Neoficiāli avoti: dažas dienas pēc kokaīna kravas aizturēšanas pa slimnīcas logu izkritis un miris pazīstamais narkotiku kontrabandists Podsolnuhs

kokaīns

Lai gan oficiāla apstiprinājuma šai ziņai nav, vairāki tiesībsargāšanas iestādēm tuvi avoti ir portālam Pietiek apliecinājuši, ka burtiski dažas dienas pēc gandrīz divas tonnas lielās Ekvadoras kokaīna kontrabandas kravas aizturēšanas Koknesē Rīgā pēc izkrišanas pa slimnīcas logu miris kriminālajās aprindās labi zināmais Vladimirs Mitrevičs ar iesauku Podsolnuhs. Tieši viņš pirms nepilniem desmit gadiem Ekvadorā uz aizdomu pamata tika aizturēts par 22 tonnu kokaīna kontrabandu.

Kā liecina Pietiek avotu sniegtā informācija, Podsolnuhs izkritis pa slimnīcas sestā stāva logu. Arī par to, vai tas bijis nelaimes gadījums vai pašnāvība, drošu ziņu nav, taču Pietiek informācijas avoti lieto terminu – „izkāpa”.

Taču fakts, ka tas noticis burtiski dažas dienas pēc rekordlielās kokaīna kravas aizturēšanas Koknesē, liek atcerēties gandrīz desmit gadus senu pagātni, kad aizdomās par 11 reizes lielākas kokaīna kravas kontrabandu tai pašā Ekvadorā Mitrevičs tika aizturēts līdz ar trim spāņiem un vienu krievu. Pats Mitrevičs toreiz apgalvoja, ka esot nodarbojies ar banānu eksportu.

Mitrevičam ir bijusi bagātīga kriminālā biogrāfija. 1982.gadā viņš tiesāts par huligānismu un atklātu zādzību, 1997.gadā – par izvarošanu, huligānismu un automašīnas zādzību, 1999.gadā – par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, 2000.gadā – par kāda uzņēmēja audžudēla nolaupīšanu.

Policija deviņdesmitajos gados uzskatīja, ka tieši Mitrevičs kontrolē automašīnu zādzības un to atdošanu īpašniekiem pret materiālu kompensāciju. Savukārt 2004. gadā viņa automašīnā atrada nelielu daudzumu opija šķīduma un magoņu salmus.

Mitrevičs cietumā bija sēdējis arī Francijā un Vācijā, bet 2015. gadā viņš tika pieķerts ar vairāk nekā diviem kilogramiem amfetamīna. Taču 2016. gadā Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesa viņam narkotiku tirgošanas lietā piesprieda tikai nosacītu brīvības atņemšanu.

Toreiz tiesā viņš ieradās ratiņkrēslā un bija sarūpējis izziņas no Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, ka slimo ar vairākām smagām kaitēm, no kurām viena esot neārstējama. Interesanti, ka Pietiek avoti norāda – tagad Mitrevičs „izkāpis” tieši pa šīs slimnīcas logu.

Savukārt nākamās instances tiesa Mitrevičam piesprieda reālu brīvības atņemšanu, un pašlaik viņš brīvībā bija izkļuvis ļoti sliktā veselības stāvokļa (neārstējama slimība pēdējā stadijā) dēļ. Vai par “izkāpšanu” pa logu viņš izšķīries neciešamo sāpju dēļ vai kādā saistībā ar neveiksmīgo kokaīna kravas tranzītu, – ziņu nav.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
rojs
rojs

Atceros Vladimiru no laika, kad viņš kopā ar Popovu dibināja un vadīja starpnozaru kompāniju ERKERS. Draudzīgs, taisnīgs, izpalīdzīgs cilvēks. Cieņa bija no visu darbinieku puses. Lai viņam vieglas smiltis.

Inese
Inese

Nevajag par mirušajiem sliktu… es viņu labi pazinu un ar atrastajām tonnām šai nāvei nav nekāda sakara :( Cilvēkam bija vēzis un milzīgas sāpes… nevarēja operēt vairs :( Bet te sensācija jopcik. Teikšu, ka viņam bija ļoti interesanta un vienreizēja dzīve (raksts ir ļoti tendenciozs un velns nav tik melns kā viņu mālē!). Nesodiet nezinot… lai cilvēks dus mierā!

Ēriks
Ēriks

Mūsu pērkamā tiesa ne vienu vien bandītu laiž ārā vai nenotiesā par tik daudziem noziegumiem. Nu beidzot narkobandītu notiesajusi īsta, patiesa tiesa.