un kā laimes mērs…🖤 Tu vienmēr esi un būsi ar mani🖤🖤🖤Atvadīšanās no Pāvela 26.09.2020. Plkst 11:00 Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrāle Apbedīšana Pokrova kapos

Gepostet von Ingus Balandins am Donnerstag, 24. September 2020

Foto: Facebook

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Skolnieciņš no Pokaiņu meža
Skolnieciņš no Pokaiņu meža

Dabas Māte saviem bērniem māca taupīt ierobežotos planētas resursus, kā arī mīlēt visu dzīvo. Tiem cilvēkiem, kam alkatība aizmiglo acis, pienākas Dabas Mātes uzliktais sods. Dabas Māte ir bezgala vieda, viņa redz un jūt visus valsts izzadzējus. Karmas rats ir jau kustībā. Veļu Mātes pļauja ir sākusies.
Ar baltu un stipru skaudību, Skolnieciņš
[Latvju Skaudības Dievs]
#karma #LatvjuDievi #Skolnieciņš