Nekompetentā un pamuļķā Delfu žurnāliste cenšas panākt kriminālprocesu pret Lato Lapsu par goda un cieņas aizskaršanu

Portāla „Delfi” „žurnāliste” Laine Fedotova, kura nedēļu pēc laikrakstā „Diena” publicētās intervijas „Kas un kā „pasūtīja” Lato Lapsu un Jurģi Liepnieku” bija sacerējusi publikāciju par to, kāpēc šī intervija neesot pareiza un publicēta pareizā medijā, ir mēģinājusi panākt kriminālprocesa sākšanu pret Lato Lapsu par goda un cieņas aizskaršanu un vērsusies policijā ar attiecīgu iesniegumu. Šodien pietiek.com bez plašākiem komentāriem publicē Lato Lapsas oficiālos paskaidrojumus Valsts policijai:

„Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Dienvidvidzemes iecirknim

Saistībā ar Jūsu informācijas pieprasījumu sniedzu šādas atbildes uz uzdotajiem jautājumiem:

1) Vai Jūs 2023.gada 24.februārī savā lietotāja profilā interneta vietnēs www.tiktok.com un www.youtube.com publicējāt saturu par portāla “Delfi” rakstu, kurā tika aprakstīts portāla “Diena” raksts “Kas un kā “pasūtīja” Lato Lapsu un Jurģi Liepnieku”?

Jā, šajā datumā es abās šajās vietnēs publicēju ierakstu, kurā izteicu savu personisko, uz faktiem balstīto viedokli par šo, manuprāt, kļūdaino, nekompetento un maldinošo interneta vietnes „Delfi” publikāciju, tostarp tās autores demonstrēto nekompetenci un neizglītotību.

2) Kā Jūs bijāt domājis izteikumu “tiek atrasta tā nu sanāk vidumjākā, visaprobežotākā, visnekompetentākā un visambiciozākā meitene visā “”Delfi” kolektīvā”? Vai tie ir tīši nepatiesi izdomājumi vai Jūsu subjektīvais viedoklis?

Interneta vietnes „Delfi” vadība publiski daudzkārt ir apgalvojusi, ka šī vietne darbojoties pēc augstiem profesionāliem standartiem, tajā strādājot izcili profesionāļi, kas darbojoties ļoti atbildīgi un publicējot rūpīgi pārbaudītus faktus.

Tā kā, iepazīstoties ar portāla “Delfi” rakstu, kurā tika aprakstīts portāla “Diena” raksts “Kas un kā “pasūtīja” Lato Lapsu un Jurģi Liepnieku”, es konstatēju, ka tā autorei trūkst elementāru zināšanu par tēmu, ko autore apraksta (piemēram, rupjas, diletantiskas kļūdas terminu tulkojumos, personu vārdos un biogrāfiskos faktos), man radās priekšstats, ka šī autore uz kopējā vietnes izcilo profesionāļu fona tiešām izceļas ar aprobežotību un nekompetenci, bet, tā kā, apzinoties savu aprobežotību un nekompetenci, viņa ir publicējusi rakstu par jomu, kurā acīmredzami nav kompetenta, – tātad arī ar ambiciozitāti.

No sabiedrības interešu viedokļa raugoties, šie diemžēl nav tīši nepatiesi izdomājumi: daļēji par nodokļu maksātāju naudu uzturētā interneta vietne „Delfi” patiešām bija publicējusi tieši šādu – kļūdainu, nekompetentu publikāciju. Balstoties uz manis minētajiem faktiem, es arī izteicu savu subjektīvo viedokli par rakstu un tā autores nekompetenci un neprofesionalitāti.

3) Vai Jūs esat apgalvojis, ka tieši konkrētā žurnāliste L.Fedotova veic pasūtījuma publikācijas, vai Jūs to domājāt par portāla “Delfi” publikācijām kopumā? Vai tas ir Jūsu subjektīvais viedoklis vai tīši nepatiesi izdomājumi?

Esmu pārliecināts, ka, tā kā konkrētā žurnāliste L. Fedotova vietnē „Delfi” ir minēta kā tās darbiniece, viņa noteikti sacer pasūtījuma publikācijas, ko viņai pasūta interneta vietnes „Delfi” redakcijas vadība. Par citiem viņas pasūtītājiem man ziņu nav un attiecīgi nav arī viedokļa.

