Miris SAB direktors un bijušais Latvijas Republikas ģenerālprokurors Jānis Maizītis

Jānis Maizītis

Naktī uz 11. novembri mūžībā devies ilggadējais Satversmes aizsardzības biroja direktors un bijušais Latvijas Republikas ģenerālprokurors Jānis Maizītis.

https://twitter.com/valstsgriba/status/1458682107644026880?s=20

Satversmes aizsardzības biroja direktora pienākumus šobrīd pilda Satversmes aizsardzības biroja direktora pirmais vietnieks Andis Freimanis.

Nosaukts Maizīša nāves iespējamais cēlonis

Kā ReTV Ziņām sacīja Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs Māris Kučinskis (ZZS), SAB vadītājam tika veikta ķirurģiska manipulācija, pēc kuras varētu būt radušies kādi sarežģījumi.

“Tā ir, visticamāk, sirds, neskatoties uz to, ka viņš jau bez maz vai bija ticis galā ar visām savām… Bija veselības problēmas, bet pavisam citas. Bet vēl aizvakar, runājot ar viņa vietnieku, mēs gaidījām viņu arī oficiāli atgriežoties, pieslēdzies viņš jau savam darbam bija šajā un iepriekšējā nedēļā. Tās bija absolūtas aplamības, ka kāds nevada SAB, SAB tika vadīts un kontrolēts,” sacīja Kučinskis,

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Aivars Pārcēlājs Zinātājs
Aivars Pārcēlājs Zinātājs

Vieglas smiltis Maizītim. Ceru, ka pierakstus Jānis ir paspējis atstāt pēcnācējiem, jo šis vīrs zināja ļoti daudz, un tāpēc ne velti vīri šur tur Saeimā, vienā otrā ministrijā ir sarosījušies, lai atkal SAB direktora krēslā iesēdinātu – ja ne labu draugu, kā bija Maizīša gadījumā, tad vismaz bīdāmu losi no politiskajām aprindām. Vēl pastāv variants, ka vakanto vietu ir noskatījies, kāds no mums jau labi zināmiem kadriem, piemēram, Kažociņš, Edgars, Bordāns, vai pats Pabriks, jo pastāv variants palikt bez darba pēc 14. Saeimas vēlēšanām.

Arturs
Arturs

Kā par Nacionālas drošības komisijas priekšsēdētāju var būt cilvēks, kurš afilēts ar ieslodzītu oligarhu?! ZZS noriets ir ilūzija….Aizdomīgi, ka pēdējā laikā mirst zinoši cilvēki….

Proletārietis
Proletārietis

Vai tik pie vainas nav jaunā grāmata…

Aivars Pārcēlājs Zinātājs
Aivars Pārcēlājs Zinātājs

Mūsu mazajā Latvijā ne vien tādi brīnumi ir iespējami, Maizītis arī starp citu bija ļoti tuvās draudzīgās attiecībās ar Andri Bērziņu no ZZS. Tas, ka Lembergu ietupināja tagad, kad Stukāns ir ģenerālprokurors un nevis Maizītis, tas tev nemaz aizdomas neraisa?

Jānis
Jānis

Aizstāvēja Latvijas intereses kā varēja un prata. Paldies.

Eīls
Eīls

Paldies par ironiju!

Aivars Pārcēlājs Zinātājs
Aivars Pārcēlājs Zinātājs

Jā, paldies par ironiju, bet patiesībā, viņš nedarīja itin neko, tikai tik daudz, lai izskatītos, ka notiek aktīva darbība, paslepus lobējot ZZS un TP, un LC intereses.