Miris viens no Rimšēviča apsūdzības galvenajiem lieciniekiem

Igors Buimisters
Ekrānuzņēmums no www.rise.md

Mūžībā devies bijušais Trasta bankas lielākais akcionārs, uzņēmējs un savulaik Latvijas miljonāru sarakstā iekļautais Igors Buimisters, ziņo Timenote.info.

Igors Buimisters mūžībā devies 19. augustā.

Saskaņā ar Lursoft datiem bijis saistīts ar desmitiem Latvijas uzņēmumu un sabiedrisko organizāciju.

Viņš bija arī viens no galvenajiem lieciniekiem krimināllietā pret bijušo Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču.

Arī ziņu aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka Buimisters nesen devies mūžībā.

Jau vēstīts, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2018.gada februārī aizturēja Rimšēviču un uzņēmēju Māri Martinsonu. Ģenerālprokuratūra Rimšēvičam uzrādīja apsūdzību par kukuļņemšanu, bet Martinsonam – par kukuļņemšanas atbalstīšanu.

Rimšēvičs apsūdzēts par kukuļa – apmaksāta atpūtas brauciena – pieņemšanu, kā arī par kukuļa – naudas – pieņemšanu. Tāpat viņš apsūdzēts par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu. Rimšēvičs vairākkārt noliedzis vainu viņam inkriminētajos nodarījumos.

Lietas uzraugošā prokurore Viorika Jirgena iepriekš pastāstīja, ka KNAB šo lietu sācis pēc divu “Trasta komercbankas” pārstāvju iesnieguma, kurā abi lietā figurējot kā kukuļdevēji, taču esot atbrīvoti no kriminālatbildības, jo viņi labprātīgi vērsušies tiesībsargājošajās iestādēs ar informāciju par šo notikumu. Zināms, ka šīs personas ir “Trasta komercbankas” bijušais valdes loceklis Viktors Ziemelis un kādreizējais akcionārs Igors Buimisters.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piektdien veicis kratīšanu bijušā Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča dzīvesvietā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: neatkariga.nra.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
andris
andris

izsaku lidzjutibu,garu muzu nodzivojis ,izskatas jaunaks …

Tātad
Tātad

Rimšas lapsenes nav pievainas?

XYZ
XYZ

Pārāk veiksmīga sakritība priekš kāda…lai ticētu, ka nejauša…

Vnk Es
Vnk Es

Līdzjūtība aizgājušajam….. laikam jau pārāk daudz smaguma bija uzlikts…