Ir arī vispārzināms fakts, ka interneta vietne „Delfi” aizvadītajos gados ir saņēmusi ievērojamas summas no nodokļu maksātāju līdzekļiem, par šo naudu pildot valsts pasūtījumu un gatavojot attiecīga satura publikācijas attiecīgo projektu ietvaros.

Uz šiem faktiem arī ir balstīts mans personiskais viedoklis, ko esmu izteicis 2023.gada 24.februārī interneta vietnēs www.tiktok.com un www.youtube.com.”

Tie, kas nav šo Lato Lapsas ierakstu „Jautrs stāsts par VID Jaunzemi, viņas jumtotājiem un klientiem, Delfu tindermeitenēm un dolboj…biem” noskatījušies, var to atrast šeit:

Un arī šeit: https://www.tiktok.com/@latolapsa/video/7203599110828510470

Savukārt pats “Delfu” raksts lasāms šeit.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


14
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
IVO
IVO

Skumji klausīties Lapsas k-ga runu…..Tik piesārņota valoda, tik primitīvs un kļūdu pārpilns teksts! Žēl! Līdz šim šķita, ka ir fakti, ir argumenti, tiek sniegta informacija par aktuālām , svarīgām un nozīmīgam lietām, bet pats Lapsas k-gs ir piemērs augstiem standartiem žurnalistikā. Šajā gadījumā grūti sekot lietas būtībai – tik ārkārtīgi traucējošs ir pasniegšanas veids

Polarlācis
Polarlācis

Laine Ivanovna jau pēc skata ir padumja !

Polārlapsa
Polārlapsa

PS Delfu raksts bija pilnīgi normāls.

Polārlapsa
Polārlapsa

Misters Lapsa šķiet tāds paglumjš tipoņš,kurš vislabāk zvejoja duļķainajos 2000jos. Tik švaki iet,ka sevi jāhaipo caur šādu šķidrinieku? Acīmredzot….

kobra
kobra

Nu par tiem faktiem, kurus Lapsa nevīžoja pārbaudīt, būs taisnība, jo varu tādu gadījumu pierādīt ar publicētiem oficiāliem materiāliem.

Kirpičinskis
Kirpičinskis

Vai varētu nedaudz faktus piebērt?
Un 1 rindkopā.

Jesī
Jesī

Vai tad kompetentajai un gudrajai žurnālistei nav pilnīga taisnība?
Pietiek izlasīt virsrakstu un viss skaidrs

Zeme, kur bauro
Zeme, kur bauro

Latvijā ir lielākais alkoholiķu īpatsvars Eiropas savienībā. Tas ir viss kas jāzin par godu un cieņu Latvijā

беларускія партызаны
беларускія партызаны

Рукі прэч, ад Фокса.

lasītājs
lasītājs

Lapsas metodes tiek izmantotas pret viņu pašu. Redzēsim, kādu tas dos rezultātu. Nav izslēgts, ka sākoties pilnmēnesim, viens te atkal soctīklos sāks trakot.

slimības ministrs Pauļuts
slimības ministrs Pauļuts

Nav tādu Lapsas metožu. Ir čekistu un komunistu metodes vai geju un lesbiešu metodes. Latkrievijas matriarhātā šie visi ir ļoti cieśi saistīti.

ģenerālprokurors
ģenerālprokurors

Sūc a delfiem. Baltkrievu koloborantu Lastovsku ģimenes netīrā veļa. Bet śodien būs filmiņa par dziesmu un geju svētkiem. Uzņēmis Latvijas geju sapņu vīrieti Arnis.

linda abu meri
linda abu meri

Es esu ļoti kompetentā. Hi hi. Zinu kas notiek aiz kuluāriem un zem segas politiķiem.

baibiņa strautmanīša
baibiņa strautmanīša

Tu esi tikumības saliņa Latvijas televīzijas svingeru klubā. Paldies bošu ģimenei un jaunalkšņiem – rēderiem. Gaidu kad Džilis padziļiņāti pievērsīsies Latvijas televīzijai