Miris SAB direktors un bijušais Latvijas Republikas ģenerālprokurors Jānis Maizītis

Jānis Maizītis

Naktī uz 11. novembri mūžībā devies ilggadējais Satversmes aizsardzības biroja direktors un bijušais Latvijas Republikas ģenerālprokurors Jānis Maizītis.

https://twitter.com/valstsgriba/status/1458682107644026880?s=20

Satversmes aizsardzības biroja direktora pienākumus šobrīd pilda Satversmes aizsardzības biroja direktora pirmais vietnieks Andis Freimanis.

Nosaukts Maizīša nāves iespējamais cēlonis

Kā ReTV Ziņām sacīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs Māris Kučinskis (ZZS), SAB vadītājam tika veikta ķirurģiska manipulācija, pēc kuras varētu būt radušies kādi sarežģījumi.

“Tā ir, visticamāk, sirds, neskatoties uz to, ka viņš jau bez maz vai bija ticis galā ar visām savām… Bija veselības problēmas, bet pavisam citas. Bet vēl aizvakar, runājot ar viņa vietnieku, mēs gaidījām viņu arī oficiāli atgriežoties, pieslēdzies viņš jau savam darbam bija šajā un iepriekšējā nedēļā. Tās bija absolūtas aplamības, ka kāds nevada SAB, SAB tika vadīts un kontrolēts,” sacīja Kučinskis,

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Arturs
Arturs

Kā par Nacionālas drošības komisijas priekšsēdētāju var būt cilvēks, kurš afilēts ar ieslodzītu oligarhu?! ZZS noriets ir ilūzija….Aizdomīgi, ka pēdējā laikā mirst zinoši cilvēki….

Proletārietis
Proletārietis

Vai tik pie vainas nav jaunā grāmata…

Jānis
Jānis

Aizstāvēja Latvijas intereses kā varēja un prata. Paldies.

Eīls
Eīls

Paldies par ironiju!